gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

babadan son öpücük

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

Babadan son öpücük
    Cehennem azabı gibi. Bir babanın görmek istediği en son şey. Ajansların geçtiği bu fotoğraf dünyayı derinden sarstı

Irak son üç ayın en kanlı saldırısına sahne oldu. Bağdat'ta aralarından kadın ve çocukların bulunduğu 52 kişi öldü.

Uluslararası haber ajanslarının geçtiği bu fotoğraf dünya kamuoyunu derinden sarstı. 2 yaşındaki Faysal da kurbanlar arasındaydı.

Babası kucağına almış son kez öptü. Öpüp koklamaya doyamadığı yavrusunun cansız bedenine sarıldı. Yüzü gözü kanlı Faysal'ı hiç bırakmayacakmış gibi uzun uzun öptü.

Kimbilir oğlu için ne planlar yapıyordu onunn mutluluğu için ne hayaller kuruyordu? Kaos ve işgal ülkesi Irak'ta çocukların akibetleri böyle noktalanıyor malesef.

Kahreden insanın iç yakan, azap veren bir görüntü. İnsan psikolojisini alt üst eden, ruh dünyasını çökerten bir tablo.. Faysal gibi onlarca yüzlerce çocuk her gün ölüyor. Kimisi babasınının kimisi annesinin kimisi de abilerinin kolları arasında.

Değişen bir şey yok Irak'ta. İşgalin üzerinden 5 yıl geçti. Yüzbinlerce insan öldü, milyonlarca insan komşu ülkelere iltica etti...

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: babadan son öpücük
    allahım ne zor bir durum ya of

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

sözz bulamıorum sözlerin bittiği an .............

4. babanne

babanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

insanlığımdan utanıyorum

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    allahım sabır versinnnnnnnnnnnn ne diyim ki bu hale koyan utansın

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Allah rahmet eylesin. Nasil bir felaket nasil bir korkuncluk.....

7. Monera

Monera Forum Okuru

çok kötü bi durum ALLAH sabır versin...

8. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

bu yapılanlar bu dünyada kalmıcak bu dünyanın öbür tarafıda var..evlat acısı ne kadar kötü bişey....

babadan son öpücük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslı güngör son öpücük şarkı sözü

aslı güngör son öpücük şarkı sözü

Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar yılı büyüttüğüm aşk, Ne yazık ellerinde artık küçücük. Sandın ki ne yaparsan yap yanındayım ben, Acıyı ihaneti taşımak zorundayım ben. Yapamam gidemem sandın ki vazgeçemem, Artık yalnız geçmişte anındayım ben. Bu sana veda ederken son bakış,son gülücük, Bu sana kalbimden kopan son öpücük. Sana yıllar...
  2. Son öpücük....

Son öpücük....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  4. en son babalar duyarr..

en son babalar duyarr..

hayatımızdada hep böle olmamişmidirrrr bir suç işlediğimizde annmize siğinir ondan yardımm isterizzz ve herzamn babalar ikinci planda kalır annelerimiz ya bizi korumak için işlediğimiz suçları babamıza söylemeye çekiniyor yada babalarımızı üzmemek içinnn sizce hangisi meleklerrr... ama bence bu hayatta hiçbişey saklı kalmıyorrrr ve en sonda olsa mutlaka babalar duyuyor..(canım babam keşke...
  5. Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir

Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir

Kızlar ben yakında doğum yapacağım kısmet ise 3 ayım kaldı. Peki babalara doğum izni 2011 yılı sonunda nasıl olacak. Eşim babalıktan dolayı ne kadar izin yapabilir ( eşim devlet memuru bu arada ) Prosedürler neler arkadaşlarım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş