gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Babalar Günü Nezaman ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhaba Meleklerim, Allahaşkına birisi bana babalar gününün ne zaman olduğunu söylesin. Neden tv lerde yada başka bir yerde babalar günü ile ilgili hiç birşey yok ?

Anneler günü olsa varya, memlekette kıyamet kopuyor, reklamlar, bu reklamları yayınlayanlar, reklam verenler alıp başını gidiyorlar. Hemde bir ay öncesinden :)

Eee peki babalar neden babalara geliyorlar ? Bu kadar mı değersiz oluruz arkadaşlarım ?

Baba, dağda bir oba...

:D:D

Neyse, tüm babaların babalar gününü en içten dileklerimle kutlarken, kadınların kendileri için gerekli değeri vermediğimizi söylediklerini hatırlayarak, asıl değeri bizlerin biz babaların görmediğini söylemek istiyorum.

:dil:

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Babalar Günü Nezaman ?
    Adminim bu seneki babalar günü 21 haziran pazar...Eminim sizinde babalar gününüz kutlanacaktır..Ben şimdiden kutlayım izninizle..Babalar gününüz kutlu olsun,hep gününüzü kutlayacak hayırlı güzel yavrularınız yanınızda olsun..

3. Eda™

Eda™ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sağolun yahu bende öğrendim sayenizde.:)

Aksine en nefret ettiğim şeyde hediye almaktır.:S
    En önemlisi babama.
    Cimrilikten değil.
    "Ne alırsam olur" falan düşünmekten koca İstanbul'u gezer en olmayacak şeyi alıp gelirim eve.
    Hatrım kırılmasın diye babam överde över..

Klasik parfüm alırım bu kezde napim.:S

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sağolun yahu bende öğrendim sayenizde.:)

Aksine en nefret ettiğim şeyde hediye almaktır.[​IMG]
    En önemlisi babama.
    Cimrilikten değil.
    "Ne alırsam olur" falan düşünmekten koca İstanbul'u gezer en olmayacak şeyi alıp gelirim eve.
    Hatrım kırılmasın diye babam överde över..

Klasik parfüm alırım bu kezde napim.[​IMG]

Canım ne mutluki sana baban yaşıyor ve ne hediye alacağını düşünüyorsun..Ya benim gibi babasını kaybedenler ne yapsın ..Ne zordur soğuk mezar taşına sarılıp ağlamak..

Babalar Günü Nezaman ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babalar günü msjları

babalar günü msjları

SEN ALLAHA DILENEN DILEK GOKLERE UZANAN ELLERIMSIN SEN GOZUMDEN SUZULEN YAS DUSUNCEM HASRETIMSIN. SEN ANLATMAK ISTEYIPTE ANLATAMADIGIM, KELIMELERLE IFADE EDEMEDIGIM BIRICIK BABAMSIN. TATLI BABACIGIMA SABAH YAGAN CIG KADAR SAF AKSAM GUN BATIMINDA...
  2. Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Tanıtım fragmanları dönen dizi bakalım nezaman başlayacak... Babam Sağolsun dizisi ATV nin yeni dizisi. Fragmanlarından anlaşıldığı kadarıyla "En Son Babalar Duyar" dizisinin devamı yada bir benzeri. Babam Sağolsun dizisi ATV ekranlarında başlayacak olan bir aile dizisi. Henüz yayın tarihi belli...
  3. Bugün Babalar Günü !

Bugün Babalar Günü !

babalar günü, tebrik, kutlama, yazıları,şiirleri resimleri burada bulabilirsiniz Bugün Babalar Günü tüm Babalarımızın ellerinde öpüyorum. Babacığım Babalar Günün Kutlu Olsun. Bir şiir; BABALAR GÜNÜ ŞİİR Baba tut elimden Beni çocukluğuma götür hadi... O küçük kıza götür beni baba Götür bir daha gelmeyeyim... Tut ellerimden baba tut Uçurumun kenarındayım... İtildim, düştüm...
  4. babalar günü

babalar günü

babalar gününü unutmamak için çok ugrastım fakat yıne de unutum şimdi hemen dısarıya çıkamam o yüzden evde yapılabilecek 4 tane hediye söylermisiniz ama çabuk lütfen zaman kısıtlı oyüden hediyelerın kolay olsun lütfen hemen yarım saat icinde lütfen!!!
  5. Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

babalar günü babalar günü resimleri Sevgili melekler, her zaman annelerimiz ön plandadır. Bir yerimiz acısa, korksak, yorulsak, sıkılsak hep annemizi anarız. Ama ya babalarımız? :) Canlarını dişlerine takıp ömürleri boyunca bizim en iyi şartlarda yaşamamız için çalışan, didinen babalarımız...Kendinden önce ailesi için tatil bilmeden çalışan, ter döken, fedakarlıklar yapan babalarımız.....

Sayfayı Paylaş