gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Baba Damadını Yaraladı,Kızını Öldürdü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

BABA, EV SATIŞI YÜZÜNDEN DAMADINI YARALADI, KIZINI DA ÖLDÜRDÜ Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesinde Bir Kişi, Ev Yüzünden Tartıştığı Damadını Yaraladı, Kızını da Öldürdü.
    Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde bir kişi, ev yüzünden tartıştığı damadını yaraladı, kızını da öldürdü.
    Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 30 yıldır yurt dışında yaşayan Mustafa Karademir (72) ilçeye döndüğünde Menderes Mahallesi'nde bulunan kendine ait evi satmak istedi. Evinde ikamet eden 5 çocukları bulunan kızı Münevver Kurban (48) ve damadı Mehmet Kurban(56) evin satışına karşı çıktı. Aralarında geçen sözlü münakaşadan sonra sabah saatlerinde cinnet geçiren baba bıçakla damadını yaraladı, kızını da öldürdü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

haberler.com

Baba Damadını Yaraladı,Kızını Öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül, kızı ve damadı için oluşturulan ormana fidan dikecek

Gül, kızı ve damadı için oluşturulan ormana fidan dikecek

CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül, 21 Ekim'de Kayseri'ye yapacağı ziyaret sırasında kızı Kübra ve damadı Mehmet Sarımermer için Talas İlçesi sınırlarındaki Ali Dağı'nda Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan hatıra ormanına fidan dikecek. devamı
  2. Baba oğul kız muhabbetleri

Baba oğul kız muhabbetleri

Oglum manita var mi? - Yok babacigim - Ben senin ya$indayken kariya kari demezdim, sen kime cektin lan? - Ama baba - Oğlum gel hele gel, gözüme çarpmıyo değil, sen eve hiç kız atmıyosun (bodoslama) -- Eeeöö baba yani öss ye hazırlanıyorum ben şimdi ya hani uğraşmamam lazım öyle işlerle - Oğlum arada sırada rahatlaman lazım hiç kafan çalışmıyo getir kızları biraz öp sev -- Ya baba...
  3. Baba ve Kız Aşkı

Baba ve Kız Aşkı

baba kız aşkı baba aşkı kiz resimleri kız resimleri bir kızın ilk babasıdır . Dogmanizi bekleyendir. Kiz dogarsaniz ona a$ik olacaginizi bilendir. Sizin doymaniz, gereksinmelerinizin kar$ilanmasiyla yillar boyu cali$ip alin teri dokendir. Yillar sonra size erkek gozuyle bakip $ekillendirendir. "bak kirmizi yaki$iyor sana" "kesme saclarini, makyaj da yapma, senin dudaklarin...
  4. Dişçi korkusu 8 yaşındaki kızı öldürdü

Dişçi korkusu 8 yaşındaki kızı öldürdü

8 yaşındaki kız göz göre göre öldü. Diş tedavisi sırasında dili kesildi. Daha sonra yaşananlar trajediye dönüştü. İngiltere’de 8 yaşındaki Sophie Waller adlı kız çocuğu, diş tedavisinden sonra yemek yemek yiyemez hale geldi ve hayatını kaybetti. TEDAVİ SIRASINDA DİLİ KESİLİNCE Guardian gazetesinde yayımlanan habere göre, konuyla ilgili soruşturmada, Cornwall’deki St. Dennis’de yaşayan...

Sayfayı Paylaş