gebe
  1. deryaca

deryaca Forum Okuru

baba maaşı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında deryaca tarafından paylaşıldı.

sigortalı baba vefat ederse eşinden ayrılmış hiç bir maddi geliri olmayan kızı babasının emekli baaşını alabilirmi...

baba maaşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  2. Ölen hem anne, hem baba, hemde eş'ten maaş almak

Ölen hem anne, hem baba, hemde eş'ten maaş almak

ölen kişinin eşine maaş bağlanması ölen eşin maaşını almak hem babadan hem eşten maaş anne ve babadan eş ve Kişinin ölen hem anneden hem babadan yetim aylığı alması durumu: ANA ve babasından ayrı ayrı aylığa hak kazanan çocuklara, yüksek olan aylığın tamamı, az olan aylığın yarısı bağlanacaktır. Örneğin Küçük Ali’nin 01.01.2009 tarihinde annesinin ölümü nedeniyle 800 TL, 01.01.2010...
  3. Yaşlılık  maaşı

Yaşlılık maaşı

yaşlılık maaşı ne kadar 2011 78 yaşındayım. Maaşım ve herhangi bir gelirim yok.yüksek tansiyon ve kalbimde stend takıldı.daimi kullandıgım tansiyon ilaçları var.büyük oğlumun sigortasından sağlık hizmeti alıyorum.yaşlılık maaşına başvurdum bu sebebden dolayı bağlanmadı.ne yapmam gerekir bundan başka bir gelirim yok nerelere başvurmam gerekir.lütfen beni bilgilendirin?
  4. Baba Sözler

Baba Sözler

Baba Sözler en baba kral sözler arıyorum sizin sitenizden baskmadım varsa yazın bana

Sayfayı Paylaş