gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Baba Alman Kurdu K9 Anne Husky Olursa

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

husky k9 kırması alman kurdu husky kırması vs alman kurdu k9 [​IMG] [​IMG]

Gülvan bunu beğendi.
Baba Alman Kurdu K9 Anne Husky Olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne ve Baba Tutumları

Anne ve Baba Tutumları

Çocuğa sergilenen anne baba tutumları aşağıdaki başlıklar altında incelenebilir. 1. Aşırı Otoriter ve Reddedici Aile Tutumu: Çocuğun bedensel ve ruhsal gereksinmelerini karşılamayacak kadar olumsuz duygular beslenilir. Çocuğa şefkat, sevgi, sıcaklık verilmez, her yaptığı eleştirilir. Çocuğun iyi yönleri değil olumsuz yönleri ortaya çıkarılır. Otoriter ve reddedici aile tutumunda evde söz...
  2. Anne-Baba

Anne-Baba

Anne-Baba Abdullah b. Mes'ud diyor ki: "Peygamber (s.a.s.) Efendimize: -Allah'ın katında en sevgili amel hangisidir? diye sordum, Peygamber (s.a.s.): -Vaktinde eda olunan namazlar, buyurdu. -Namazdan sonra hangisi daha sevgilidir? dedim. -Ana-babaya iyilik etmektir, buyurdu. -Sonra hangisidir? dedim. -Allah yolunda cihaddır, buyurdular. (Riyâzu's-Sâlihîn, I, 347). Çocuklar...
  3. Sibirya Kurdu (Husky)

Sibirya Kurdu (Husky)

sibirya kurdu bakımı husky isimleri haski bakımı sibirya kurdu hamilelik süresi hamilelik belirtileri Sibirya Kurdu(siberian husty) Genelde buz mavisi gözleriyle korkutucu olsa da, sevgi dolu bir hayvandır.Her köpek gibi dillerinden terlerler. Özgürlüklerine düşkünlükleri ve inatçılığıyla tanınırlar. Bazılarının göz renkleri farklı olabilir. Çocuklara karşı çok hoşgörülüdür. Aslında herkesle...
  4. k9 alman kurdu ve sibirya kurdu kırması

k9 alman kurdu ve sibirya kurdu kırması

k9 alman kurdu alman kurdu sibirya kırması vs sibirya kırması k9 vs
  5. Husky (Sibirya Kurdu) resimleri

Husky (Sibirya Kurdu) resimleri

sibirya kurdu resimleri sibirya kurdu isimleri resmi husky kurt resimleri

Sayfayı Paylaş