gebe
  1. deryaliyim_21

deryaliyim_21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

babam git gide çoçuklaşıyo

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında deryaliyim_21 tarafından paylaşıldı.

herkez bişeyler yazıyo bari ben de bişi anlatım.kız kardeşim ünlü birinin hayatını ingilizce olarak hazırlayacak ve ünlü biri olarak mustafa ceceli yi seçti.bizim evde yazıcı yok resimleri babama gösterdi.iş yerinden çıkarırmısın diye.babamda bu mustafa ceceli değil diye çoçuk gibi inatlaşmaya başladı.neyse güldük geççtik.. ta ki dün akşama kadar babam televizyon izlerken hayatımda ilk defa gördüğüm bi kılarnetçiyi aha mustafa ceceli bu diye gösterdi .biz yine hep beraber gülmeye başladık.ben dedim ki baba olurmu öle şey ben bu adamı ilk defa grüyorum ne mustafa cecelisi deyince babam bi anda kaldırdı ALLAH CANINI ALSIN dedi.bi anda sinirlendim bende ben daha gencim allah can alacaksa seninkini alsın dedim.şuan keşke sölemesydim diyorum demesine ama.ağır geldi bi anda.çoçuk gibi küstü üstelik.hiç düşünmezmi kendisi söylediğinde benim de canımın öle yandığını.çoçuk gibi küstü üstelik hem suçlu hem güçlü.hürrem sulatanıda izletmedi.kumandayıda vermedi neyse ya öle işte

EnCey ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    eee yaşlılar böyle deryacım yaşlandıkça çocuk gibi olurlar küserler darılırlargördükleri herşeyi yemek isterler yasak olmasına rağmne :D:D söylenirler ağlarlarr yaşlılık iştee gençken niye yapmıyolardıı yaşlandıkça çocuk gibi olurlarr

doğa kanunu önce sen çocuksundur onlar seni büyütür gözetir bakar zaman geçerrr sonra onlar çocuk gibi olmaya başlar senin ilgine ihtiyaç duyarlarr:)

keşke o lafı demeseydin ama olmuş bikere üzülmede ama unutma baban yaşlanıyorr allatn alın git gide daha da çocuklaşacaktır emin ol allah kolaylık versin

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    evet öyle dememek lazım yaşlanınca cocuklaşıyorlar biraz sen gencsin biraz alttan al sende inatlaşma babanla ne diyosa evet odur de gec gönlü olsun baba duası cok önemlidir üzmemeye gayret et cnm

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ileride bizlerinde birer anne baba olacağımızı düşünüp ona göre hareket etmek lazım. İnsanların yaşları ilerledikçe çocukluğuna dönerlermiş bu gerçektende doğru. baban kaç yaşında olursa olsun o babadır. yarın bir gün babanı kızmak için bile bulamayabilirsin. gülüp geçmek yada evet baba o değil diyerek konuyu kapatabilirdiniz. biz anne ve babamıza ne edersek ileride aynı şeyleri kendi evlatlarımızda bizlere yapacak bunu sakın unutma :)

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlarımın tüm söylediklerine katılıyorum Derya, dünyanın düzeni böyle. Kırma, incitme sakın.. :)

ASİMELEK ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen bende arkadaşlarıma katılıyorum insanın yaşı geçtikçe daha bi hassaslaşıyor duyguları değişiyor... Boşver sen Babanın gönlünü al.. Emin ol öyle bi lafı içten etmemiştir... Bence git babandan bi özrünü dile inan bana büyütülcek bişi yok tatlım;);)

babam git gide çoçuklaşıyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Aştı Gitti (İneyim Gideyim)

Karacaoğlan - Aştı Gitti (İneyim Gideyim)

İneyim gideyim Osman iline Sevdaya düşenler yorulmaz imiş Herkes sevdiğini almış yanına Gariban hatırı sorulmaz imiş Aştı gitti göremedim boyunu Çene tutmuş kaşlarının yayını Yeni bildim güzellerin huyunu Gel denmeyen yere varılmaz imiş Yer değilim karış karış yarılam Su değilim bulanam da durulam Şu dünyada sevdiğine sarılan Ahirette sual sorulmaz imiş Karac'oğlan geldi güzel kervanı Ben...
  2. Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gittik"

Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gittik"

Popçu Deniz Seki Hürriyet gazetesinden Ayşe Armağan'la yaptığı röportajla herkesi şaşkına çevirdi. Deniz Seki, Nazire Şenlendirici ile birlikte Hüsnü Şenlendirici'yle buluştuğunu anlattı. İşte o röportaj: Ortada sizin açınızdan bir problem yok yani... Olmaz olur mu? Ortada çözümsüz bir durum var. Ama hepimiz kendimize göre haklıyız. Mesele bu. Bu yüzden çözülemiyor. Ne var ki bunun...
  3. Türk dili kirleniyor ve git gite yozlaşıyor

Türk dili kirleniyor ve git gite yozlaşıyor

türkçemiz neden kirleniyor dilimiz neden kirleniyor dilin yozlaşması hakkında kompozisyon dilin yozlaşması ile ilgili kompozisyon nedir Son yıllarda herkesin diline pelesenk olmuş bir cümle var ki duymadığımız gün yok gibi: "Dilimiz çok kirleniyor. Dilimize sahip çıkalım." Bu cümleyi dillendirenlerin temel dayanağı ise Türkçeye giren yabancı sözcükler oluyor. Dile müdahale etmenin...
  4. Kilolu bebeklerin sayısı git gide artıyor

Kilolu bebeklerin sayısı git gide artıyor

40'lı yaşlarda hamile kalan anne adaylarının 4 kilo ve üzeri bebek dünyaya getirme oranı artıyor. Yaş ilerledikçe annenin sağlığında ortaya çıkan bazı riskler, bebeklerin iri olmasına neden olabiliyormuş anne adayları... Birçok kadın 40'lı yaşlarda ilk kez anne oluyor. Bu yaşlarda, halk arasında 'tosuncuk' denilen, 4 kilo ve üzeri bebek dünyaya getirme oranı da artıyor. International...
  5. Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri ile bu sayfayı coşturmanızı bekliyorum bütün Zerrin Özer hayranları ve giden gitti diyen sevgilisi gidenler sizleri bu sayfaya bekliyorum ve site yönetiminden de şarkının sözlerini rica ediyorum :)

Sayfayı Paylaş