gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bab Bowling Cafe

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 251 15 95 Fax: 0212 251 06 08

Yer: Beyoğlu

Adres: Yeşilçam Sokak. No:24 Beyoğlu İstanbul

Ücret: TL

Kredi Kartı: Visa-Master

Park: YOK

Web: :: BAB BOWLING - INTERNET SAYFALARINA HOŞGELDİNİZ ::

Temmuz 1997` den itibaren Beyoğlu şubesi ile Bowling severlere hizmet etmeye başlayan BAB BOWLİNG, müşterilerinden gelen istekleri de dikkate alarak, snack-barı, restoranı, bilardo alanı ve çeşitli yaş gruplarının ilgisini çeken oyunları ile hizmet çeşitliligini arttırmıştır.
    Temmuz 2005`ten itibaren hizmete giren Göztepe/Soyak şubesi ile Anadolu Yakasında`da faliyetlerini sürdürmektedir.
    Ferdi ve Grup Organizasyon`larına önem veren yönetim anlayışı ile yapılanmasını sürdürmüş ve bu amaçla gelen isteklerin takibi ve degerlendirilmesi için ayrıca bir birim oluşturarak hizmet verimliligini arttırmıştır.

Bab Bowling Cafe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bab-ı Defterdâr-i

Bab-ı Defterdâr-i

Bab-ı Defterdâr-i -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı İmparatorluğu'nda Defterdarlık dairesidir. Defterdar Kapısı da denirdi. Bab-ı Defteri olarak da adlandırılmıştır. Defterdarlık dairesi teşkilatı kuruluşundan, Maliye Nezareti adını alıncaya kadar ihtiyaca göre değiştirilmek suretiyle genişletilmiştir. M. Z. Pakalın, D'Ohssan'dan...
  2. Bab-ı Meşihat

Bab-ı Meşihat

Bab-ı Meşihat -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı imparatorluğu döneminde Şeyhülislamlık makamıdır. Şeyhülislam'ın vazife gördüğü bu yere, fetvaların burada verilmesinden dolayı Bab-ı Fetva da denirdi. Şeyhülislamlık kapısı olarak da adlandırılmıştır
  3. Bab-ı âli

Bab-ı âli

Bab-ı âli -------------------------------------------------------------------------------- Başbakanlık
  4. Bowlingi Kim Buldu, bowlingin icadı

Bowlingi Kim Buldu, bowlingin icadı

Bu yazı: Bowlingi Kim Buldu, bowlingin icadı içerik kısaca.. bowling ne zaman bulundu, İlk kez bowling nezaman oynandı, Bowling nasıl bulundu hakkında bilgiler içermektedir. Daha önce hiç bowling oynadınız mı ama kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum Melek'ler :) Şimdi ise bowling oynayanlara ve oynamayanlara da bowling hakkında merak edilen herşeye açıklık getiriyorum :) Buyrun Melek'lerim...
  5. Cafe Estrada

Cafe Estrada

Biz; Sevdiğinizle gün batımında içeceğiniz kahvenin mutluluğu, güne başlarken zindeliğinizi yakalamak için alınan bir yudum, günün yorgunluğunu atmak için arkadaşlarla içilen bir fincan kahveyiz. REKLAM LİNKİ VERMEK YASAKTIR!iLETİŞİM EDİT BY SADMİN

Sayfayı Paylaş