gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben yakında doğum yapacağım kısmet ise 3 ayım kaldı. Peki babalara doğum izni 2011 yılı sonunda nasıl olacak. Eşim babalıktan dolayı ne kadar izin yapabilir ( eşim devlet memuru bu arada ) Prosedürler neler arkadaşlarım. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum izni ne zaman başlar?

Doğum izni ne zaman başlar?

doğum sonrası izin ne zaman başlar doğum izni ne zaman başlar yasal izni erkek babalık Hamile kalan çalışan kadınların çoğunun merak ettiği bilgileri sizlere aktarıyorum doğum izni ne zaman başlar çalışan annenin hakları ve daha fazlasını bulabileceğiniz haberin detayına geçiyorum Avukat Olcay Karakuş açıklıyor. 4857 sayılı İş Kanunumuzda kadın işçiler için belirli çalışma kuralları konulmuş...
  2. Sözleşmeli er başvuru 2011 son durum ne

Sözleşmeli er başvuru 2011 son durum ne

sözleşmeli er son durum Yapacak bir işim yok ve ben sözleşmeli olarak er olarak yani başvuruda bulunmak istiyorum. Bu durumla ilgili son haberler ne aşamada başladı mı ?
  3. 2011 Yılı Babalara Doğum İzniyle İlgili Bilinmesi Gerekenler

2011 Yılı Babalara Doğum İzniyle İlgili Bilinmesi Gerekenler

2011 babalara doğum izni olacak mı süresi ne kadar olacak izin verilecek mi prosedür işleyişi ile ilgili bilgiler burada melekler Bayan devlet memurlarını ilgilendiren doğum borçlanmasından kimler yararlanabilir adlı konuya daha önce forumumuzda yer vermiş ve gerekli bilgilendirmeyi yapmıştık.Şimdi de 2011 babalara verilecek doğum izniyle ilgili son durum nedir bundan bahsetmek istiyoruz...
  4. doğum izni süresi ne kadardır?

doğum izni süresi ne kadardır?

doğum izni iş göremezlik ödeneği selam kızlar Evet işte geldik hamile kalmanın en güzzel yanlarından birine :) işe gitmeden maaş alma süresi ve çoçuk öncesi kendini hazırmala ve sonrasında bebek ile ilgilenme zamanı Hamile kadınların doğumdan önce sekiz ve doğumdan sonra sekiz hafta olmak üzere toplam 16 haftalık süre için çalıştırılmamaları esastır. Çoğul gebelik halinde doğumdan önce...
  5. doğum izni ne kadar olacak?

doğum izni ne kadar olacak?

merhaba.Devlet memuruyum ve gebeyim.Sanırım doğum izniyle ilgili bazı düzenlemeler yapılmış.Acaba doğum izni süreleri değiştimi? Umarım uzamıştır. :)

Sayfayı Paylaş