gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler

Tanıtım fragmanları dönen dizi bakalım nezaman başlayacak...

Babam Sağolsun dizisi ATV nin yeni dizisi. Fragmanlarından anlaşıldığı kadarıyla "En Son Babalar Duyar" dizisinin devamı yada bir benzeri.

Babam Sağolsun dizisi ATV ekranlarında başlayacak olan bir aile dizisi. Henüz yayın tarihi belli değil. Tanıtım videoları dönüyor ama alışılagelmiş cümleyle "Çok Yakında..."

Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar Günü Nezaman ?

Babalar Günü Nezaman ?

Merhaba Meleklerim, Allahaşkına birisi bana babalar gününün ne zaman olduğunu söylesin. Neden tv lerde yada başka bir yerde babalar günü ile ilgili hiç birşey yok ? Anneler günü olsa varya, memlekette kıyamet kopuyor, reklamlar, bu reklamları yayınlayanlar, reklam verenler alıp başını gidiyorlar. Hemde bir ay öncesinden :) Eee peki babalar neden babalara geliyorlar ? Bu kadar mı değersiz...
  2. Babam Sağolsun (ATV)

Babam Sağolsun (ATV)

babam sağolsun atv atv babam sağolsun oyuncuları Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Yaz dizilerinin fragmanları birer birer dönmeye başladı...Atv'de yakında başlayacak olan Babam Sağolsun'da bu dizilerden biri... ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Babam Sağolsun dizisi daha önceden yayınlanmakta olan "En Son Babalar...
  3. Babam Sağolsun Dizisi Oyuncuları

Babam Sağolsun Dizisi Oyuncuları

babam sağolsun dizisi oyuncuları babam sağolsun dizi oyuncuları dizi sagolsun oyunculari Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Yakında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Babam Sağolsun dizisinde birbirinden usta oyuncular yer alıyor...İşte Babam Sağolsun dizisinin oyuncu kadrosu Settar Tanrıöğen Doğum Yeri : Denizli Doğum Tarihi : 1962...
  4. Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

yeni sezon, diziler, fatmagülün suçu ne, adını feriha koydum, kuzey-güney, öyle bir geçer zamanki, nezaman başlayacak hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Geçen sezon severek izlediğimiz diziler yeni sezonda nezaman yayınlanmaya başlayacak diyorsanız buyurun melekler İşte dizilerin yayın tarihleri: Fatmagül'ün Suçu Ne?: 8 Eylül Perşembe Kuzey-Güney: 9 Eylül Cuma Umutsuz Ev...
  5. Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak

Milli Eğitim Alo 147 nezaman göreve başlayacak bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımı bekliyor ve buradan da cevap yazmalarını istiyorum

Sayfayı Paylaş