gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Baba Ural'a ağır ceza istedi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

selçuk ural öldümü bir dönem basında ter alan Sibel can Selçuk Ural Polemeği hala devam etmekte.....

‘BU ADAMI CEZALANDIRIN!’
    SİBEL CAN, SELÇUK URAL ALEYHİNE AÇTIĞI TAZMİNAT DAVASININ GÖRÜLDÜĞÜ MAHKEMEDE BÖYLE KONUŞTU..

Eski kayınpederine tazminat davası açan Sibel Can, ilk duruşmada kadın hakime “Ben onun torunlarına hem annelik hem babalık yapıyorum. Bu adam namusuma dil uzattı onu tazminata hükmedin” dedi.

Her şey Selçuk Ural’ın katıldığı bir televizyon programında eski gelini Sibel Can için “Oğlum Hakan onunla evliyken ihaneti de gördü” açıklamasıyla başladı. İddia halindeki bu sözlerin ardından Sibel Can eski kayınpederi hakkında “namusuma dil uzattı” gerekçesiyle 50 bin TL’lik tazminat davası açtı. Can ve Ural arasındaki davanın ilk duruşması geçen hafta İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü.

Hak etmedim!

Sibel Can davaya avukatı Aydın Kurban ile katılırken Selçuk Ural’ın ise avukatı hazır bulundu. Ünlü şarkıcı mahkemede kendini şu sözlerle savundu: “ Ben Selçuk Ural’ın torunlarının annesiyim. Onun torunlarının bütün masraflarını ben karşılıyorum. Torunlarına hem annelik, hem babalık yapıyorum. Dedeleri tarafından iftiraya uğramak onurumu kırdı. Yeni bir evlilik daha yaptım. O evlilikten de bir çocuğum var. Bu hakareti haketmedim, çok incindim, çok kırıldım. Namusuma dil uzattığı için bu adamdan şikayetçiyim Hakime hanım. Tazminata hükmedilmesini istiyorum.”

Selçuk Ural’ın avukatı ise “Sibel Can bu tür sözleri haketmeyen bir sanatçı. Müvekkilim eski gelini olan Sibel Can’a böyle bir ithamda bulunmadı” diyerek müvekkilini savundu. Ural da daha önceki açıklamalarında sözleriyle Sibel Can’ı kastetmediğini açıklamıştı. Duruşma Nisan’ın son haftasına ertelendi

Baba Ural'a ağır ceza istedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hackerlara ağır ceza

Hackerlara ağır ceza

Adalet Bakanlığı'nın bilişim suçlarına ilişkin hazırladığı kanun tasarısında, bilgisayar korsanlarına 2 yıldan 5 yıla kadar hapis ve adli para cezası verilmesi öngörülüyor. Bakanlık, “Bilişim Ağı Hizmetlerinin Düzenlenmesi ve Bilişim Suçları Hakkında Kanun Tasarısı”nı görüşlerini almak üzere diğer Bakanlıklar ve bakanlıklara bağlı kuruluşlar ile yüksek mahkemeler, üniversiteler, barolar,...
  2. 170 Yasa Değişiyor, Ağır Cezalar Geliyor

170 Yasa Değişiyor, Ağır Cezalar Geliyor

170 Kanun değişiyor: Orman yakana idam, sahte doktora 5 yıl TBMM Adalet Komisyonu, geçen dönem yasalaşamayan ancak bu dönem Hükümet tarafından yeniden Meclise sunulan temel ceza mevzuatına uyum öngören yasa tasarısını benimsedi. 170 kanunda değişiklik düzenleyen tasarı 651 maddeden oluşuyor. Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda, Temel Ceza Kanunlarında ve Diğer Bazı...
  3. İzmir Ağır Ceza Savcısı’ndan modern mütalaa

İzmir Ağır Ceza Savcısı’ndan modern mütalaa

izmir savcıları sevim aguş İzmir Ağır Ceza Savcısı’ndan modern mütalaa Karısını “başörtüsüz ve dar pantolonla alışverişe çıkıp, yabancı bir erkeğe cilveyle saati sorduğu” için 14 kez bıçaklayarak öldüren kocanın savunmasına Savcı itiraz etti: “Kıskançlık ve farklı hayat tarzları cinayet değil, boşanma nedeni olabilir.” İZMİR - İzmir’de, eşi Sevim Ağuş’u (24) “başka erkeklere saat sorduğu...
  4. Tekerrür hali ve daha ağır cezanın uygulanması

Tekerrür hali ve daha ağır cezanın uygulanması

Madde 81 - Bu Kanunun suç saydığı eylemlerin tekerrürü halinde, Kanunda belirlenmiş cezalar üçte birden yarıya kadar artırılarak hükmedilir. Bu Kanunda suç sayılan fiiller diğer kanunlara göre daha ağır bir cezayı gerektirdiği takdirde daha ağır ceza uygulanır.
  5. Sibel can, hakkında ağır sözler eden selçuk ural'a çok kızgın.

Sibel can, hakkında ağır sözler eden selçuk ural'a çok kızgın.

MAHKEMEDE HESAPLAŞACAĞIZ! Nevşehir'in Kozaklı İlçesi'nde konser veren Sibel Can, bayram nedeniyle konser vermek için gelirken, yitirdiklerinin hatırlatması açısından bayramların kendisini çok hüzünlendirdiğini söyledi. Can, “Hani bir şarkı var ‘Bayram gelmiş neyime' diye. Bayramlarda çok hüzünleniyorum. Ama hayat devam ediyor. Çok şükür çocuklarım var, mutlu bir yuvam var” dedi. Sibel...

Sayfayı Paylaş