gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Babalar Gününde Babama Ne Alabilirim?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

babalar günü hediyeleri babalkar günü için hediye fikirleri babalar günü hediye

Sevgili melekler, anneler gününü geçirdik, sıra geldi babalar gününe. Belki klasik olacak ama hayatımızın bu iki değerli varlığına olan hislerimizi birer günle sınırlamak elbette imkansız. Artık para tuzağı mı dersiniz, lüzumsuz mu bulursunuz ne olursa olsun bir anneler bir de babalar günü var ve anneler günü kadar olmasa da babalar günü de ülkemizde hatırlanıyor. Bu ay 16 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü için hediye seçmediyseniz henüz, öncelikle şunu tespit etmeniz gerekiyor. Babanızın günlük hayatta kullanabileceği birşey mi alacaksınız yoksa daha dekoratif birşey mi düşünüyorsunuz? Bu sorunun cevabını verdikten sonra seçiminizi daha kolay yapabileceksiniz. Buyrun galerimizden babanıza neler alabileceğiniz konusunda fikirler edinelim...

tuqqce bunu beğendi.
  2. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    titanım keşke babam sağ olsaydı fiyatı ne olursa olsun hediye alırdım ama ne yazıkki yok

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bende almak isterdimm am ababam uzaktaaa malesef :uhu:

4. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    ne güzel işte asenam pazar günü arar kutlarsın babalar gününü gidincede hasret giderirsin bol bol

Asena_Sule bunu beğendi.
  5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    inşallah canım yeni geldim zaten ama işte gelince hemen ölzüyor insan . rabbim sanada sabır versin canım :cry:

Babalar Gününde Babama Ne Alabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babalar gününe özel mesajlar

babalar gününe özel mesajlar

babalar gününe özel mesajlar babalar gününe özel resimler günü mesajlar günü mesaj sözler ♥ BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR. ♥ INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR. . ♥ BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR. ♥ COK SEVDIGIM CANIM BABACIGIMA KUCAK DOLUSU SEVGILERIMI SUNAR, BABALAR GUNUNU KUTLARIM. ....
  2. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  3. Babama ne hediye alabilirim ? Babalar Günü Hediyesi ve Hediyeleri - Tavsiyeleri

Babama ne hediye alabilirim ? Babalar Günü Hediyesi ve Hediyeleri - Tavsiyeleri

babama ne alabilirim babama ne hediye alabilirim babalar günü hediyesi olabilir babalar günü hediyeleri Eveeet birm kaç kardeşsiniz meleklerim ve yakında babanızın neyi var :D:D Hasta mı yoksa vah vaah geçmiş olsun sahi neyi var babanızın :D:D :dil::dil: Neyi olcak ya bu kadar da olur mu yakında neyi var babanızın Babalar Günü var. Eferin bildiniz. Peki hiç düşündünüz mü ne alalım diye ? Öyle...
  4. Arkadaşlar Babalar Gününde Babalara Ne Alınır

Arkadaşlar Babalar Gününde Babalara Ne Alınır

Merhaba arkadaşlar babalar günü de geliyor ve ben hala babam için bir hediye bulamadım hoş o kadar param da yok ama ona güzel birşey almak istiyorum ve karar vermem için siz
  5. Babalar Gününün Tarihçesi Nedir?

Babalar Gününün Tarihçesi Nedir?

babalar günü babalar günü nerden çıkmış babalar günü tarihçesi Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bu pazar günü babalar gününü kutlayacağız. Her sene haziran ayının 3.haftası kutlanan bu özel gün acaba nasıl ortaya çıktı, tarihçesi nedir, hiç düşündünüz mü? İlk olarak 1910 yılında kutlanmaya başlayan babalar günü ile ilgili bilgiler şöyle... Babalar Günü’nün tarihçesi hakkında iki ayrı...

Sayfayı Paylaş