gebe
  1. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

baba dayagı

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında @Kendi@ tarafından paylaşıldı.

benim erkek kardeşimle aramda 2 yaş var yani birlikte büyüdük gibi...küçükken birbirimizi çok sever ve çokta kavga ederdik...ilk okula gidiyordum bir gün yine böyle kavga ettik babam deli oldu eline terligini aldı yermisiniz yemezmisiniz.bi kardeşime bi bana ama öyle bir dayaktıki sormayın hiç unutmam hala hafızamda anneminde babamla kavgasını bu çocukları nasıl döversin diyee...canım anam

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Çocuklukta yaşananlar nedense hç unutulmuyr.. İyide olsa kötüde olsa insanın hafızasının bir yerlerine kazınıyor... İnşallah biz cocuklarımıza güzel anılar bırakırız...

3. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok acımasız buluyorum ben

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aayyy cocukken azar yense bile cok gurura dokunuyor ya ,, tabi haksızsan öle bisey olmuyo :D

5. EsMeR_21

EsMeR_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baba dayağı vallaha sen küçükken yemişsin ben lise yıllarında babamdan dayak yemiştim annemle babam boşanıyorlardı ozamnlar ayrı evlerde kalıyorduk bir gün ben eve gelirken apartmanda beni bekliyomuş benden evimizin anahtarını istemişti bende vermemiştim.o zamn beni bildiğiniz dövdü yani kulağıma öyle bi vurmuştu ki doktora gitmiştim ve kulak zarım çatlamıştı..büyükken böyle bir olay yaşayınca kolay kolay hafızadan silinmiyor malesef.insanın beyninde yer ediyor yaşadıkları sadece bu konuda değil hepsi.ve bir gün tam unuttum dediğin anda bir yerden patlak veriyor ve bakıyorsun ki uçurumun kenRarındasın beynin karman çorman.çok zor çok ben şimdi çocuklarıma bağırdığım anda aklıma hemen kendim geliyo.senin gibi mi olsun çocukların seni hep kötümü hatırlasınlar istiyorsun diyorum ve hemen kendimi frenliyorum.yaşadıklarımdan çok büyük dersler aldım.neyse paylaşmak istedim umarım sıkmamışımdır sizi arkadaşlar.benden size bir tavsiye siz sakın hayatınız boyunca sevdiğiniz yada sevmediğiniz insanlara kötü davranmayın karşınızdakini ilk önce kendi yerinize koyun ve öyle hareket edin

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    esmere katılıyorum her nekadar anne babamız böyle davransada biiz davranmayalım gerektiğinde müdahale edelim..

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım ya bu ıtıraf sayılmazkı ama o yasadıgını hepmıız yaşadık o süpürgeden benım popom ne cektı bı allah bılır bırde ben .... başka ıtıraf beklıyoruzzzz .. aaaa dedırtecek cınsten :)

baba dayagı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  2. Baba Ocağı'ndalar

Baba Ocağı'ndalar

Baba Ocağı'ndalar Star TV, "Baba Ocağı" adlı yeni dizisini yarın akşam seyircisiyle buluşturuyor. Yaz dönemine hızlı bir giriş yapan Star TV, "Baba Ocağı" adlı yeni dizisini yarın akşam seyircisiyle buluşturuyor. Sinetel Film yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı, H. Baykut Badem, Arzu Birol, Filiz Ekinci ve Emin Gürsoy'un...
  3. yeni gelin dayaga dayanamadi

yeni gelin dayaga dayanamadi

Yeni gelin dayağa dayanamadı Evleneli bir ay olmuştu. Kocasından yediği dayaklar canından bezdirdi. Yazılılı bir not bıraktı. Bakım kimleri suçladı? Gaziantep'te bir ay önce evlenen 20 yaşındaki Dilek Bozkına, kendini tavana asarak yaşamına son verdi. Bodrum katında yaşayan genç kadın banyonun tavanında asılı olarak bulundu. Genç kadının bıraktığı 'Kocam beni sürekli dövüyor....
  4. baba maaşı

baba maaşı

sigortalı baba vefat ederse eşinden ayrılmış hiç bir maddi geliri olmayan kızı babasının emekli baaşını alabilirmi...

Sayfayı Paylaş