gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Baba Adayı da Sigarayı Bırakmalı

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Baba Adayı da Sigarayı Bırakmalı [​IMG]
    Sigara hem üreme fonksiyonlarını hem de **** hayatınızı olumsuz etkilemektedir. Sigara içen siz değil de eşiniz bile olsa bu olumsuz etkilerden aynı havayı soluduğunuz için sizde etkilenirsiniz. Eşi günde en az 1 paket içme alışkanlığında olan çiftlerin sigara içmeyen çiftlere göre yarı yarıya daha az **** yaptıkları tespit edilmiştir.Amerika’da 1999’da 300 çifti kapsayan bir araştırmada sigara içen erkeklerin sperm kalitesinin bozulması yanı sıra daha düşük **** isteklerinin olduğuortaya konmuş. Sigara içen ve korunmayan çiftlerde hamilelik oluşması içmeyen çiftlere göre en az 6 ay daha fazla zaman almış. Eğer çocuğunuz olmuyor ve sigara içiyorsanız inanın en etkili ve ucuz yöntem sigarayı bırakmanızdır. Siz hanımlar sigarayı bıraktırmak için eşinizi motive etmelisiniz. Onu daha iyi bir **** hayatı ve daha sağlıklı bir nesle sahip olmak için gönüllendirebilirsiniz.

Sigarayı bırakmada etkili yöntemler:

• Medikasyon(antidepresan ilaçlar ve nikotin bantları)
    • Davranış tedavisi
    • Egzersiz
    • Stres ile başa çıkmak için yeni yöntemler
    • Aile desteği

Baba Adayı da Sigarayı Bırakmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigarayı bırakan adamın günlüğü

sigarayı bırakan adamın günlüğü

Tiryakinin Sigara Bırakma Günlüğü Sevgili günlük, Bu sabah Hürriyet'in Kelebek ekinde sigarayı bırakmanın vücuda yaptığı olumlu etkileri anlatan bir haber okudum. Bu tarz haberlerden oldum olası tiksinmeme rağmen nedense coşup sigarayı bırakmaya karar verdim. Kararım kesin, sigarayı bırakıyorum. Bu kararımın vücuduma etkilerini gösteren tabloyu başucuma astım. İçimin zehirden temizlenmesini...
  2. Gebe sigarayı bırakmalı işte bebeğe sigaranın zararları

Gebe sigarayı bırakmalı işte bebeğe sigaranın zararları

Hamilelik Döneminde Sigara Kullanımı Sigarayı bırakmak için sebepler saymakla bitmez. Eğer bir bebek istiyorsanız ya da hamileyseniz, sigarayı bırakmak için daha önemli bir sebep olamaz. Doğacak bebeğin sağlığı sizin için her şeyden önemli olmalıdır. Şu gerçekleri asla unutmayın: Sigara ve Bebeğin Kilosu Hamileyseniz ve sigara içiyorsanız, henüz doğmamış bebeğinize de sigara içiriyorsunuz...
  3. Kısır Adam da olabilirdi

Kısır Adam da olabilirdi

günlerce gündemi vizyonu işgal ettiğini düşündüğüm Issız Adam filimine çok beğeni toplayan mizahi bi yaklaşım geldi ayrıntılar detaylar filimin içeriği hepsi ama hepsi haberimizde...... KIZSIZ ADAM! ÇAĞAN IRMAK’IN “ISSIZ ADAM” FİLMİ, KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNDEN CAN SARCAN VE EKİBİ SAYESİNDE “KIZSIZ ADAM”A DÖNÜŞTÜ... Galasını internette yaptılar “Issız...
  4. En uzun noel baba adayı

En uzun noel baba adayı

Hindistan'da yapılan Dünya'nın en uzun Noel Babası renkli görüntüsüyle turistlerin ve yerli halkın beğenisini topluyor. Noel baba heykelleri Guiness rekorlar kitabı olmasa da "Limca Book of Records'a" (hindistana ait rekorları kayıt eden kurum) girmeye aday
  5. Baba Adayları da Aşerir!

Baba Adayları da Aşerir!

erkeklerde aşerme baba adayları Sevgili melekler, boşuna gülmeyin, ne yanlış yazdım ne de dalga geçiyorum. Evet, baba adayları da aşerir ve bu bir tür rahatsızlıktır. Tıptaki adı da "Couvade Sendromu"dur. Bu durum baba adaylarının hamilelik belirtilerini anne adaylarıyla birlikte göstermesine deniyor. Şimdi gelin bu enteresan durumla ilgili bilgilere göz atalım... Baba...

Sayfayı Paylaş