gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Baba Hüso Tatlısı tarifi

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Baba Hüso Tatlısı

MALZEMELER
    3 bardak soğuk süt
    1 paket petibör bisküvi
    3 adet elma
    3 kaşık toz şeker
    2 çay kaşığı tarçın
    1 paket muzlu ekspres puding
    1 çay kaşığı nescafe

HAZIRLANIŞI
    2,5 bardak soğuk süt ile ekspres pudingi hazırlayın. 3 elmayı soyun ve rendeleyin. Elmalara 3 yemek kaşığı toz şeker ilave ederek 5 dakika pişirin. İçine 2 çay kaşığı tarçın ilave edin. Ilık olarak bekletin. Diğer tarafta, yarım bardak süt ile sıra ile bekletmeden ıslatılan
    bisküvileri dikdörtgen şeklindeki borcam tepsiye dizin. Ilık elmalının yarısını bisküvilerin üzerine yayın. Üzerine pudingin yarısını dökün. Bir kat daha sütle ıslatılmış bisküvileri pudingin üzerine dizin. Bisküvilerin üzerine
    elmalıyı yayın. En üste pudingi dökün. 1 çay kaşığı toz nescafeyi pudinge serpin. Buzdolabında bekletin.

Baba Hüso Tatlısı tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baba Hüso Tatlısı nasıl yapılır

Baba Hüso Tatlısı nasıl yapılır

Baba Hüso Tatlısı MALZEMELER 3 bardak soğuk süt 1 paket petibör bisküvi 3 adet elma 3 kaşık toz şeker 2 çay kaşığı tarçın 1 paket muzlu ekspres puding 1 çay kaşığı nescafe HAZIRLANIŞI 2,5 bardak soğuk süt ile ekspres pudingi hazırlayın. 3 elmayı soyun ve rendeleyin. Elmalara 3 yemek kaşığı toz şeker ilave ederek 5 dakika pişirin. İçine 2 çay kaşığı tarçın ilave edin. Ilık olarak bekletin....
  2. Baba Hüso Tatlısı resimli tarifi

Baba Hüso Tatlısı resimli tarifi

Baba Hüso Tatlısı MALZEMELER 3 bardak soğuk süt 1 paket petibör bisküvi 3 adet elma 3 kaşık toz şeker 2 çay kaşığı tarçın 1 paket muzlu ekspres puding 1 çay kaşığı nescafe HAZIRLANIŞI 2,5 bardak soğuk süt ile ekspres pudingi hazırlayın. 3 elmayı soyun ve rendeleyin. Elmalara 3 yemek kaşığı toz şeker ilave ederek 5 dakika pişirin. İçine 2 çay kaşığı tarçın ilave edin. Ilık olarak bekletin....
  3. Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli

Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli

Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli - Kızlar sizden biliyorsanız tabi Lalanga Tatlısı Tarifini istiyorum bilenler tarifi verirse ben ve benim gibi bilmeyenlerde o muhteşem lezzeti keşfedebilir:)
  4. Mutluluk Yolu Tatlısı Tarifi

Mutluluk Yolu Tatlısı Tarifi

Resimli Mutluluk Yolu Tarifi mutluluk yolu tatlısı tarifi mutluluk yolu tarifi Kanyaklı tarifleri beğeniyorsanız, sizlere vereceğimiz mutluluk yolu tatlısı tam size göre melekler :) Deneyin bakalım beğenecek misiniz ? Malzemeler 3 Yaprak Jelatin 4 Yumurta 3 Kahve Fincanı Kahve 1 Paket Vanilya 2,5 Çay Bardağı Tozşeker 1 Çorba Kaşığı Konyak 300 gr Krem Şanti 300 gr Böğürtlen (dondurulmuş)...
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş