BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..

İzmirella

Yeni Üye
Üye
BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..
Tum MeLeKLeRİMizİn babalar gununu simdiden kutlarim.
Rahmetli olanlarada Allah ranmet eylesin.Kabri cennetten bahce mekanlari cennet olsun.( pazar günü olmuyorumm şimdiden yaziim dedimm ))
Saygilarimla.

Alintidir.

Dunyada En Cok Sevdigim Kisiye: Babama

Bir gun Alaeddin’in sihirli lambasi gelir ve: “Dile benden, ne istersen”, der.

“Babami”, derim. Babam oleli 9 yil oldu. Onu cok ozledim. Ona son bir defa sarilmak ve onu hep yanimda hissettigimi bilmesini isterim.

Lamba bu istek uzerine sasirir. Simdiye kadar boyle bir istekte bulunan olmamisti. “Sen hic obur tarafa gidip de gelenini gordun mu?”, der.

“Gormedim ama hani sen sihirliydin? Once umutlandirdin beni, ne dilesem yapacagini soyledin. Simdi de yapamiyorsun iste. O zaman insanlara her istediginizi gerceklestiririm diye ovunme!”

Lamba cok uzulur. “Benim senin dilegini gerceklestirmem imkansiz ama aklima bir sey geldi. Sen babanin yanina gidince mutlu olacagina inaniyor musun?”

“Evet, hem de cok Bilirsin, babalar kizlarina, kizlar da babalarina cok duskundurler. Benimki biraz fazlaydi sanirim.”

Lamba: “Obur tarafta baska kim var?”, dedi.

“Babaannem, dedem,babamin cok sevdigi birkac arkadasi var.”

“Baban annesine duskun muydu?”

“Evet, hem de cok.”

“Sen babana kavusacagin zaman mutlu olacagini dusunuyorsun, babanin annesine kavustugunu dusunup mutlu olmalisin bence. Onun cok sevdigi insanlar var orda.”

“Dusundum. Daha once bunu dusunmemistim.”, dedim. “Bundan sonra onun orda sevdikleri oldugunu, huzurlu ve mutlu oldugunu dusunecegim.”

“Senin bu hayatta amacin yok mu?”

“Var. Babamin soyledigi gibi bu dunyada durust kimse kalmasa bile ben durust olacagim ve zamanimi insanlara faydali olmak icin harcayacagim.” Lambaya, bana degisik acidan bu olaya bakmami sagladigi icin tesekkur ettim.

Lamba: “Senin birazcik da olsa olumlu dusunmeni sagladiysam ne mutlu bana. Umarim amacina ulasirsin. Hosca kal.”, dedi ve gulumseyerek gitti.

Canim babacim seni cok ozluyorum
yanimda olmasan bile babalar gununu kutluyorum
biliyorum ki hissediyorsun,hep kalbimde olacaksin

ECE
15 haziran 2003

Cevap: BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..

bende özlemi içimi yakıp kavuran canım Babamı babalar günü haftasında her zamankinden iki kat daha fazla yanan ateşle özlüyorum ve herkes babalar gününe hazırlık yaparken yada kutlarken benim boynum her zamankinden dahada bükük oluyor gözlerim doluyor ona her defasından dahada çok ihtiyacım oluyor ama biliyorum ki ben ona göremezsemde dokunamasamda o benim her daim yanımda ve belkide saçlarımı okşuyor şuanda bile ve ben hissetmiyorumdur ve bu seferde o ağladığımı görecek üzülecek diye ağlıyamıyor etrafıma onu görecekmi gibi bakınıyorum ve diyorum ki canım babacım seni çok özledim ve bu boyun büküklüğü senin özleminden ben çok güçlüyüm çünkü senin kızınım tıpkı senin benim her boyunum büküldüğünde dediğin gibi sen güçlüsün çünkü benim kızımsın evet babacım ve senin kızın olduğum için kendimle gurur duyuyorum SENİ ÇOK SEVİYOR ve her geçen gün dahada fazla ÖZLÜYORUM keşke saniyede olsa seni görüp dokunabilme şansına sahip olabilseydim keşkeee.....

