gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Tum MeLeKLeRİMizİn babalar gununu simdiden kutlarim. Rahmetli olanlarada Allah ranmet eylesin.Kabri cennetten bahce mekanlari cennet olsun.( pazar günü olmuyorumm şimdiden yaziim dedimm )) Saygilarimla.

Alintidir.

Dunyada En Cok Sevdigim Kisiye: Babama

Bir gun Alaeddin’in sihirli lambasi gelir ve: “Dile benden, ne istersen”, der.

“Babami”, derim. Babam oleli 9 yil oldu. Onu cok ozledim. Ona son bir defa sarilmak ve onu hep yanimda hissettigimi bilmesini isterim.

Lamba bu istek uzerine sasirir. Simdiye kadar boyle bir istekte bulunan olmamisti. “Sen hic obur tarafa gidip de gelenini gordun mu?”, der.

“Gormedim ama hani sen sihirliydin? Once umutlandirdin beni, ne dilesem yapacagini soyledin. Simdi de yapamiyorsun iste. O zaman insanlara her istediginizi gerceklestiririm diye ovunme!”

Lamba cok uzulur. “Benim senin dilegini gerceklestirmem imkansiz ama aklima bir sey geldi. Sen babanin yanina gidince mutlu olacagina inaniyor musun?”

“Evet, hem de cok Bilirsin, babalar kizlarina, kizlar da babalarina cok duskundurler. Benimki biraz fazlaydi sanirim.”

Lamba: “Obur tarafta baska kim var?”, dedi.

“Babaannem, dedem,babamin cok sevdigi birkac arkadasi var.”

“Baban annesine duskun muydu?”

“Evet, hem de cok.”

“Sen babana kavusacagin zaman mutlu olacagini dusunuyorsun, babanin annesine kavustugunu dusunup mutlu olmalisin bence. Onun cok sevdigi insanlar var orda.”

“Dusundum. Daha once bunu dusunmemistim.”, dedim. “Bundan sonra onun orda sevdikleri oldugunu, huzurlu ve mutlu oldugunu dusunecegim.”

“Senin bu hayatta amacin yok mu?”

“Var. Babamin soyledigi gibi bu dunyada durust kimse kalmasa bile ben durust olacagim ve zamanimi insanlara faydali olmak icin harcayacagim.” Lambaya, bana degisik acidan bu olaya bakmami sagladigi icin tesekkur ettim.

Lamba: “Senin birazcik da olsa olumlu dusunmeni sagladiysam ne mutlu bana. Umarim amacina ulasirsin. Hosca kal.”, dedi ve gulumseyerek gitti.

Canim babacim seni cok ozluyorum
    yanimda olmasan bile babalar gununu kutluyorum
    biliyorum ki hissediyorsun,hep kalbimde olacaksin

ECE
    15 haziran 2003

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..
    teşekkürler canım

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

bende özlemi içimi yakıp kavuran canım Babamı babalar günü haftasında her zamankinden iki kat daha fazla yanan ateşle özlüyorum ve herkes babalar gününe hazırlık yaparken yada kutlarken benim boynum her zamankinden dahada bükük oluyor gözlerim doluyor ona her defasından dahada çok ihtiyacım oluyor ama biliyorum ki ben ona göremezsemde dokunamasamda o benim her daim yanımda ve belkide saçlarımı okşuyor şuanda bile ve ben hissetmiyorumdur ve bu seferde o ağladığımı görecek üzülecek diye ağlıyamıyor etrafıma onu görecekmi gibi bakınıyorum ve diyorum ki canım babacım seni çok özledim ve bu boyun büküklüğü senin özleminden ben çok güçlüyüm çünkü senin kızınım tıpkı senin benim her boyunum büküldüğünde dediğin gibi sen güçlüsün çünkü benim kızımsın evet babacım ve senin kızın olduğum için kendimle gurur duyuyorum SENİ ÇOK SEVİYOR ve her geçen gün dahada fazla ÖZLÜYORUM keşke saniyede olsa seni görüp dokunabilme şansına sahip olabilseydim keşkeee.....

öncelikle hepinizden özür dilerim duygusallığımdan dolayı kendimi kaptırdım sanırsam babamla içimdeki konuşmalarımı bu msj döktüm.

bende başta sitemizdeki ilk ve tek baba M.C adminim babalar gününü ve tüm babaların babalar gününü kutlarım ve aralıksız dönen dünya vede babayla geçen ömürler dilerim tüm evlatlara...

