gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

babam ölsün bende rahat edeyim

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar insan babasının ölmesini ister mi ama ben istiyorum ya bir insan çocuğunu 15 yaşında dövermi ya babam dövüyor beni hiç dinlemiyor eve gelince içimi sıkıntı basıyor hiç sevmiyorum babamı o na baba demek bilene istemiyorum bana bir kere misafirlikte tokat attı düşünün artık benim bir hastalığım var bunu her yerde söyleyip benimle alay ediyor tabiki misafirlerde benimle alay ediyor eve geldiği zaman minder getirin sigaramı alın televizyonu açın hep emir veriyor ama artık bıktım kaçmayı ço düşündüm ama nasıl cebime beş kuruş para verdiği yok mesela öğle yemeğine geliyor ben o sırada melekler korusun dizisini izliyor oluyorum geliyor televizyonu kapatıyor ne biliyim aptal aptal şeyler söylüyor. en küçük erkek kardeşim var daha 3'e gidiyor mesela benden su istiyor diyorum ki git mutfaktan al hemen bana bağırıyor ''o erkek ne diyorsa yapın '' diyor ya böyle bişey var mı ya daha 9 yaşında ki çocuktan emir alıyorum evden dışarı çıkartmıyor sıcakta sıkıntıdan ne yapacağımı bilemedim doktora gittim GİZLİ DEPRESYON var dedi. tabi olur herşeyi bir buraya bir de içime atıyorum olmaz mı.
    telefonum vardı durduk yere kırdı(ki ben günde bir saat anca alıyodum telefonu elime)siz söyleyin ne yapıyım bu yaşta ya bu yıllar benim en güzel yıllarım ama ben evde depresyondayım,bunalmaktayım.bu yaşta intihar mı ediyim babamı mı öldüreyim yoksa kaçıyım mı ne yapayım........

HAYATIMI İSTEDİĞİM GİBİ YAŞAYAMIYORUM BABAM NE DERSE O BEN BENİM HAYATIMI YAŞAMIYORUM BABAMIN HAYATINI YAŞIYORUM..

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya arkadaşlar cevap yazın lütfen çok zor durumdayım

sevdalıyımben bunu beğendi.
  3. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Allah yardımcın olsun canım.şu mübarek ayda el aç dua et.sana evden kaç diyemem,git evlen kurtuluşun olur diyemem, babanı öldür diyemem.sabredeceksin, sabır dileyeceksin,babana akıl fikir ihsan eylemesini dileyeceksin. başka bir şey gelmiyo aklıma.belli ki alsan karşına konuşsan anlamayacak.yazdıklarım için özür dilerim ama en sinir olduğum olaydır,baban tam bir örümcek kafalı geri kafalının teki..ne demek o erkek her istediğini yapın,ne demek misafir gittiğin evde tokat atmak herkesin içinde, hemde daha 15 yaşında? böyle bir adama ne yapılır ne denir ki? sessiz kalsan sussan nereye kadar? çok çok zor bi durum canım Allah sabır vesin,babana da akıl fikir..

gothic kız ve Paula bunu beğendi.
  4. Paula

Paula Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    canım annen ne oldu öldümü bir tanıdığın falan yokmu gidebileceğin kimse kalabileceğin bir akraban en azından babandan daha ii sahiblenirler seni aklıma başka bişey gelmedı cnm ama yapamazsan sabredeceksin okuladamı gitmiyorsun sen peki

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

gothıc annen varsa annene sole calıs bı ıse gır sakın ole kacıyım evı terk edıyım babanın huyuna gıt canım son zmanalardamı degıstı yoksa hepmı boleydı kendını kasma aglaya bılıyosan aglka cunku ıcınde bırakma

6. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    babam öz annemde var ama annemde babam gibi bana böyle davranıyor aslında annem tam anlamıyla babam gibi değil mesela ablamla babam kavga ediyor hemen ablamı korur ama ben babamla kavga etsemn beni asla korumaz hatta beni kötüler..
    bıktım artık psikolojim altüst oldu.
    anneme anlatamam çünkü o senin baban deyip çıkıyor.
    o benim babam olmasın istemiyorum bazı arkadaşlarım babalarını yere göğe çıkaramazken ben hiçbirşey söyleyemiyorum.
    face de arkadaşlarımın babalarıyla çekilmiş mutlu fotoları vsr ben onları gördükçe ağlıyorum annemde bana hep haklızlık yapıyor.
    ablam kaşlarını aldırıyor ama ben aldıramıyorum. daha neler neler var böyle artık babamın ölmesini değil kenidimn ölmesini istiyorum..

