gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Baba kizina masal anlatirsa....

Konu, 'Karikatürler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] bizimforumlar.com

Baba kizina masal anlatirsa.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba

baba bana bir masal anlatsana sözleri baba bana bir masal anlatsana şarkı sözü anne notaları notaları Bana bir masal anlat baba İçinde bütün oyunlarım Kurtlar kuzu olsun Şekerle bal Baba bir masal anlat bana İçinde denizle balıklar Yağmurla kar olsun Güneşle ay Anlatırken tut elimi Uykuya dalıp gitsem bile Bırakıp gitme sakın beni Bana bir masal anlat baba İçinde tüm sevdiklerim İçinde...
  2. Bana Bir Masal Anlat Baba

Bana Bir Masal Anlat Baba

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Alanyali genc askini anlatirsa

Alanyali genc askini anlatirsa

Seni görükena imanıma bişey çakıldı. Ellerinde tentene çantası,üzerinde mor manto varıdı, belli ki düğün evinden geliyorudun yanında anangilde varıdı. Seninde az bakasın varıdı emme Olmadı,Olamadı,Olamayorudu…. Hergün eniş dibinden saldııımda moturu sizin evin yannaadar heycandan üç caarayı içiyordum. sen duman olup uçuyorudun ama ben hep sonunda izmarit oluyorudum…. Bigün biyere dola galıcan...
  4. Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

Bir baba kızına nasıl masal anlatır?

masal nasıl anlatılır Sevgili melekler, Bakın bir baba,Külkedisi,Rapunzel,Pamuk Prenses gibi masalları nasıl anlatıyor:deli:
  5. Bİr Annenİn Kizina Nasİhatİ

Bİr Annenİn Kizina Nasİhatİ

2008 bir annenin kızına doğum günü yazısı anneden kızına doğum günü mesajları annenin mesajı anneden mesajı sözleri Kızım. Akrabalarından, dost veya arkadaşlarından her kim olursa olsun, ona karşı kocanı övme. Sakın onu şikayet de etme. Aile içinde kalması gereken mahrem veya bildik şeyler de olsa anlatma. Derler ki, "Söyleme sırrını dostuna, dostunun da dostu vardır o da gider söyler...

Sayfayı Paylaş