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

babamm...canım babamm...bilsen seni ne çok özledim ne çok göresim geldi..birkez daha seni görmek sesini duymak sana sarılmak ve doyasıya öpmek için neler vermezdim ben babam...sen gideli 7 sene oldu ve hala ben yokluğuna alışamadım babam.çocukluğumu özledim ben gel beni tekrar çocukluğuma götür babam.söz veriyorum sana.fazla yaramaz bir kız olmıcam.akşam hava kararmadan girecem evimize..senden hiç birşey istemicem sadece yanımda ol babam.sadece seni hissetmek istiyorum ben başıı omzuna koyup ağlamak istiyorum doyasıya...çok yoruldum ben babam.çok yoruldumm...sabır et kızım bunlar da geçecek deyişini özledim babam..kaldıramıyorum omuzlarımda biriken yükleri..çocukluğuma götür beni babam..o küçük ama sıcacık yuvamızda tekrar oyunlar oynasan bizimle..tekrar gülsek birlikte ...tekrar saçımı okşasan benim. babam bu nasıl bir gidiş... sen böyle hiç yapmazdın her kapıdan çıkarken bir eksik alınacak bir şey varmı diye sorardın...ama son gidişinde hiç bir şey sormadan gittin babam.böyle yapmazdın sen..bize veda etmeden gitmek olmadı be babammmm:cry: sensiz kaç bayram geçti bayram sabahları elini öpmeyi özledim ben babam. seninse çok bayramlar göresim kızım deyişini özledim...sana BABA demeyi özledim ben...doyamadım doyamadımmmm... en son sana sarılışımı seni doya doya öpüşümü koklayışımı sen göremedin babam...gözlerin yarı açıktı ama göremedin babam.. ben seni çokkk özledim babamm..sen gittiğinden beri sana kavuşacağım günü hep hayal ediyorum..ben seni sevmelere doymadım ki be babam...erken oldu benim için gidişin hemde çok erken.. babam beni çocukluğuma götürr.çok özledim ben çocuk olmayı...omzumdaki yükleri artık kaldıramıyorum.. gücüm kalmadı babam.. sensiz geçirdiğim bir babalar günü yine içim hüzün doldu yine ağlamaklı yüreğim ve yine seni herzamankindende çok özlüyorum...gittiğin yerde huzurlu ol babam...yerin mekanın cennet olsun... ve bir kez daha sensiz geçirdiğimiz BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN....şu an hayatta olan ve olmayan tüm babaların babalar gününü kutluyorum...

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ***** adminim okadar duygulandım ki yazdıklarınıza.. babamın kıymetini bin kat daha anladım şimdi.. lütfen üzme kendinii senin baban cennetin en güzel yerinde belki şimdi.. güçluu olmak zorundasınn tıpkı baban gibi.. hayat her zaman bütun acımasızlıgıyla karşımızda..ve tüm gücümüzle hayata devam etmek zorundayızz..

seni çokk seviyoruz ve her daim yanındayız bunu unutma olur mu prensesimm ??

6. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

buda m.c adminim melekler mekanının babasına...

7. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

budaaa benim babamaa :)

8. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

CANIMM BABACIMM HERŞEYİMM BİTANEM İYİKİ VARSIN VE BENİMM BİTANECİKKK BABİŞŞKOMSUMM:)

9. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

paylaşım için sağol canım. teşekürler.

10. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tüm babası rahmetli olanlara baş sağlığı diliyorum eminim hissediyodur sizleri ve sizler gibi evlatları olduğu için gurur duyuyolardır onlar.mekanları cennet olsun.bnm babamın ve tüm babaların babalar günü kutlu olsun

11. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

O benim babam
    sert bakışlı , mert adam

o yürürken yollar titrer
    bakışına dağlar dayanmaz

ama evlat deyince ,evlat
    iki bulut iner gözlerine
    yağmur olur ağlar babam

o benim babam
    sert bakışlı yufka yürekli adam
    (babamı çok özledim)
    babalar günün kutlu olsun babacım seni çok seviyorum

12. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

aslında yazmak istediim o kadar çok şey varki nerden nasıl başlıyacağımı bilemden sevgili ecelin ve ***** o kadar güzel anlatşımlarki duygularını ve de duygularımı bnde direk babama yazmak istiyorumm

canım BABAM

Ben bu sözü söyleyemeli o kadar uzun zaman oldu ki canım babacım tam tamına 14 sene baba az bi zmn değil biz daha küçücüktük bn 8 kızkardeşimde 7 yaşındaydı bizi ansızın bıraktın gittin dediler ki ardından ALLAH ın takdiri dediler allah sevdğini daha erken alırmış yanına dediler avutmaya çalıştılar ama bn avunamadım halen baba üstüne daha ne acılar gördük sen gitiikten sonra daha kimleri kaybetmedikki ama hiç biri senn acın gbi değil baba hiç biri içimi bu kadar yakmıooor canım babam o gün bizi dedemin ölümm 40.gününe götrdün ne biliridk o gün senn öleceğini ciğerimzn daha çok yanacığını ve sen gittikten sonra darmadağan olacağımızı çok özldeim baba seni keşke sende bihasta olaydın sakat kalaydın yada o gün kü haberlerdeki çocuğun babası gbi mahkum olaydın ama bn seni sene de bi kez olsa görebilseydim sarılıp koklayabilseydim cnm babacım çok özledim seni yokluğunu daha da çok arar oldum şimdi bn anne oldum daha ii anladım evladın ne demk bi ciğer olduğunu cnm babacım keşke o kazada hepimiz ölseydik çok merak ediyorum o direksiyonun başında son sözün ne oldu çocuklarım mı dediin...........

canın kızın .........

13. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ellerine sağlık izmirli...

14. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım AZRAcım seni anlayabiliyorum heralde ana babayı kaybetmek büyük bir acıdır ALLAH sana ve kardeşlerine sabırlar versin baban için dua et ona ulaşacaktır mutlaka eminim onu bu kadar sevdiğine ve özlediğine göre çok iyi bir babadır üzülme lütfen biz seni çoook seviyoruz

15. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Öncelikle babaları rahmetli olanlara Allah'tan rahmet diliyorum..

Babamın yerini hiç kimse tutamaz..Ve babalar gününü her yıl bi umutla beklerim.Babamın bi gülüşüne beni bi kere öpüşüne canımı veririm.Şimdi bile dese bi an bile düşünmem veririm..Babam benim canım herşeyim meleğimmmmm aşkımmmmmmm......

BaBaLAr GüNü HaKkınDA .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar GÜnÜ İÇİn

Babalar GÜnÜ İÇİn

♥ BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR. ♥ INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR. . ♥ BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR. ♥ COK SEVDIGIM CANIM BABACIGIMA KUCAK DOLUSU SEVGILERIMI SUNAR, BABALAR GUNUNU KUTLARIM. . ♥ SEN GULLERE OZENME GULLER SANA OZENSIN UZME TATLI CANINI SEN GULLERDEN GUZELSIN...
  2. Babalar günü tarihçesi

Babalar günü tarihçesi

Her ne kadar bazıları babalar gününün anneler gününe karşılık olarak çıkartıldığını düşünüyorlarsa yanılıyorlar çünkü babalar günününde bir tarihi geçmişi var bakın babalar günü nasıl ortaya çıkmış Bazı tarihçiler, Babalar Gününün Antik Roma'da bile kutlandığını belirtiyor. Bazı araştırmacılar tarih belirtmezken Babalar Gününün Batı Virginia'da ortaya çıktığını savunuyor. Batı Virginia'da...
  3. 2012 Babalar günü tarihi

2012 Babalar günü tarihi

2012 Babalar Günü ne zaman Babalar Günü Ne zaman 2012 2012 yılında babalar günü ne zaman diyen misafirimiz için ve tüm melek'lerimiz için babalar günü tarihi 2012 yılı hakkında bu konumuzda bilgi sunuyoruz Melek'ler:) 2012 Babalar Günü Ne zaman kutlanır ----> Haziran Ayının 3. haftası Babalar günü olarak Kutlanır. Bu Yıl 19 Haziran 2012 Salı günü babalar Gününü Kutlayacağız.
  4. babalar günü

babalar günü

babalar gününü unutmamak için çok ugrastım fakat yıne de unutum şimdi hemen dısarıya çıkamam o yüzden evde yapılabilecek 4 tane hediye söylermisiniz ama çabuk lütfen zaman kısıtlı oyüden hediyelerın kolay olsun lütfen hemen yarım saat icinde lütfen!!!
  5. Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

babalar günü babalar günü resimleri Sevgili melekler, her zaman annelerimiz ön plandadır. Bir yerimiz acısa, korksak, yorulsak, sıkılsak hep annemizi anarız. Ama ya babalarımız? :) Canlarını dişlerine takıp ömürleri boyunca bizim en iyi şartlarda yaşamamız için çalışan, didinen babalarımız...Kendinden önce ailesi için tatil bilmeden çalışan, ter döken, fedakarlıklar yapan babalarımız.....

Sayfayı Paylaş