gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Baba koltuğu:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Deri koltuk modelleri Ofis koltuk modeli
    Bu koltuk modeli bana otoriter bir insanın koltuğu gibi geldi o yüzden baba koltuğu modeli dedim:) Şöyle deri pufu alıp ayaklarımızı uzatabiliriz. Üçlü koltukta ofis aksesuarları ile birlikte süper ofis mobilyası olur.

Baba koltuğu:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  2. Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

bihter koltuğu bihter koltugu kleopatra koltuğu bihterin bihterin koltugu Bihterin de yatak odasında kullandığı kleopatra koltuğuna oturmaya melekleriminde hakkı var diye düşündüm ve bunları hediye ettim. :)
  3. İstikbal'den En Baba Tv Koltukları İle Keyifli Seyirler

İstikbal'den En Baba Tv Koltukları İle Keyifli Seyirler

İstikbal kalitesini her geçen gün duyuran bir marka olarak gönülleri fethetmektedir. Babalar günü için birbirinden güzel hediye arayışı içerisinde olduğunuz şu günlerde babanız için İstikbal mobilya mağaza ziyaretinde bulunarak harika bir TV koltuğu almaya ne dersiniz? Birbirinden konforlu TV koltuğu modelleri ile babalarınızı mutlu edip en özel zevkleri arasında yer alan TV izleme keyiflerini...

Sayfayı Paylaş