Babalar Günü Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

babaya doğum günü mesajları babama doğum günü mesajları babalara babama mesajı
    BABALAR GÜNÜ

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM..

» Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun...

» Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin..

» İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun..

» Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun..!

» Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun..!
    Haziranın 3. pazar günü babalar günü

Babalar Günü Mesajları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Babalar günü mesajları 2010

babalar günü 2010 babalar gunu 2010 günü mesajları mesajları uzun Babalar günü yaklaşırken sizlere babalar gününe özel en güzel sevgi sözcüklerinden oluşan babalar günü sözlerini paylaşmak istiyorum * Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını söndürür. "Hz.Muhammed" * Babacığım seni çok seviyorum. İyi ki varsın,iyi ki yanımdasın,iyi ki babamsın....
  2. babalar günü

babalar gününü unutmamak için çok ugrastım fakat yıne de unutum şimdi hemen dısarıya çıkamam o yüzden evde yapılabilecek 4 tane hediye söylermisiniz ama çabuk lütfen zaman kısıtlı oyüden hediyelerın kolay olsun lütfen hemen yarım saat icinde lütfen!!!
  3. komik babalar günü mesajları arıyorum

Arkadaşlar merhaba, biliyorum babalar gününe daha çok var ama şimdiden arayanlara da kolaylık olur dedim, sormak istedim.Komik babalar günü mesajlarınız var mı?
  4. Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

babalar günü babalar günü resimleri Sevgili melekler, her zaman annelerimiz ön plandadır. Bir yerimiz acısa, korksak, yorulsak, sıkılsak hep annemizi anarız. Ama ya babalarımız? :) Canlarını dişlerine takıp ömürleri boyunca bizim en iyi şartlarda yaşamamız için çalışan, didinen babalarımız...Kendinden önce ailesi için tatil bilmeden çalışan, ter döken, fedakarlıklar yapan babalarımız.....
  5. Babalar İçin Harika Doğum Günü Mesajları

babalar için doğum günü sözleri babalara doğum günü mesajları Sevgili melekler, ne annelerimizin ne de babalarımızın haklarını ödeyemeyiz. Onları mutlu etmek için yapabileceğimiz tek şey, başarılarımızla onları gururulandırmak, mutluluklarımızla onları mutlu etmektir. Şİmdi paylaşacağımız güzel doğum günü mesajları da babalarımızın yüzüne o güzel günlerinde bir tebessüm kondurmak için....

Sayfayı Paylaş