gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Baba Ocağı'ndalar

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Baba Ocağı'ndalar

[​IMG] Star TV, "Baba Ocağı" adlı yeni dizisini yarın akşam seyircisiyle buluşturuyor.

Yaz dönemine hızlı bir giriş yapan Star TV, "Baba Ocağı" adlı yeni dizisini yarın akşam seyircisiyle buluşturuyor. Sinetel Film yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı, H. Baykut Badem, Arzu Birol, Filiz Ekinci ve Emin Gürsoy'un senaryo ekibinde olduğu "Baba Ocağı"nda Burak Özçivit, Selim Güngören, Gülden Dudarık, Engin Şenkan, Ali Sürmeli ve Suzan Aksoy rol alıyor. İlk bölümü cuma akşamı Star TV'de ekrana gelecek olan dizide, Burak Özçivit ve Selim Gülgören, kendi hayalleri peşinde koşan ikiz kardeşleri canlandırıyor.

Baba Ocağı'ndalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba mesajlar

baba mesajlar

baba mesajlari baba mesajları mesajlar en mesajlar KUŞ OLMAK ISTERIM, ÖZGÜRÇE UÇMAK IÇIN, KUŞ OLMAK ISTERIM, PENCERENIN KENARINDA SENI UYURKEN SEYRETMEK IÇIN, KUŞ OLMAK ISTERIM, OMUZUNA KONUP YANAĞINA ÖPÜCÜK KONDURMAK IÇIN, KUŞ OLMAK ISTERIM, ÇÜNKÜ ILERDE BIR GÜN SENDE KUŞ OLUP UÇTUĞUNDA, SENI YANLIZ BIRAKMAMAK IÇIN... PAYLAŞTIĞIMIZI SANDIGIM GUZEL GUNLER HATIRINA, SUCLU BENMISIM GIBI AF...
  2. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  3. baba dayagı

baba dayagı

benim erkek kardeşimle aramda 2 yaş var yani birlikte büyüdük gibi...küçükken birbirimizi çok sever ve çokta kavga ederdik...ilk okula gidiyordum bir gün yine böyle kavga ettik babam deli oldu eline terligini aldı yermisiniz yemezmisiniz.bi kardeşime bi bana ama öyle bir dayaktıki sormayın hiç unutmam hala hafızamda anneminde babamla kavgasını bu çocukları nasıl döversin diyee...canım anam
  4. baba maaşı

baba maaşı

sigortalı baba vefat ederse eşinden ayrılmış hiç bir maddi geliri olmayan kızı babasının emekli baaşını alabilirmi...

Sayfayı Paylaş