gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler 2013

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

babalar günü sözleri babalar günü mesajları

Sevgili melekler, babalar gününü bu pazar günü kutlayacağız. Her yıl haziran ayının 3.pazar günü kutlanan bu özel günde babalarımızla paylaşabileceğimiz, onları duygulandırarak harika sözleri bir araya topladık, sizlerle paylaşıyoruz..

Üzerine sabır tohumları ekip, sevgi ile suladığın biricik gülünün bilmeni istediği bir şey var Babacığım seni çok seviyorum.

Sen güçlü bir çınarsın. Sana yaslandığım zaman sanki dünyayı fethedebilirim. Gücüme güç katan kahraman çınarım babalar günün kutlu olsun.

ilk adımlarımı atarken tuttuğum o güçlü eller yaşım kaç olursa olsun hiç bırakmasın beni seni seviyorum babacığım.

Hayatın anlamını, zorluklarını ve tüm güzelliklerini bana öğreten adam benim biricik babam. Babalar günün kutlu olsun

Dünyanın en yakışıklı erkeği babalar günün kutlu olsun...

Evimizin direği, hayallerimdeki tek kahraman baba sevgisini fazlasıyla tattırdığın bu yürek senin sevginle dolup taşıyor babalar günün kutlu olsun babacığım...

Sahip olduğum en iyi arkadaş babalar günün kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.
    Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.
    Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar Gününe özel güzel sözler

Babalar Gününe özel güzel sözler

güzel sözler en güzel sözler babalar gününe özel mektuplar babalar gününe özel mektup babama Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM.. Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep...
  2. 2013 Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler

2013 Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler

bu konu 2013 babalar günü kutlama sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. 2013 Yılın da babalar günü 16 Haziran Pazar günü kutlanacak. Bu anlamlı günde öncelikle tüm ahiret hayatına göç eden babalarımızın mekanlarının cennet olmasını dileyerek tüm babaların melekler mekanı olarak bu mutlu günlerini kutlarız. En güzel babalar günü üzerine söylenmiş sözleri sizler için bir araya getirdik....
  3. 2013 Babalar Gününe Özel En Güzel Sözler

2013 Babalar Gününe Özel En Güzel Sözler

2013 babalar günü babalar günü ne zaman 2013 babalar günü sözleri Babalar günü 2013 yılın da 16 Haziran tarihine denk geliyor. Evin direği babalar için söylenen en güzel ve anlamlı sözleri sizler için paylaşıyoruz. Siz de babanızı bu özel ve anlamlı günde en güzel babalar günü sözlerini onunla paylaşıp mutlu edebilirsiniz. Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde...
  4. Babalar Gününe Özel Yepyeni Kutlama Mesajları 2013

Babalar Gününe Özel Yepyeni Kutlama Mesajları 2013

babalar günü mesajları babalar günü için mesajlar Sevgili melekler, babalar günü yaklaşıyor. Eğer babanızdan uzaksanız ve yanına gitme imkanınız da bu seferlik yoksa, yapacağınız şey bir çiçekçiden çiçek sipariş vermek ve tebrik kartına da aşağıdaki kutlama mesajlarından birini yazma kolsun :tik: Sen hep güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile...
  5. 2014 Anneler Gününe Özel Anlamlı Sözler

2014 Anneler Gününe Özel Anlamlı Sözler

2014 anneler günü ne zaman, 2014 anneler günü sözleri, anneler günü mesajları Anneler günü 2014 yılın da 11 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Yılda bir kez değil hergünün annelere özel olmasını ve annelerin hak ettikleri değeri görmelerini diler bizde Melekler mekanı.Com olarak tüm annelerin anneler günlerini kutlarız. Çok değerli kişilerin söylediği anlamlı anneler günü sözlerini ve mesajlarını...

Sayfayı Paylaş