gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

baba neden yazlıgımız yok

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Baba bizim niye yazlığımız yok? -Oğlum bizim kışlığımız da yok ki -çok gerçekçisin baba

-Baba bizim niye yazlığımız yok
    -Anana sor olum bişeyi de anandan iste
    -ݝstedim bu yaştan sonra benim için bu kadar fedakarlık yapamazmış
    -Ananın en azından elinden geliyo bak benim o şansım da yok hükmen mağlubüm yavrum ben

-Yazın güneş çok sıcak olur denizde ıslaktır beynimiz bronzlaşır hiç gerek yok bence
    -Hem ben de esmerim zaten babacan

-Oğlum biz yüzyıllar önce yerleşik hayata geçmişiz zaten yaylak kışlak yaşantı çok eskilerde kaldı
    -Ne varsa eskilerde var diyen sensin babacım
    -Kime çektin olum sen

-Valla baba bi yazlık alırsan içkiyi sigarayı bırakcam
    -Oğlum yazlık parasıyla beyaz işine gireriz sende rahat edersin bende rahat ederim
    -Bende ottan kurudan sıkılmıştım zaten iyi olurdu

-Büyüyünce senin olur inşallah evladım
    -olmazsa ben karı satmayı düşünüyom baba büyünce
    -idealist yavrum benim

-Magazin programları izle oğlum senin yaşayamayacaklarını canlandırıyolar adamın gözünde
    -vallamı baba
    -Valla ben nasıl bu yaşa kadar sabrettim sanıyosun:hhh:

-Yazın oralar çok kalabalık oluyo evlat istanbulun keyfini çıkarsana sen
    -40 derece mi galata kulesi buharlaşıyo baba boğaz kuruyacak
    -Bende kurudum lan asgari ücretle azami çalışan benim köye gideriz haftaya... :hhh: :hhh: :hhh: :hhh:

baba neden yazlıgımız yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuğun İsyanı..." Baba Neden Bayrağımızda Ay-YıLdız Yok?" YıL 2020

Bir Çocuğun İsyanı..." Baba Neden Bayrağımızda Ay-YıLdız Yok?" YıL 2020

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Neden baba ?

Neden baba ?

NEDEN BABA Yıl 2060 Kızım 14, ben 49 yaşındayım... 'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk, o atlasta gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş, şimdi neden o haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz? Eskiden her...
  3. baba bizim niye yazlığımız yok???

baba bizim niye yazlığımız yok???

Baba bizim niye yazlığımız yok? -Oğlum bizim kışlığımız da yok ki -çok gerçekçisin baba -Baba bizim niye yazlığımız yok -Anana sor olum bişeyi de anandan iste -İstedim bu yaştan sonra benim için bu kadar fedakarlık yapamazmış -Ananın en azından elinden geliyo bak benim o şansım da yok hükmen mağlubüm yavrum ben -Baba bizim niye yazlığımız yok -Yazın güneş çok sıcak olur denizde ıslaktır...
  4. Anne ve baba hakları nelerdir?

Anne ve baba hakları nelerdir?

İmam-ı Nesefi hazretleri bildiriyor ki: Ana-babanın evladı üzerinde seksen kadar hakkı vardır. Kırkı sağlığında, kırkı vefatından sonradır. Sağlığında olan kırk haktan onu bedenle, onu dil ile, onu kalble, onu da para iledir. Bedenle olan hakları: 1- Hizmet ederek rızalarını almak. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Ana-babasına hizmet edenin ömrü bereketli ve uzun olur.) [İslam Ahlakı]...
  5. Hristiyanlar neden Allaha baba diyor?

Hristiyanlar neden Allaha baba diyor?

Sual: Hristiyanlar niçin Allah’a baba diyorlar. Bir de Peygamber efendimizin dedelerinden olan Hazret-i İbrahim’in babasına kâfir denir mi? CEVAP Kur’an-ı kerimde, Hazret-i Yakub’a, (Baban İbrahim, İsmail ve İshak)buyuruluyor. (Bekara 133) Bilindiği gibi, Hazret-i Yakub, Hazret-i İshak’ın oğludur. Hazret-i İsmail amcası, Hazret-i İbrahim ise dedesidir. Demek burada, amcaya da, dedeye de baba...

Sayfayı Paylaş