7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm ne babalar var şimdi anlatrdım sana ama sayfalar yetmez.bnm baba dediğim şahıs sadece biyolojik babam olabilir o kadar aynı evde yasıyoruz bıde düşün bize bakmadı halada bakmıyoda babalıktan haberi yok.ne zor seyler yasattı bıze hala daha yasatmakta ben zorluklar ıcınde büyüdüm o yüzden bu kdr ufak seylerı dert etme şükret haline ben bile neler yasamama ragmen hala şükrediyorum.

8. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Yazdıkların çok korkunç inanasım gelmedi varmı hala böyle zihniyette insanlar, geçelim konuyla ilgili nacizane görüşüme ağır olsa kusura bakma .
    1.Yaşın şuan 15 dışarıdan gelecek her türlü tehlikeye müsait bir yaş, anne baba katı olmalı haberlerde kız çocuklarının başına gelenleri okuyoruz şimdiki zamanda kız çocuklarına karşı daha korumacı davranılmalı.
    2.15 yaşında telefon kullanıyorsun anne baba kontrolünde yapıcaksın , yok sonra şu başıma geldi bunu yapdılar bana dememek için.Ben ilk telefonumu 18 yaşımda kullanmaya başladım hala annem arada kontrol ediyor o ayrı :D:D
    3.Hala toplum olarak erkek önderdir zihniyetınde gidiyoruz erkek şımartılır sonrada cezası çekilir , hala kızlar ikinci planda çok yazık.Bu kafa değişmedi gitti.
    4. Baban minder istiyor sigara istiyor bunu aslında söylemeden yapman lazım sonuçta baban tüm gün çalışıp eve yorgun geliyor bi zahmet çocuğu olarak evde hizmet etmeyi dene empati yap zor değil.
    5.Hastalığınla alay etmesi garip düşündürücü yanlış .
    Sonuç olarak empati yap ne yanlış ne doğru , evden kaçmak çözüm değil aksine senin için yıkım , ben babasız büyüdüm, senin yaşadığını yaşamadım yada farklı şekilde baba nasıl olur bilmiyorum ama en azından babalık sıfatını geçtim bir insan olarak düşün bu kadar acımasız olma.Rab yardımcın olsun.

9. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

cok gzl anlatmıssın soyledıklerıne harfıyen katılıyorum cnm :)

yakışıklım bunu beğendi.
  10. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    geçenlerde konuştuk telefon alıcağını söyledi.
    ne bileyim ya bu adamdan ne baba olur ne de adam her misafirlikte bize iş buyuruyo düşünün artık bağırıyor çağırıyor bıktım artık bunlar benim en güzel yıllarım ama bir adam yüzünden mahvoluyor...

11. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    yeter geçenlerde arkadaşının restaurantına gittik dedik güzel bişeyler yiyelim kendisi ne isterse onu yedişk düşünün artık ya orada sırtıma şap şap bu benim kızım diye vuruyor

12. _SULTAN_

_SULTAN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence yaşın dolayısıyla böyle düşünüyorsun ...bir de senin hal ve hareketlerini ondan dinlemek lazım ...
    baba çınar ağacı gibidir gölgesi yeter öyle deme bir daha ölsün felan allah korusun olur mu öyle şey ...
    sen sakin ol bir baban gelince sarıl ona hoşgeldin de öp onu ....şimdi biz bilemeyiz ki senin evde ki veya babana yansıyan tavırlarını dimi canımmm ....olaylara iyi yönüünden bak hiç bir baba evladını üzmek istemez ...

yakışıklım bunu beğendi.
  13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sen şuan küçüksün.ailen sana ne yapsa ne söylese yaşın itibariyle kendini dışlanmış hissedeceksin.hepimiz aynı yollardan geçdik biraz büyüyünce belki anlayacaksın.ama tabi babanın seni dövmesi de doğru değil umarım düzelir.intahar evden kaçma çöüz degil bunu unutma.burda en azından ailenin yanındasın dışarıda ne pislikler var senin yaşındakilere ne pislikler yapabilecek erkek ler var sakın tatlım bunu deneme Allaha dua et

yakışıklım bunu beğendi.
  14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim babamda aynı :( çay demleyin tvmi açın kmandmı gtrn telefnlarmı şarja takın yemek hazrlayn markete gdin benzn alın vs sürekli emir veriyo.annemle önceden çok kavga ediydu geçen sene ablam polisi aradı bizi evden gizlice çıkarttlar boşanacaklardı ne güzel ama yine barştılar.anneme dostn var senn sende bi orspluk var diyo sürekli bağrnıyo falan biz hep ölmesi için dua edyruz.bunu söylmkten nefrt edyrm ama ALLAH a peygambere bile küfür edyo off içm sıkıldı :(

