gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Babalar ve Evlatlar Dizisinin Senaryosu Konusu Hakkında Bilgiler

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Babalar ve Evlatlar Dizisi Konusu Nedir
    Babalar ve Evlatlar Konusu

Zegin bir oyuncu kadrosu
    ile ekranlara merhaba demeye hazırlanan Babalar ve Evlatlar dizisi konusu nedir diye merak eden sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Babalar ve Evlatlar konusu hakkında ayrıntılı bilgiler vermek istiyoruz bu sayfamızda sizlere...

Alemlerden elini eteğini çekmiş, tetik çekmemeye yemin etmiş altı çocuk babası eski bir kabadayı olan Aslan, sözünün doğrultusunda yaşarken oğullarından Burhan, mahallenin dullarından Gönül’e tecavüz eden Eyyo’yu öldürüp cezaevine girer. Oğulları Eyyo’nun ölümü Demirel ailesini derin bir üzüntü ve öfkeye boğmuştur, özellikle Eyyo’nun kardeşleri, Burhan’dan intikam almak için tahliye gününü dört gözle beklemiştir. Burhan’ın tahliye günü geldiğinde Aslan, oğlu Burhan’ı kan davası tehlikesinden kurtarmak için Tahsin Demirel’le parasal bir anlaşma yapar fakat babalar kendi aralarında anlaşmış olsa da oğlanlar boş durmaz ve tahliye günü kardeşlerinin intikamını almak için Burhan’ı öldürme girişiminde bulunurlar. Babalarından habersiz bu adımı atan Demirel kardeşler, iki ailenin bitmek bilmeyecek bir düşmanlık içine girmesine neden olur.

Hapisten çıkan Burhan yıllar önce tecavüzden kurtardığı Gönül’ün kızı Zeynep’e aşık olur. Fakat yazık ki Zeynep en yakın arkadaşı Yılmaz’ın da gönlünü çalmıştır. Bir yanda Burhan’ın imkansız aşkı, bir yanda iki düşman ailenin birbirini ölesiye seven çocukları Soner ve Ferah, bir yanda Tahsin’in Aslan Demirel’in karısı Cevher’e olan gizli aşkı… İki ailenin bitmeyecek kavgası ve imkansız aşklar…

Babalar ve Evlatlar Dizisinin Senaryosu Konusu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kirli Oyunlar Dizisi Konusu Senaryosu ve Tüm Bilgiler

Kirli Oyunlar Dizisi Konusu Senaryosu ve Tüm Bilgiler

kirli oyunlar dizisi konusu senaryosu oyuncu kadrosu oyuncuları resimleri 2012 yayınlanacağı kanalı trt1 dizisi ile ilgili bilgiler burada melekler. Osmanlı İmparatorluğunu konu alan filmler son zamanlarda moda oldu melekler. :) Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tavan yapan imparatorluk filmlerine bir yenisi daha ekleniyor, Kirli Oyunlar . TRT 1 'de yayınlanmaya başlayacak olan Kirli Oyunlar dizisi de...
  2. Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

benim için üzülme dizisi konusu benim için üzülme konusu Sevgili melekler yeni yayın döneminde atv ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizleri daha önce bilgilendirmiştik. Bu konumuzda ize Benim İçin Üzülme dizisi konusu ile ilgil elimize geçen bilgileri paylaşıyoruz.. :) Yakında televizyon ekranlarında...
  3. Kayıp Şehir Dizisinin Senaryosu Konusu İle İlgili Bilgiler

Kayıp Şehir Dizisinin Senaryosu Konusu İle İlgili Bilgiler

Kayıp Şehir Konusu Kayıp Şehir Dizisi Konusu Sevgili melekler, televizyon kanalları yeni yayın dönemine bomba gibi dizilerle dönmeye hazırlanıyorlar. Yeni başlayacak olan dizilerden biri de Kayıp Şehir dizisi. Biz de dizi izlemeyi seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Kayıp Şehir dizisi konusu ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. Yayında olan hiçbir diziye...
  4. Star Tv Atlılar Dizisinin Senaryosu Konusu İle İlgili Bilgiler

Star Tv Atlılar Dizisinin Senaryosu Konusu İle İlgili Bilgiler

Atlılar Dizisinin Konusu Nedir Atlılar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgi Star Tvnin yeni sezon bombalarından biri olmaya aday dizisi Atlılar 'ın çekimleri sürüyor melekler :) Biz de dizi seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Sarp Levendoğlu ve Aslı Tandoğan'on başrollerinde oynadığı Atlılar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgi vermek istiyoruz sizlere... Bu sezon Star TV'nin en iyi...
  5. Babam Sınıfta Kaldı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Babam Sınıfta Kaldı Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

babam sınıfta kaldı dizisi babam sınıfta kaldı dizi konusu Sevgili melekler, yaz sezonunda ekranlara gelmeye hazırlanan dizilerden biri de Fox ekranlarında yayınlanacak olan komedi dizisi"Babam Sınıfta Kaldı". Pis Yedili ve Hayat Bilgisi dizilerinde olduğu gibi yeni yıldız adaylarını izleyiciyle buluşturacak olan Babam Sınıfta Kaldı dizisinde Cem Davran, Defne Samyeli ve Halit...

Sayfayı Paylaş