gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

baba ve kızı

Konu, 'Karikatürler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: baba ve kızı
    :hhh::26:teşeşkürlerrr

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: baba ve kızı

:hhh::hhh: ah babalar niye hep böyle konu kızları olunca..

baba ve kızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne ve Baba Tutumları

Anne ve Baba Tutumları

Çocuğa sergilenen anne baba tutumları aşağıdaki başlıklar altında incelenebilir. 1. Aşırı Otoriter ve Reddedici Aile Tutumu: Çocuğun bedensel ve ruhsal gereksinmelerini karşılamayacak kadar olumsuz duygular beslenilir. Çocuğa şefkat, sevgi, sıcaklık verilmez, her yaptığı eleştirilir. Çocuğun iyi yönleri değil olumsuz yönleri ortaya çıkarılır. Otoriter ve reddedici aile tutumunda evde söz...
  2. Baba oğul kız muhabbetleri

Baba oğul kız muhabbetleri

Oglum manita var mi? - Yok babacigim - Ben senin ya$indayken kariya kari demezdim, sen kime cektin lan? - Ama baba - Oğlum gel hele gel, gözüme çarpmıyo değil, sen eve hiç kız atmıyosun (bodoslama) -- Eeeöö baba yani öss ye hazırlanıyorum ben şimdi ya hani uğraşmamam lazım öyle işlerle - Oğlum arada sırada rahatlaman lazım hiç kafan çalışmıyo getir kızları biraz öp sev -- Ya baba...
  3. Baba Damadını Yaraladı,Kızını Öldürdü

Baba Damadını Yaraladı,Kızını Öldürdü

BABA, EV SATIŞI YÜZÜNDEN DAMADINI YARALADI, KIZINI DA ÖLDÜRDÜ Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesinde Bir Kişi, Ev Yüzünden Tartıştığı Damadını Yaraladı, Kızını da Öldürdü. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde bir kişi, ev yüzünden tartıştığı damadını yaraladı, kızını da öldürdü. Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 30 yıldır yurt dışında yaşayan Mustafa...
  4. Baba ve Kız Aşkı

Baba ve Kız Aşkı

baba kız aşkı baba aşkı kiz resimleri kız resimleri bir kızın ilk babasıdır . Dogmanizi bekleyendir. Kiz dogarsaniz ona a$ik olacaginizi bilendir. Sizin doymaniz, gereksinmelerinizin kar$ilanmasiyla yillar boyu cali$ip alin teri dokendir. Yillar sonra size erkek gozuyle bakip $ekillendirendir. "bak kirmizi yaki$iyor sana" "kesme saclarini, makyaj da yapma, senin dudaklarin...
  5. baba ve oğlu

baba ve oğlu

Beğeneceğinizi umuyorum ! 80' ine merdiven dayamış yaşlı baba ile onu ziyarete gelen 45 yaşında ve saygın bir işi olan- oğlu salonda oturuyorlardı. Hal-hatırdan, çoluk-çocuktan, havadan-sudan sahbet ettikten sonra oğlu susmuş, ayrılmanın sinyalini vermişti. O anda üzerinde oturdukları sedirin yanındaki pencerenin pervazına bir karga kondu. Yaşlı baba kargaya gülümserek biraz...

Sayfayı Paylaş