gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

babalar gününe özel mesajlar

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

babalar gününe özel mesajlar babalar gününe özel resimler günü mesajlar günü mesaj sözler
    ♥ BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR.
    ♥ INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR. .
    ♥ BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR.
    ♥ COK SEVDIGIM CANIM BABACIGIMA KUCAK DOLUSU SEVGILERIMI SUNAR, BABALAR GUNUNU KUTLARIM. .
    ♥ SEN GULLERE OZENME GULLER SANA OZENSIN UZME TATLI CANINI SEN GULLERDEN GUZELSIN OZGURLUK KADAR OZEL GULLER KADAR GUZELSIN BENIM GUZEL BABACIGIM... .
    ♥ UZERIME SABIR TOHUMU EKIP SEVGIYLE SULADIGIN GULUNUN BILMENI ISTEDIGI BIR SEY VAR SENI COK SEVIYORUM. .
    ♥ EVIMIZIN GUNESI BIR TANESI OLAN CANIM BABAMA KUCAK DOLUSU SEVGI VE SAYGILARIMLA BABACIGIM BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. .
    ♥ DUNYADAKI CICEKLERIN EN GUZELI GULDUR GULLERIN EN GUZELI ISE SEN GUNUN KUTLU OLSUN BABACIGIM. .
    ♥ ATESIN YAKTIGINDAN, GUNESIN HAREKET ETTIGINDEN, GERCEGIN BIR YALAN OLDUGUNDAN KUSKULAN FAKAT BENIM SENI SEVDIGIMDEN ASLA KUSKULANMA BABACIGIM, BABALAR GUNUN KUTLU OLSUN..

babalar gününe özel mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar Gününe özel güzel sözler

Babalar Gününe özel güzel sözler

güzel sözler en güzel sözler babalar gününe özel mektuplar babalar gününe özel mektup babama Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM.. Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep...
  2. Özel gün mesajları

Özel gün mesajları

özel gün mesajları özel gün mesajları, msj, sms, 2011 yılının en güzel özel gün mesajları burada arkadaşlar. Özel günlerinizde, özeliniz olan kişiye unutulmayacak bir mesaj mı atmak istiyor sunuz? O halde size en güzel özel gün mesajlarından örnekler sunuyoruz Melek'ler:) Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun...
  3. 2013 Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler

2013 Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler

bu konu 2013 babalar günü kutlama sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. 2013 Yılın da babalar günü 16 Haziran Pazar günü kutlanacak. Bu anlamlı günde öncelikle tüm ahiret hayatına göç eden babalarımızın mekanlarının cennet olmasını dileyerek tüm babaların melekler mekanı olarak bu mutlu günlerini kutlarız. En güzel babalar günü üzerine söylenmiş sözleri sizler için bir araya getirdik....
  4. Babalar Gününe Özel Yepyeni Kutlama Mesajları 2013

Babalar Gününe Özel Yepyeni Kutlama Mesajları 2013

babalar günü mesajları babalar günü için mesajlar Sevgili melekler, babalar günü yaklaşıyor. Eğer babanızdan uzaksanız ve yanına gitme imkanınız da bu seferlik yoksa, yapacağınız şey bir çiçekçiden çiçek sipariş vermek ve tebrik kartına da aşağıdaki kutlama mesajlarından birini yazma kolsun :tik: Sen hep güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile...
  5. İstikbal Babalar Gününe Özel % 20 İndirim Fırsatı!

İstikbal Babalar Gününe Özel % 20 İndirim Fırsatı!

istikbal kampanya istikbal indirim Sevgili melekler, babaların en sendiği mobilyaların başında gelen tv koltukları, Babalar Gününe özel % 20 indirimle İstikbal'de! BU güzel indirim fırsatını kaçırmayın, babanızı sevindirin!...

Sayfayı Paylaş