gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

babam duymasın

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ben eşimle sevgiliyken telefonum yoktu ablamın kontörlerinden aşırıyodum daha sonra eşim bana gizli telefon ve hat aldı ve 18 saat msjlaşıp 6 saat konuşuyoduk canım babam daha sonra telefon aldı ama bana eşimin kini kullandım ve babam beniçok masrafsız derdi hiç bilmiyoki bu taraftan ne kontörler yiyodum oda yetmiyodu bi gün ev telefonundan konuştuk eşimle bana 89 ytl eşime 160 ytl telefon parası geldi sonra dershane harçlıklarımdan ödedim canım babam benim hala bilmez gelki bilmesinde :dp47::dp47::dp47::dp47:

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: babam duymasın
    bak seni uyanık senii... ama iyiki yapmışsınız dimi böyle hatırlayınca çok güzel oluyor paylaşımın için teşekkürler canım.

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

oo zeynebim daha neler var neler canım benim

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

anlat kıss güzell oluyoo:D

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    bak sen şuna..nelerde yaparmışşsaman altından su yürütme olayı he..seni seni..şaka bi yana bebelere anlatacak maceralar defteri kabarık birisin dimek:D

babam duymasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BabaM....

BabaM....

06 yaş -- Babam her şeyi biliyor. 10 yaş -- Babam çok şey biliyor. 15 yaş -- Ben de babam kadar biliyorum. 20 yaş -- Şu muhakkak ki babamın öyle pek fazla bir şey bildiği yok. 30 yaş -- Bir kere daha babamın fikrini sorsam iyi olur. 40 yaş -- Ne de olsa babam bazı şeyleri bilir. 50 yaş -- Babam her şeyi bilir. 60 yaş -- Ah, babam hayatta olsa da kendisine danışabilsem!
  2. çocuklar duymasın

çocuklar duymasın

cocuklar duymasin meltem gercek ismi çocuklar duymasın meltemin gerçek ismi çocuklar duymasındaki meltemin gerçek duymasındaki adı meltem cocuklar duymasin gercek Tamer Karadağlı (Haluk) ile Pınar Altuğ’un (Meltem), başrolleri çocuk yıldızlar Furkan Kızılay (Havuç Emre) ve Ayşecan Tatari (Duygu) ile paylaştığı “Çocuklar Duymasın” eğlenceli maceralarıyla sizleri bir kez daha kahkahaya davet...
  3. Duymanı istiyorum

Duymanı istiyorum

Seni tanıdığımda ufacık bir kız çocuğuydum.Masumdu yüzüm,dokunuşlarım ve seviyorum seni diye haykırışım.Senle büyüdüm öğrendim asilce yalan söylemeyi. Senin olduğumda aşıktım delice.Korkuyordum kaybetmekten ve seviyordum ölesiye.Ne yazık ki yine senle büyüdüm öğrendim sessizce gidişleri. Hani hep senindim ya ben daima ölene kadar, her gidişinden sonra geri gelecektin ve ben seni...
  4. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...

Sayfayı Paylaş