gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

babalar günü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

babalar gününü unutmamak için çok ugrastım fakat yıne de unutum şimdi hemen dısarıya çıkamam o yüzden evde yapılabilecek 4 tane hediye söylermisiniz ama çabuk lütfen zaman kısıtlı oyüden hediyelerın kolay olsun lütfen hemen yarım saat icinde lütfen!!!

babalar günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..

BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..

Tum MeLeKLeRİMizİn babalar gununu simdiden kutlarim. Rahmetli olanlarada Allah ranmet eylesin.Kabri cennetten bahce mekanlari cennet olsun.( pazar günü olmuyorumm şimdiden yaziim dedimm )) Saygilarimla. Alintidir. Dunyada En Cok Sevdigim Kisiye: Babama Bir gun Alaeddin’in sihirli lambasi gelir ve: “Dile benden, ne istersen”, der. “Babami”, derim. Babam oleli 9 yil...
  2. babalar günü için gifler

babalar günü için gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Babalar günü ne zaman?

Babalar günü ne zaman?

babalar günü haziranın kaçı babalar günü ne zaman ayın kaçında haziranın kaçında kaçı Her yıl özellikle babalar günü yaklaştığında herkes birbirine babalar gününün ne zaman olduğunu sorar inanın ben bile bazen karıştırıyorum acaba Haziranın kaçı diye tereddütte bile kaldığım zamanlar oluyor Sizlerde eğer babalar günü zamanının tarihi kesin olarak bilmek istiyorsanız sizlere bu tarihi veriyorum...
  4. 2012 Babalar Günü Tarihi

2012 Babalar Günü Tarihi

2012, babalar günü, ne zaman, tarihi, hangi gün, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu sene babalar gününü geçeli fazla olmadı ama biz size önümüzde ki sene babalar gününün hangi güne denk geldiği bilgisini vermek istiyoruz melekler :) 2012 Babalar günü,17 Haziran'a denk geliyor,ufak ufak para biriktirmeye başlamak lazım :D:D
  5. Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

babalar günü babalar günü resimleri Sevgili melekler, her zaman annelerimiz ön plandadır. Bir yerimiz acısa, korksak, yorulsak, sıkılsak hep annemizi anarız. Ama ya babalarımız? :) Canlarını dişlerine takıp ömürleri boyunca bizim en iyi şartlarda yaşamamız için çalışan, didinen babalarımız...Kendinden önce ailesi için tatil bilmeden çalışan, ter döken, fedakarlıklar yapan babalarımız.....

Sayfayı Paylaş