gebe
  1. vitaminkolik

vitaminkolik Forum Okuru

b12 iğnesi yaptıranlar varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında vitaminkolik tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar aranızda b12 vitamin iğnesi yaptıran varmı varsa nasıl faydasını gördünüzmü bu iğneyi ne aralıklarla yaptırmak gerekiyor bide sormak istediğim kullananlar için soruyorum kilo aldırıyormu

b12 iğnesi yaptıranlar varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yaptıranlar varmı aramızda arkadaslar

aşılama yaptıranlar varmı aramızda arkadaslar

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı yaptıranlar 2010 yaptıranların yorumları 2011 suan sıte içindeysenız lutfen cvp yazın
  2. çatlatma iğnesi yaptıranlar..

çatlatma iğnesi yaptıranlar..

çatlatma iğnesi çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunur çatlama iğnesi yumurta iğnesinden kaç gün sonra adet olunur yaptıranlar selam melekler..size bi sorum olucak..ben yumurtlama takibi tedavisi oldum..aralık ayının 30 unda iğne vuruldum..çtlatma iğnesnden kaç gün sonra test yaptrsam çıkar ve ne kadar sonra adet olmam gerekir..şu anda kasıklarımda ağrı var batma var...belm felaket...
  3. 7 ve daha fazla yumurtayla çatlatma iğnesi olan varmı?

7 ve daha fazla yumurtayla çatlatma iğnesi olan varmı?

arkadaşlar yumurta büyütme iğnesiyle 7-8 tane yumurtam oldu.doktor çatlatma iğnemi vurdu ama çoğul gebelik olabilir dedi.aşılama değil bizimki normal yoldan hamile kalmaya çalışıyorum.bu 7-8 yumurtayla hamile kalma ihtimalim yüksekmi?acaba çoğul gebelik olurmu?öyle olursa indirgeme yapıyolarmış umarım 2 den fazla omaz.bebek sayısını azaltma işleminin diğer bebeklere zararı varmı acaba?benim...
  4. Acil!...çatlatma iğnesi kullanıpta aşırı sancısı olan varmı felaketim yardım!:...

Acil!...çatlatma iğnesi kullanıpta aşırı sancısı olan varmı felaketim yardım!:...

kızlar merhaba :shootout: persembe saat 9da çatlatma iğnesi vuruldum 36saat sonra ilişki dedi dr. bu sabah 7.30da ilişki oldu ama su an felaketım dune kadar fazla sancım yoktu ama şimdi yuruyemıyorum nerdeyse bu ne ya bana yardımcı olun kötü bişeymı olabilece bişey mi........:sin:
  5. Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalan varmı?

Yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar olduğunu duymak çocuk sahibi olamayan kişiler için dikkat çekici bir haber olabilir. Kısırlık tedavisi görmekte olan kişilere en sık tavsiye edilen, uygulanan ilaçlar arasında bulunur. Bu nedenle ne olduğunu ve nasıl yumurtlama sağladığını anlatmak uygun olacaktır. Yumurta çatlatma iğneleri büyümüş olan folikülün çatlamasını ve bu şekilde...

Sayfayı Paylaş