gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Baba Sözler

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Baba Sözler en baba kral sözler arıyorum sizin sitenizden baskmadım varsa yazın bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Baba Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en baba kapak sözler

en baba kapak sözler

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende...
  2. en delikanlı bAba sözler burada!!!

en delikanlı bAba sözler burada!!!

baba sözler en baba sözler delikanlı kapak 2011 delikanlı 2011 GoZuMuZ Ne BaBaLıKTa Ne PıSKoPaTLıKTa NeDe MaFYaLıKTa TeK BıR SeYDe VaR Oda InSaNLıKTa.... DoSTuMSaN YaNıMDaSıN DuSMaNıM ıSeN TaNıNMaZSıN........ aLeM CaKaL oLMuS ıKı SıRTLaNDa BaS oLMuS..BiZ PiYaSaYı BıRaKıRKeN Ne SıRTLaN VaRDı NeDe CaKaL SaDeCe DeLiKaNLi aSLaNLaR... SoYTaRıLaR SuLTaN oLMuSSa BıZ KRAL'aRaDa...
  3. En baba sözler arayanlar buraya

En baba sözler arayanlar buraya

baba laflar en baba sözler 2011 sözler 2011 en laflar alem ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$kiInanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßirGitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSendeAğLatsanda Seni ¬Yüreğimde...
  4. 2012 En Baba Kapak Sözler

2012 En Baba Kapak Sözler

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda...
  5. En Baba Sözler 2012

En Baba Sözler 2012

en baba sözler baba sözler 2012 en baba kapak sözler 2012 Karşınızdakini tam canevinden vuracak, iğneli mi iğneli, biraz da esprili en baba kapak sözler burada melekler :) konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim KiMSe...

Sayfayı Paylaş