gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Babalar Günü 2013 Tarihi Nedir ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2013 Babalar Günü Tarihi 2013 Babalar Günü Ne Zaman

Sevgili melekler, babalar kızları için ayrı bir önem taşır, bilirsiniz melekler :) Sanki daha bir özenilirler, daha bir aydırır yerleri. Babaların kızlarına sevgisi de öyledir. Her yıl kutlanan babalar günü de kaçırılmaz, ihmal edilmez, o gün babaların elleri öpülür, telefonla olsun güzel sözlerle gönülleri alınır. Yılın diğer günlerinde de ne annelerimizin ne de babalarımızın unutulmaması dileğiyle 2013 Babalar Günü Tarihi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz...

Babalar yılı her sene haziran ayının 3. pazarı kutlanmaktadır.

2013 yılında da Babalar Günü 16 Haziran 2013 Pazar gününe denk gelmektedir.

Babalar Günü 2013 Tarihi Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Babalar Günü Tarihi

2012 Babalar Günü Tarihi

2012, babalar günü, ne zaman, tarihi, hangi gün, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu sene babalar gününü geçeli fazla olmadı ama biz size önümüzde ki sene babalar gününün hangi güne denk geldiği bilgisini vermek istiyoruz melekler :) 2012 Babalar günü,17 Haziran'a denk geliyor,ufak ufak para biriktirmeye başlamak lazım :D:D
  2. 2012 Babalar günü tarihi

2012 Babalar günü tarihi

2012 Babalar Günü ne zaman Babalar Günü Ne zaman 2012 2012 yılında babalar günü ne zaman diyen misafirimiz için ve tüm melek'lerimiz için babalar günü tarihi 2012 yılı hakkında bu konumuzda bilgi sunuyoruz Melek'ler:) 2012 Babalar Günü Ne zaman kutlanır ----> Haziran Ayının 3. haftası Babalar günü olarak Kutlanır. Bu Yıl 19 Haziran 2012 Salı günü babalar Gününü Kutlayacağız.
  3. 2013 Babalar Günü Ne Zaman

2013 Babalar Günü Ne Zaman

2013 Babalar Günü Ne Zaman bilen varsa yazsın kızlar.
  4. 2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

Merhaba 2012 babalar günü dündü ve ne yazık ki ben unutmuştum son anda aklıma geldi ve çaktırmadan hediyemi aldım :) Önümüzde ki senede unutup babama mahçup olmamak için 2013 Babalar Günü Ne Zaman diye öğrenmek istiyorum şimdiden telefonuma not alacağım.
  5. Babalar Günü 2013 Ne Zaman Kutlanacak ?

Babalar Günü 2013 Ne Zaman Kutlanacak ?

2013 Babalar Günü Ne Zaman Babalar Günü 2013 Ne Zaman Sevgili melekler, bildiğiniz gibi geçtiğimiz pazar günü babalar gününü kutladık. Hepimiz en güzel hediyelerle babamızın elini öptük. Bu yıl böyle geçti. Bu yazımızda 2013 babalar günü ne zaman diye merak eden meleklerimize tarihi hatırlatmak istiyoruz :) Babalar günü her sene Haziran ayının 3. pazarı kutlanır. 2013 Babalar Günüde -...

Sayfayı Paylaş