gebe
?

Baban anneni oldurecekse babanin olmesini istermisin ?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. 777

777 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Babam Aileye Zarar Verecek

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında 777 tarafından paylaşıldı.

Bugun annem ve babam bosandi . Babam davaya gelmedi . Aldatma ve bir cok konudan dolayi hemen ikinci mahkemede bosadi hakim . Ben ve kardesim de sahit olarak gittik . Babam annemi 6 sene once biriyle aldatti ondan bir cocugu oldu . Annem perisan 4 cocukla ortada kalmamak icin bosanmadi . Babam yemin etti kadinla alakasini kestigine . Sadece cocugunu gordugunu soyledi . Bir bucuk sene once babam Karabukte calismaya basladi . Evde surdugunda da huzur vermiyordu surekli bagriyor cagriyor ne dersek zittini yapiyordu . Anneme cok cektirdi . Anneme anneanneme dedeme yapmadigini birakmadi . Annemi de doverdi . Biz 4 kardesiz . Abim yurtdisina universite okumaya gitti. Babam doktor oldugu icin parasi var . Hatta sadace parasi var . Parasina guvendi hep. Karabukte baska bir kadinla da imam nikahiyla evlendi . Kadin turk degil . Kadinin 2 cocugu var . Annem de 2. ihanete dayanamadi bosanma davasi acti bosandi . Su anda babam annemi oldurmekle tehtid ediyor . Beni kardesimi yolda gordugu yerde bogacagini soyluyor . Bizi evlattiktan reddediyor . Bize yetim kalacaksiniz . Goreceksiniz diyip diyor . Annemi oldurup cezasini verecegini soyliyip duruyor . Bize hakaret edip duruyor . Su an yabanci karisiyla istanbul da . Ankaraya geldiginde annemi sakatlik edip oldurecegini soyluyor . Ilk aldattigi kisiylede hala gorustugunu ogrendik . Nafaka da veemiyecegini soyluyor . Babamin olmesini istiyorum . Ona olmesi icin beddua etmek istiyorum . Olmesini istiyorum . Bunu istemem dogru olurmu ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Durumunuz için gerçekten üzgünüm. Ama sizin durumunuzda ve halinizde olan onlarca yüzlerce insan var. Annenizin bu noktada devletten koruma talep etmesi gerekiyor. Bu arada herkesin her dediğine de inanmamak lazım. Birde babanız doktormuş. İnanılır gibi değil. Ama her halukarda siz babanızın yinede ölmesini istemeyin.

Unutmayın ki; Allah, yarına bırakır ama kimsenin yanına bırakmaz. Dua edin. Allahım bizi bu dertten kurtarın diye. Nafakayı her halukarda ödeyecek onun ödemem dediğine kesinlikle bakmayın. Devlet her türlü paranızı alır ve size ödettirir.

Babam Aileye Zarar Verecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk İçin Ailede Babanın Rolü

Çocuk İçin Ailede Babanın Rolü

Evin gizli kahramanı; Baba Aile, toplumun en küçük birimidir ve anne-baba-çocuklardan oluşur. Bu tanımdaki baba ise ailenin temel direği; esas olarak evi geçindiren, ailesini kötülüklerden ve zorluklardan koruyan çok önemli bir "KAHRAMAN"dır. Bu kahraman uzun yıllar boyunca kız ve erkek çocukları için ayrı anlamlar ifade etmesine rağmen hep vazgeçilmez bir kişidir. Babanın...
  2. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  4. Ailede Babanın Önemi Nedir?

Ailede Babanın Önemi Nedir?

Ailede Baba Ailede Babanın Önemi Ben babasız bir aile düşünemiyorum...Yani hem çosuk için hemde eş için eş/baba önemli bir faktör olduğunu düşünüyorum....Baba bizim toplumumuzda her ne kadarda anneler de çalışır olsalarda babalar ailenin direği kabul edilir...Babanın bir ağırlığı bir pozisyonu vardır...Peki ya çocuğun dünyasında babanın yeri nasıldır??? Ailede Babanın Önemi Nedir?...
  5. Evliliğinize zarar verecek insanları uzaklaştırıcak dua

Evliliğinize zarar verecek insanları uzaklaştırıcak dua

Kıymetli okurlar,istemedeğin bir insanı kendinden soğut duası (büyüsü değil) olacaktır bu bilgilerimiz.öyle ya sürekli rahat eden biri varsa yakamıza yapışan bir birtürlü bırakmayan kimsedeler yakayı sıyırmak için kurtuluşumuz bu dua okuması olacaktır.bir çok insanımızın hayatında istemediği rahatsızlık veren kişiler mevcuttur çevresinde bu nedenlede yoğun istek ve soru oluyor soğutma duası...

Sayfayı Paylaş