gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.Allah kimseyi babasız bırakmasın.... [​IMG]

Sevgili eşime...

Babama...

Tüm babalara.....

Hayal'den sevgilerle...

Son düzenleme: 21 Haziran 2009
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...
    Bu gün babalar günü...

Her yıl ki babalar günün de benim gibi yüreği buruk geçiren evlatların, babalarının ve kendi canım babamın ruhu şaad olsun... (canım babam, babalar günün kutlu olsun)

Ben de öncelik le Sadmin arkadaşımın ve tüm Melek'lerimin babalarının ve de yer yüzünde ki tüm babaların babalar günün kutluyorum, dilerim ki ALLAH hiç bir evlatdan babasını ona en çok ihtiyacı olduğu dönemde almasın... Ve yine dilerim ki babalar günü msjlarını gören hiç bir evladın boğazı benim ki gibi düğümlenmez...

Babalarınızın kıymetini bilin arkadaşlar, onlar şu hayat da siz bilmeseniz bile siz güç veren şahıslardır, kaldı ki kız çocukları güçlerini babalarından alırlar.

Tekrardan tüm dünya üzerinde ki babaların, babalar günü kutlu olsun...

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Başınız sağ olsun adminim dediğiniz gibi bir kız çocuğu için çok çok daha önemli baba...

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Babalar gününü yıllardır babasız geçiren evlatlardan biride ***** gibi benim...İçim acıyor yüreğim hala kanıyor babam dediğim kişi yok artık benimde Allah tüm evlatları babasız bırakmasın evlatlarının başından babaları eksik etmesin.

Eşim Sadmin ve tüm babaların babalar gününü kutluyorum ve şu an hayatta olmayan tüm babaların ruhları şad olsun mekanları cennet olsun...

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Amin adminim sizin de başınız sağ olsun acınızı yaşamasam da anlayabiliyorum kendi babamın yokluğunu düşünemiyorum çünkü.

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Başta kendi babam,eşim ve tüm babaların.Birde sadmin babacığımızın babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.İyiki varsınız.Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin:):)

7. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ***** adminime yürekten katılıyorum babalar konusunda bu benim babamsız geçidiğim 2. babalar günü. Allah kimsenin başından annesini ve babasını eksik etmesin inanın ki annenizin veya babanızın yerini hiç kimse dolduramıyor oraı hep acı bir boşluk. Başka bir şey söylemeye gerek yok ***** adminim çok güzel anlatmış aynı benim duygularımı da .....
    Ben de öncelikle sitemizin babası sadminimizin babalar günün kutluyorum ve diğer bütün babaların babalar gününü kutluyorum keşke kendi babamında babalar gününü onun yanında onla beraber kutlayabilsem...

8. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

En başta babam olmak üzere, Sadmin ve tüm babaların babalar gününü kutlarım.. :)

9. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Başta Sadmin'iz olmak olmak üzere tüm babaların (sevgili babacım ve Tamer babamın) bu güzel günü kutlu olsun,hayatta olmayan babalarımızında mekanları cennet olsun Allah kalanlara sabır versin kimseyi annesiz babasız bırakmasın.....

10. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Babalar Günü Kutlu Olsun

Babamın ve tüm babaların babalar günü kutlu olsun[​IMG]
    Allah babalarımızı başımızdan eksik etmesin [​IMG]

11. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

başta canım babacığım sadminim ve bütün babaların babalar günü kutlu olsun... babasız geçirenlerin başı sagolsun kaderde varsa o oluyor bende anneler gününü buruk geçiriyorum...allah sabrını da verir herkese insallah

12. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Rüyamın yazdıklarına bende sonuna kadar katılıyorum..Baba yerini hiç bir şey dolduramaz,bizlerin ilk ve tek aşkı babalarımızdır,en azından benim için öyle..

Yaşayan tüm babalar..BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN..

Ruhun şad,mekanın cennet olsun babacığım..

13. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ne yazıkki bende babalar gününü buruk geçirenlerdenim... İnşallah benim kızım bu günü hiçbir zaman buruk geçirmez çünkü gerçekten çok zor..
    Ama yıllardır kutlayamadığım bu özel günü dün eşimle beraber kutlamak gerçekten çok hoştu... Sabah kahvaltısında yumurta haşlamıştım ve yumurtanın kabuğunu soymadan üzerine BABACIĞIM BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN SENİ ÇOK SEVİYORUZ KIZIN BEREN yazdım.... :) eşim çok duygulandı ve göz yaşlarını tutamadı... Rabbim kimseyi annesiz babasız bırakmasın

Öncelikle eşimin sonrada tüm babaların babalar günü kutlu olsun.....

Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüm Anne £ Babalara..

Tüm Anne £ Babalara..

Ders olur belki....... Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu. Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti. Üzerinde -Babama- yazıyordu. Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu: Sevgili baba; Sana bu satırları derin...
  2. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. babalarımıza

babalarımıza

80'ine merdiven dayamış yaşlı baba ile onu ziyarete gelen -45 yaşında ve saygın bir işi olan- oğlu salonda oturuyorlardı. Hal-hatırdan, çoluk-çocuktan, havadan-sudan sahbet ettikten sonra oğlu susmuş, ayrılmanın sinyalini vermişti. O anda üzerinde oturdukları sedirin yanındaki pencerenin pervazına bir karga kondu. Yaşlı baba kargaya gülümserek biraz baktıktan sonra oğluna sordu: -...
  4. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  5. babalar

babalar

babalara söylenebilecek en güzel sözler ☺☺☺☺♥

Sayfayı Paylaş