baba dayagı

@Kendi@

Yeni Üye
Üye
baba dayagı
benim erkek kardeşimle aramda 2 yaş var yani birlikte büyüdük gibi...küçükken birbirimizi çok sever ve çokta kavga ederdik...ilk okula gidiyordum bir gün yine böyle kavga ettik babam deli oldu eline terligini aldı yermisiniz yemezmisiniz.bi kardeşime bi bana ama öyle bir dayaktıki sormayın hiç unutmam hala hafızamda anneminde babamla kavgasını bu çocukları nasıl döversin diyee...canım anam

Çocuklukta yaşananlar nedense hç unutulmuyr.. İyide olsa kötüde olsa insanın hafızasının bir yerlerine kazınıyor... İnşallah biz cocuklarımıza güzel anılar bırakırız...

baba dayağı vallaha sen küçükken yemişsin ben lise yıllarında babamdan dayak yemiştim annemle babam boşanıyorlardı ozamnlar ayrı evlerde kalıyorduk bir gün ben eve gelirken apartmanda beni bekliyomuş benden evimizin anahtarını istemişti bende vermemiştim.o zamn beni bildiğiniz dövdü yani kulağıma öyle bi vurmuştu ki doktora gitmiştim ve kulak zarım çatlamıştı..büyükken böyle bir olay yaşayınca kolay kolay hafızadan silinmiyor malesef.insanın beyninde yer ediyor yaşadıkları sadece bu konuda değil hepsi.ve bir gün tam unuttum dediğin anda bir yerden patlak veriyor ve bakıyorsun ki uçurumun kenRarındasın beynin karman çorman.çok zor çok ben şimdi çocuklarıma bağırdığım anda aklıma hemen kendim geliyo.senin gibi mi olsun çocukların seni hep kötümü hatırlasınlar istiyorsun diyorum ve hemen kendimi frenliyorum.yaşadıklarımdan çok büyük dersler aldım.neyse paylaşmak istedim umarım sıkmamışımdır sizi arkadaşlar.benden size bir tavsiye siz sakın hayatınız boyunca sevdiğiniz yada sevmediğiniz insanlara kötü davranmayın karşınızdakini ilk önce kendi yerinize koyun ve öyle hareket edin

tatlım ya bu ıtıraf sayılmazkı ama o yasadıgını hepmıız yaşadık o süpürgeden benım popom ne cektı bı allah bılır bırde ben ....
başka ıtıraf beklıyoruzzzz .. aaaa dedırtecek cınsten :)

Geri