gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Baba Afrikalı Anne İse İtalyan

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Baba Afrikalı Anne İse İtalyan

ayy ne kadar ilginç ama çok güzel ya gözleri allahım esirgesin zenci birinde böyle mavi valla ben ilk defa görüyorum ama çok tatlı:kiss:

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet zeynoşa katılıyorum bende ama çok sevimli:)
    emeğine sağlık canım

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Allahim ne tatlilar zenci bebklere bayiliyorum bide mavi gözlü ay masallah

5. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ÇOK TATLILAR EMEĞİNE SAĞLIK...

6. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

AY CoK TaTLI GoZLErE BAK

7. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

pek yakışmamaış ama sanki esmere yakışır ama buna gitmemiş :D

8. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

çok tatlı yaaaa:)

Baba Afrikalı Anne İse İtalyan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu anne baba olmak...

Mutlu anne baba olmak...

Aile içinde yaşanılan her şey çocuğun davranışlarını, duygularını ve tutumlarını belirliyor. Aile, bir çocuğun sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için gerekli birincil ortam. Acıbadem Bursa Hastanesi Çocuk Eğitimi ve Gelişimi Uzmanı Pedagog Şebnem Çoban, aile içinde yaşanılan her şeyin çocuğun davranışlarını, duygularını ve tutumlarını belirlediğini belirterek, sağlıklı kişilik gelişimin...
  2. anne baba sms leri:D

anne baba sms leri:D

3 gün boyunca eve uğramamam sonucunda annem tarafindan yollanan sms: > "Dünyadan, kayıp uzay aracina! kayıp uzay aracı, nerdesin?" > > * - Anne benim param bitti, babama çaktırmadan para yollar mısın bana? > - Annen banyoda, daha dün para yolladım, baban. > >* "Oğlumu kaybettim, hükümsüzdür." imza çok mühim, "annen" degil...
  3. Olumsuz Anne-Baba Tutumları

Olumsuz Anne-Baba Tutumları

anne baba tutumları ile ilgili hikayeler olumsuz anne baba tutumları tutarlılık ile ilgili hikayeler Aşırı Koruyucu ve Kaygılı Anne-Baba Tutumu Bu tarz tutumu benimseyen anne-baba sürekli çocuğa müdahale eder. Aşırı koruyucu ve verici davranışlar söz konusudur. Çocuğa bir bebek gibi davranılır. Çocuk anne-baba tarafından ‘sen yapamazsın, daha küçüksün’ gibi engellemelerle karşılaşır. Çocuğun...
  4. Anne-Baba

Anne-Baba

Anne-Baba Abdullah b. Mes'ud diyor ki: "Peygamber (s.a.s.) Efendimize: -Allah'ın katında en sevgili amel hangisidir? diye sordum, Peygamber (s.a.s.): -Vaktinde eda olunan namazlar, buyurdu. -Namazdan sonra hangisi daha sevgilidir? dedim. -Ana-babaya iyilik etmektir, buyurdu. -Sonra hangisidir? dedim. -Allah yolunda cihaddır, buyurdular. (Riyâzu's-Sâlihîn, I, 347). Çocuklar...
  5. Anne - baba yemini

Anne - baba yemini

anne baba yemini ANNE - BABA YEMİNİ Anne / Baba Olarak; Bu yüce varlığa kavuşmamıza izin veren Yaradan’a hep şükredeceğimize; O’nu bildiğimiz ve elde edebildiğimiz en iyi olanaklarla yetiştireceğimize; Ruhunu güzelliklerle süslemesine, bedeninin kıymetini bilmesine yardımcı olacağımıza, Sevmeyi, ve sevgiyi öğreteceğimize; O’nu sayacağımıza ve O’na saygıyı anlatacağımıza,...

Sayfayı Paylaş