Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...
Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.Allah kimseyi babasız bırakmasın....

46-2728.jpg

47-6658.jpg

Sevgili eşime...

22-9635.jpg

Babama...

baba10032-6904.jpg

Tüm babalara.....

Hayal'den sevgilerle...

Son düzenleme:
Cevap: Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Bu gün babalar günü...

Her yıl ki babalar günün de benim gibi yüreği buruk geçiren evlatların, babalarının ve kendi canım babamın ruhu şaad olsun... (canım babam, babalar günün kutlu olsun)

Ben de öncelik le Sadmin arkadaşımın ve tüm Melek'lerimin babalarının ve de yer yüzünde ki tüm babaların babalar günün kutluyorum, dilerim ki ALLAH hiç bir evlatdan babasını ona en çok ihtiyacı olduğu dönemde almasın... Ve yine dilerim ki babalar günü msjlarını gören hiç bir evladın boğazı benim ki gibi düğümlenmez...

Babalarınızın kıymetini bilin arkadaşlar, onlar şu hayat da siz bilmeseniz bile siz güç veren şahıslardır, kaldı ki kız çocukları güçlerini babalarından alırlar.

Tekrardan tüm dünya üzerinde ki babaların, babalar günü kutlu olsun...

Başınız sağ olsun adminim dediğiniz gibi bir kız çocuğu için çok çok daha önemli baba...

Babalar gününü yıllardır babasız geçiren evlatlardan biride Rüyam gibi benim...İçim acıyor yüreğim hala kanıyor babam dediğim kişi yok artık benimde Allah tüm evlatları babasız bırakmasın evlatlarının başından babaları eksik etmesin.

Eşim Sadmin ve tüm babaların babalar gününü kutluyorum ve şu an hayatta olmayan tüm babaların ruhları şad olsun mekanları cennet olsun...

Amin adminim sizin de başınız sağ olsun acınızı yaşamasam da anlayabiliyorum kendi babamın yokluğunu düşünemiyorum çünkü.

Başta kendi babam,eşim ve tüm babaların.Birde sadmin babacığımızın babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.İyiki varsınız.Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin:):)

Rüyam adminime yürekten katılıyorum babalar konusunda bu benim babamsız geçidiğim 2. babalar günü. Allah kimsenin başından annesini ve babasını eksik etmesin inanın ki annenizin veya babanızın yerini hiç kimse dolduramıyor oraı hep acı bir boşluk. Başka bir şey söylemeye gerek yok rüyam adminim çok güzel anlatmış aynı benim duygularımı da .....
Ben de öncelikle sitemizin babası sadminimizin babalar günün kutluyorum ve diğer bütün babaların babalar gününü kutluyorum keşke kendi babamında babalar gününü onun yanında onla beraber kutlayabilsem...

En başta babam olmak üzere, Sadmin ve tüm babaların babalar gününü kutlarım.. :)

Başta Sadmin'iz olmak olmak üzere tüm babaların (sevgili babacım ve Tamer babamın) bu güzel günü kutlu olsun,hayatta olmayan babalarımızında mekanları cennet olsun Allah kalanlara sabır versin kimseyi annesiz babasız bırakmasın.....

Babalar Günü Kutlu Olsun

Babamın ve tüm babaların babalar günü kutlu olsun
smile.gif

Allah babalarımızı başımızdan eksik etmesin
wink.gif

babalar_gunu-5445.jpg

Geri