gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

babaanne parfesi

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

İki yaşından sonra verebileceğiniz bir tatlı Afiyetle yesin bebişler:dil:
    Malzemeler:

2 poşet kremşanti

2 paket kakaolu bisküvi

2 bardak soğuk süt

1 tatlı kaşığı kahve 1/2 çay bardağı suda eritilecek

1/2 su bardağı iri dövülmüş ceviz

Yapılışı:

2 bardak süt ile kremşantiyi çırpınız. İçine bisküvileri ufak ufak doğrayın. Suda eritilmiş kahveyi ve cevizleri ilave ederek karıştırın. Yuvarlak bir cam kasenin içine streç film serin içine karışımı dökün. Daha sonra bunu derin dondurucuya koyun. 1-2 saat sonra düz bir kaba ters çevirip üzerinden naylonu sıyırın. Parfe’nin üzerine çikolata sosundan dökün. İçine de sevgi katmayı unutmayın.

babaanne parfesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babaanne

babaanne

Rüyada büyük annesini gören kimse, uzun ömürlü olur ve zengin bir sekilde yasar.
  2. anneannemi yoksa babaannemi :)

anneannemi yoksa babaannemi :)

anneannenizmi yoksa babaannenizmi ? hanginiz size daha yakın davranır kızlar? benim babaannem tam bir facia benim için normal değil biliyorum ama yaşaması veya yaşamaması benim için farketmiyor. ama anneannem 87 yaşında ona rabbim benim ömrümü versin harika biri onun dualarıyla ayaktayım onu çok seviyorum :uhu:
  3. rüyamda babaannemi hasta gördüm :(

rüyamda babaannemi hasta gördüm :(

kızlar nası bi bilince sahibim bilmiyorum ama ben gene rüya gördüm ve internette tam açıklaması yok.ben babaanneme çok düşkünümdür o baktı büyüttü her şey bi yana o bi yanadır.grip olmuştu öksürüğü var boğazı ağrıyodu sanırım bunu çok içerlemişim ben.rüyamda evimizde koltukta oturur vaziyette duruyodu ama kolunda serum vardı inme inmiş yüzüm ondan geriliyodu doktor bilememiş diyodu...
  4. Çocuğuma bakan babaannesinden dertliyim :(

Çocuğuma bakan babaannesinden dertliyim :(

Çalışıyorum mecburum.Çocuğuma babaannesi bakıyor.Allah için gözüm arkada değil ama onu fazla sahiplendi sanki.Mesela birşey yedirmesini istiyorum, 2 gün sonra gelip şunu yedirdim bak çok faydalı diyor. Kendini çok övüyor. Akşam çocuğuma kavuşup hasret giderirken gözü sürekli bizde. Yani abartmıyorum da ama bu olaylare beni çok kırıyor. Sesimi de çıkaramıyorum.Çok mutsuzum..
  5. babaannem

babaannem

rüyamda geceydi bi gümbürtü geliyodu odadan dışarı çıktığımda babannem tuvalete düşmüş kanlar içinde yerdeydi babaanne diye bağırıyodum ölmüş müydü sağ mıydı bilmiyodum uyandığımda çok korktum ağladım babaannem halen yaşıyor Allah uzun ömür versin inşallah, yorumlarınızı bekliyorum rüyam ne anlama geliyor?

Sayfayı Paylaş