öncelikle hepinizden özür dilerim duygusallığımdan dolayı kendimi kaptırdım sanırsam babamla içimdeki konuşmalarımı bu msj döktüm.

bende başta sitemizdeki ilk ve tek baba M.C adminim babalar gününü ve tüm babaların babalar gününü kutlarım ve aralıksız dönen dünya vede babayla geçen ömürler dilerim tüm evlatlara...

babamm...canım babamm...bilsen seni ne çok özledim ne çok göresim geldi..birkez daha seni görmek sesini duymak sana sarılmak ve doyasıya öpmek için neler vermezdim ben babam...sen gideli 7 sene oldu ve hala ben yokluğuna alışamadım babam.çocukluğumu özledim ben gel beni tekrar çocukluğuma götür babam.söz veriyorum sana.fazla yaramaz bir kız olmıcam.akşam hava kararmadan girecem evimize..senden hiç birşey istemicem sadece yanımda ol babam.sadece seni hissetmek istiyorum ben başıı omzuna koyup ağlamak istiyorum doyasıya...çok yoruldum ben babam.çok yoruldumm...sabır et kızım bunlar da geçecek deyişini özledim babam..kaldıramıyorum omuzlarımda biriken yükleri..çocukluğuma götür beni babam..o küçük ama sıcacık yuvamızda tekrar oyunlar oynasan bizimle..tekrar gülsek birlikte ...tekrar saçımı okşasan benim. babam bu nasıl bir gidiş... sen böyle hiç yapmazdın her kapıdan çıkarken bir eksik alınacak bir şey varmı diye sorardın...ama son gidişinde hiç bir şey sormadan gittin babam.böyle yapmazdın sen..bize veda etmeden gitmek olmadı be babammmm:cry: sensiz kaç bayram geçti bayram sabahları elini öpmeyi özledim ben babam. seninse çok bayramlar göresim kızım deyişini özledim...sana BABA demeyi özledim ben...doyamadım doyamadımmmm... en son sana sarılışımı seni doya doya öpüşümü koklayışımı sen göremedin babam...gözlerin yarı açıktı ama göremedin babam.. ben seni çokkk özledim babamm..sen gittiğinden beri sana kavuşacağım günü hep hayal ediyorum..ben seni sevmelere doymadım ki be babam...erken oldu benim için gidişin hemde çok erken.. babam beni çocukluğuma götürr.çok özledim ben çocuk olmayı...omzumdaki yükleri artık kaldıramıyorum.. gücüm kalmadı babam.. sensiz geçirdiğim bir babalar günü yine içim hüzün doldu yine ağlamaklı yüreğim ve yine seni herzamankindende çok özlüyorum...gittiğin yerde huzurlu ol babam...yerin mekanın cennet olsun... ve bir kez daha sensiz geçirdiğimiz BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN....şu an hayatta olan ve olmayan tüm babaların babalar gününü kutluyorum...

rüyam adminim okadar duygulandım ki yazdıklarınıza.. babamın kıymetini bin kat daha anladım şimdi.. lütfen üzme kendinii senin baban cennetin en güzel yerinde belki şimdi.. güçluu olmak zorundasınn tıpkı baban gibi.. hayat her zaman bütun acımasızlıgıyla karşımızda..ve tüm gücümüzle hayata devam etmek zorundayızz..

seni çokk seviyoruz ve her daim yanındayız bunu unutma olur mu prensesimm ??

babalar-gunu-kart3.jpg

buda m.c adminim melekler mekanının babasına...

tüm babası rahmetli olanlara baş sağlığı diliyorum eminim hissediyodur sizleri ve sizler gibi evlatları olduğu için gurur duyuyolardır onlar.mekanları cennet olsun.bnm babamın ve tüm babaların babalar günü kutlu olsun

Geri