gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Babagannuş Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babagannuş Tarifi Resimli Selam kızlar ben yine geldim ve bu sefer sizden Babagannuş Tarifini istiyorum. Selma size sevgilerini sunar melekler:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Babagannuş Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BabagannuŞ

BabagannuŞ

Malzemeler: - 1 kg patlıcan - 1 kg domates - 3 paket adana köfte - 4-5 diş sarmısak - 100 gr. kaşar peyniri - 3 yemek kaşığı tereyağ - 3 yemek kaşığı ketçap - Tuz, - Karabiber Yapılışı: Patlıcan ve domatesleri közleyip, kabuklarını soyun. Bıçakla her ikisinide kıyın. Sarımsakları ezip tuz ve karabiberle hepsini harmanlayın. Tepsinin altına yayın. Köfteleri ızgarada pişirip üzerine...
  2. Resimli Babagannuş hazırlanışı

Resimli Babagannuş hazırlanışı

Babagannuş nasıl yapılır Babagannuş hazırlanışı Ev sevdiğim tatların başında gelir Babagannuş yemeği. Ve bu yüzden sizlere bu sayfamızda resimli bir Babagannuş tarifi sunayım istedim Melek'ler:) Hadi sıvayın kolları alın partlıcanları Babagannuş yapıyoruz :) Babagannuş malzemeleri: 3 patlıcan 2 diş sarımsak 2 yemek kaşığı tahin Yarım limonun suyu Yarım çay kaşığı kimyon 3 yemek kaşığı...
  3. Vişneli Helva Tarifi Resimli

Vişneli Helva Tarifi Resimli

Vişneli Helva Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum çok beğendim bu helvayı bende öğrenmek istiyorum
  4. Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Vezir Parmağı Tarifi Resimli tarifi yazar mısınız bana arkadaşlar? Kesinlikle Vezir Parmağı yapılışını derhal öğrenmem lazım;)
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş