gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

baba bizim niye yazlığımız yok???

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Baba bizim niye yazlığımız yok? -Oğlum bizim kışlığımız da yok ki -çok gerçekçisin baba

-Baba bizim niye yazlığımız yok
    -Anana sor olum bişeyi de anandan iste
    -İstedim bu yaştan sonra benim için bu kadar fedakarlık yapamazmış
    -Ananın en azından elinden geliyo bak benim o şansım da yok hükmen mağlubüm yavrum ben

-Yazın güneş çok sıcak olur denizde ıslaktır beynimiz bronzlaşır hiç gerek yok bence
    -Hem ben de esmerim zaten babacan

-Oğlum biz yüzyıllar önce yerleşik hayata geçmişiz zaten yaylak kışlak yaşantı çok eskilerde kaldı
    -Ne varsa eskilerde var diyen sensin babacım
    -Kime çektin olum sen

-Valla baba bi yazlık alırsan içkiyi sigarayı bırakcam
    -Oğlum yazlık parasıyla beyaz işine gireriz sende rahat edersin bende rahat ederim
    -Bende ottan kurudan sıkılmıştım zaten iyi olurdu

-Büyüyünce senin olur inşallah evladım
    -olmazsa ben karı satmayı düşünüyom baba büyünce
    -idealist yavrum benim

-Magazin programları izle oğlum senin yaşayamayacaklarını canlandırıyolar adamın gözünde
    -vallamı baba
    -Valla ben nasıl bu yaşa kadar sabrettim sanıyosun

-Yazın oralar çok kalabalık oluyo evlat istanbulun aaafini çıkarsana sen
    -40 derece mi galata kulesi buharlaşıyo baba boğaz kuruyacak
    -Bende kurudum lan asgari ücretle azami çalışan benim köye gideriz haftaya...

baba bizim niye yazlığımız yok??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Niye Yoksun

Hülya Avşar - Niye Yoksun

Bir bakışın yeterdi her şeye Bir gülüşün sevgiyle Bir öpüşün sızardı kalbime Bir dokunuş sevgiyle Gönlüm çaresiz ağlıyorum her gece Senle doluyum aşka vurgunum Haykırışım göklere Ah yoksun niye yoksun Yine gözlerin yollarda Sen yoksan anlamsız Bütün herşey dünyada
  2. Sen Yoksun Ben Yokum Artık Biz Varız

Sen Yoksun Ben Yokum Artık Biz Varız

ben yokum artık şiir artık ben yokum şiir sen yok biz varız O sen miydin yoksa? Evet evet sendin.. Neredeydin daha önceleri diye sormayacağım. Geldin ya mühim olan bu. Biliyordum geleceğini,geleceğim olacağını.. Artık sen varsın ya;geride kalan her şey milat öncesi benim için. İnsan nasıl yok sayar geçmişini diyeceksin belki ama sensiz bir geçmiş yok benim için. Silik bir gölge vardı...
  3. Sırtımızda niye yumurta küfesi yok?

Sırtımızda niye yumurta küfesi yok?

Sırtımızda niye yumurta küfesi yok? Artık kimseyi sırtımızda taşımıyoruz. Artık kimseye eyvallahımız yok. Oysa büyüklerimiz, altın eşiği olanın gümüş eşiği olana ihtiyacı vardır diye düşünürlerdi. Bizim hiç kimseye ihtiyacımız kalmadı. Ne yaşlılara, onları darulacezelere doldurduk; ne çocuklara, onları bakımevlerine - okullara teslim ettik; ne eşe dosta, onları maliyet unsuru olarak görmeye...
  4. baba neden yazlıgımız yok

baba neden yazlıgımız yok

Baba bizim niye yazlığımız yok? -Oğlum bizim kışlığımız da yok ki -çok gerçekçisin baba -Baba bizim niye yazlığımız yok -Anana sor olum bişeyi de anandan iste -ݝstedim bu yaştan sonra benim için bu kadar fedakarlık yapamazmış -Ananın en azından elinden geliyo bak benim o şansım da yok hükmen mağlubüm yavrum ben -Baba bizim niye yazlığımız yok -Yazın güneş çok sıcak olur denizde...
  5. Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Bize Kulak Verin...

Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Bize Kulak Verin...

Saçlarınızı Yıkamadan Şekil Verin Saçlarınızı Yıkamaya Vaktiniz Yoksa Saçlarımız çok yağlanıyorsa ve yıkamaya cok vaktiniz de olmuyorsa işte size bazı öneriler...Saçlarınızı yıkamadan şekil verebileceksiniz...Ve bu size vakit kazandıracak... Saçınızı Yıkamaya Vaktiniz mi Yok ? Yoğun iş temposu, günlük işleriniz yüzünüzden kişisel bakımlarınızı yada en önemlisi saçlarınızı yıkamaya...

Sayfayı Paylaş