gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Baba sı var mış

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü komedyenlerimizden Levent Kırca seneler sonra babasıyla karşılaştı işte o an neler oldu neler yaşandı haberimizde........

KIRCA: BABAMI 25 YAŞIMDA TANIDIM
    KOMEDYEN LEVENT KIRCA'DAN ÇOK SAMİMİ İTİRAFLAR...

Kanaltürk'te yayınlanan Medyatik programında Yüksel Aytuğ'un konuğu olan ünlü komedyen ve DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Levent Kırca, babasıyla 25 yaşında tanıştığını açıkladı. Özel yaşamıyla ilgili ilk kez açıklama yapan Kırca, hiç görmediği babasıyla 25 yıl sonra karşılaşınca hissettiklerini şu sözlerle anlattı:

'Ankara’daydım. Annem telefon açıp 'Baban geldi' diyerek Bodrum'a çağırdı. Heyecanlandım. Eve gittim. Annem bizi, 'Bu baban, bu oğlun' diyerek tanıştırdı.' Duygusal tanışma sahnesinin ardından babasının 'Sarılmayacak mısın bana?' diye sorduğunu aktaran Kırca, şöyle devam etti: 'Ben bir vakit öylece donup, kaldım. Sonra dedim ki, 'İçimden gelmiyor sarılmak...' Çünkü o geçen yılların acısı büyüktü. Sonra bir-iki defa daha karşılaştık.”

Baba sı var mış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  2. Sı Erkek İsimleri

Sı Erkek İsimleri

Sıbgatullah: yaratıcı gücü, kuvveti olan Allah' ın kulu Sıdal: olgunlaşmaya başlayan, delikanlı Sıdam: natürel Sıdar: metanetli Sıddık: çok içten ve doğru kimse Sığın: geyik Sığınay: bileşik isim Sıdk: doğruluk, gerçeklik temiz kalplilik, halisiyet sadakat Sıdkı: iç, yürek temizliğiyle, doğrulukla ilgili Türk dil kuralı açısından "d/t" olarak kullanılmaktadır Sılan: keyfi...
  3. Lavabo Tıkanmış mış

Lavabo Tıkanmış mış

lavabo açmak lavabo açmak için tıkandı rüyada ac Hande Yener polemiğe girmeye devam ediyor...... Yorumsuzum doğru sataşıp duruyor ama hadi sonu hayır olsun diyorum..... LAVABO TIKANDIYSA AÇAN BİRİ BULUNUR HANDE YENER’İN SÖZLERİYLE BAŞLAYAN POLEMİĞE, WİPE OUT YARIŞMASININ SUNUCUSU VE ESKİ MANKEN YENİ ŞARKICI ASUMAN KRAUSE DE KATILDI. Hande Yener'in 'Müzikte lavabo tıkandı' sözleriyle ilgili...
  4. SI modası

SI modası

valla melekler açıkcası SI modası nedir hiç bi bilgim yok ama kıyafetler çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim..umarım sizlerde beğenirsiniz..

Sayfayı Paylaş