gebe
  1. turkuaz85

turkuaz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

babacılar fan clüp

Konu, 'Fan Club' kısmında turkuaz85 tarafından paylaşıldı.

babacılar babasını hala deli gibi sevenler buyrun sanki babanız okuyacakmıs gibi paylasın tabiii önce ben babacım sen gideli 9 yıl oldu büyüdüm ama yüregim hala senin küçük kızın şimdi baska bir ailen ve evlatların var ama ben hala saat 5 te her zil çalısında aynı heyecanı yasıyorum senin işten dönüşünü ve hala gözüm mor inek resimli çikolatayı arıyor her aksam getirdigin sonra haberleri izlerkende aklıma geliyorsun ve etli bamya da da cok sevdigin büyüdüm evleniyorum ama hala en büyük askım ilk erkeksin hayatıma seni çok seviyorum baba çokkkkk:cry_smile::uhu::18:

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: babacılar fan clüp
    Benim Babişkomunda bende yeri ayrıdır canım.
    teşekürler paylaşımın için:)

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

babamı anlatmaya kalksam ne kelimekerle ne resimlerle ne tariflerle sığdırabilirim buraya.o benim yüreğimde yaşıyan hayatın endebelerinde yolumu çizmemde yardımcı olan öenek aldığım yürekten beyinden sevdiğim birircik babam..seni seviyorum babacığım .görmesemde yanımda olmasanda iyiki benim babamsın

hayatımda 2 muhteşem baba tanıdım birisi benim babam birisi çocuklarımın babası.Allah uzun sağlıklı ömürler versin

4. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh::hhh:İşte benim babam :) yorumuna katılıyorum annem

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    canım babam o benim herseyim annemi kaybettikten sonra ona daha sıkı sarıldım BABACIGIM SENİ COK SEVİYORUM

6. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Babiiiiii...
    seni çooooooooooook seviom ama şu saçma sapan kurallarından ıktım yaf.. sen kural koydukça dahada çalışma arzumu yitiriommmmm... puuuuuuuff baba yaaaa...

7. bLack_anqeL

bLack_anqeL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    my father lav hi :D

babacılar fan clüp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın Fan Club

Yalın Fan Club

yalın fan club yalın fan clup hüseyin yalin Mart 1980 İstanbul doğumlu olan Yalın'ın asıl ismi Hüseyin Yalın. İlk bestelerini St. Michel Fransız Lisesinde okuduğu yıllarda Yurdaer Doğulu Müzik okulunda gitar dersleri alırken yapmaya başladı. Halen eğitim gördüğü İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü kazandığı dönemde ise beste çalışmalarını hızlandırdı ve albüm demoları hazırlamaya...
  2. kaynım şeytan fan

kaynım şeytan fan

kaynım ve ben canlarım bidenelerim meliş arkadaşlarım anam baktım kaynana var görumce var bide kankim elti fanlamış buda kayın olsun dimi hadi bakalım kaynını seven sevmeyen anlattsın nasıl bir kaynınız var :D:D :dil::dil::dil::dil::dil::dil:
  3. Erman & Abiye Kuzu fan

Erman & Abiye Kuzu fan

cirkin erkek çirkin erkek resmi çirkin erkekler en adamlar İyki böyle komşularım yok..:D:D:D:D:D:D:D BİRKAÇ ABİYE KUZU ATASÖZÜ Erkeğin miidesine giden yol kalbinin yakınından geçer Yalancının mumu yansıyana kadar yanar Moda insanın üstüne yapışanı giymesidir Piyasadaki vurgunluk emişen ülkelerin hisse senetlerini feci vurdu DİBE FIRLATTI
  4. Köpek Severler Fan Club

Köpek Severler Fan Club

köpekseverler Kim benim gibi köpüş delisiyse buraya bekliyorum :D :kucu: Bu bebişleri kim sevmez ki yaa :)
  5. Cafe Aman İstanbul Fanları

Cafe Aman İstanbul Fanları

Cafe Aman grubu fanları olarak özellikle haftaya yapılacak konserde bir araya gelelim diyorum. Onları yakından tanımak iin ufak bir fırsat da yakalarız diye de düşünüyorum :) Konser Kuruçeşme Arena'da yapılıyor olacakmış, 25 Ağustos'ta. 25 AĞUSTOS KURUÇEŞME ARENA KONSERİ | Facebook

Sayfayı Paylaş