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

BU SÖYLEDİKLEMİMİ OKUMANI TERCİH EDERİM BAZEN UZUN DİYE OKUMUYOLAR AMA BU YAZI SENİN ÇOK İŞİNE YARIYACAK !!!yha bazen benim babamda öyle oluyor onun yüzünden bende depresyona girmiş durumdayım bi ara intihar etmeyi düşündüm ama yapamadım babamı boş yere suçladım sırf annemle ayrılsınlar da kutuliyim diye sonradan barıştılar bu gerçekten çok kötü bişey aynılarını bende yaşıyorum yapabileceğin tek şey yanlız kalabileceğin ve ya kendi odan varsa oraya gir akşama kadar orda oyalan oje felan sür tv varsa tv seyret resim felan yap akşama kadar böyle kafanı dağıt sonra saat 10 gibi uyuyo numarası yap sana bakmaya geldiklerinde seslerini duyarsın zaten uyuyomuş gibi yap onlar gidince tekrar kalk ailenin hepsi uyuduğu zaman 5 e kadar felan otur hem yalnız kalmış ve rahatlamış olursun hemde salonda TV felan seyredersin

babam ölsün bende rahat edeyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabul eden anne babalar

Kabul eden anne babalar

Kabul eden anne babalar Kabul eden ana-baba, genellikle seven ana-baba olarak nitelenir. Ana-baba, yalnız çocuklarını değil, kendilerini de kabul ederlerse, o zaman sevgi daha da etkili demektir. Kendini kabul eden ana-babanın, çocuklarının istekleri, ile bir büyüğün hak ve ödevlerini birbirinden ayıramayan aciz kişiler oldukları söylenemez. Çocuğa kendisi olmak hakkını tanıyan, fakat...
  2. Ferudun Düzağaç _ beni rahatta dinleyin

Ferudun Düzağaç _ beni rahatta dinleyin

Beni Rahatta Dinleyin Yağmurda tanıdım seni yağmurda Sevdim senide Seni yağmurdan çok Bak denizin ortasındayız rüzgarlar altında Ve yağmurumuz artık yok Ölüm ayrılıktan da zor senin gibi ölünce Gözlerin dolacak mı beni görünce Bir ölürsem ki ölürüm Yüzünü gecelerde görürüm Ellerimi uzatsam sana deymez bilirim Adı var kendi yoklardan bıktık Adı var kendi yoksa bende yokum Yarım kalsa da...
  3. Nazan Öncel - Bırak Seveyim Rahat Edeyim

Nazan Öncel - Bırak Seveyim Rahat Edeyim

Her şey çok kolay oldu Ne sızlandım ne de ağladım Ani bir ölüm yada bir kalp krizi gibi kolay Bütün şehir üstüme gelicek Dünyam yıkılacak sanırdım ama olmadı bitti işte Bir süre gelen gidenler oldu Beni anlamaya çalıştılar bir işe yaramadı Sıkıcı ve kasvetliydim Bazen bütün gün yorganı başımdan aşığı çekim uyudum Bazende ucuz filmler seyrettim Günler böyle geçip gitti Şimdi iyiyim...
  4. benim babam Süperman

benim babam Süperman

- Oğlum ... Sana artık bir şey itiraf edicem ... - ... Nedir baba? - Ben Süpermen'im ... - Oh beeee - Ne oldu evladım ... şaşırmamış, aksine rahatlamış gözüküyorsun - Ne biliyim baba ya ... öyle kırmızı donlar, sarı kemerler filan ... Ben seni top filan sanıyodum bugüne kadar ... - Ulan bu 5 karışı görüyor musun? Bi kodummu çine sallarım ona göre ... Adam gibi konuş babanla ... - Tamam...
  5. rüyamda ölmüş babamla sohbet ediyordum :(

rüyamda ölmüş babamla sohbet ediyordum :(

Dün gece garip bir rüya gördüm.Yakın bir tarihte ölen babamı gördüm.Gayet iyi görünüyordu ve epeyce sohbet ettik onunla.Acaba bir anlamı varmı bu rüyanın ?

Sayfayı Paylaş