gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Babam Sağolsun Dizisi Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

babam sağolsun dizisi oyuncuları babam sağolsun dizi oyuncuları dizi sagolsun oyunculari Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler

Yakında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Babam Sağolsun dizisinde birbirinden usta oyuncular yer alıyor...İşte Babam Sağolsun dizisinin oyuncu kadrosu

Settar Tanrıöğen
    Doğum Yeri : Denizli
    Doğum Tarihi : 1962
    Eğitim Durumu : Lisans

Melek Baykal
    Doğum Yeri : İstanbul
    Doğum Tarihi : 1955
    Eğitim Durumu : Akademi

Emel Müftüoğlu
    Doğum Yeri : İzmir
    Doğum Tarihi : 1961
    Eğitim Durumu : Konservatuar

Nejat Birecik
    Doğum Yeri : Hatay
    Doğum Tarihi : 1963

Güzin Usta
    Doğum Yeri :
    Doğum Tarihi : 8 Mart 1953

Ayberk Atilla
    Doğum Tarihi : 1946

Goncagül Sunar
    Doğum Tarihi : 17 Eylül 1970

Necmi Yapıcı
    Doğum Yeri : İzmir
    Doğum Tarihi : 18 Mart 1972
    Eğitim Durumu : Akademi

Umut Kurt
    Doğum Yeri : Sivas
    Doğum Tarihi : 17 Nisan 1981
    Eğitim Durumu : Sanat Merkezi

Aylin Kontante
    Doğum Yeri :
    Doğum Tarihi : 30 Haziran 1982

Burcu Altın
    Doğum Tarihi : 13 Eylül 1984

Başar Doğusoy
    Doğum Yeri : Balıkesir
    Doğum Tarihi : 1988

Çağla Çakar
    Doğum Tarihi : 25 Haziran 2003

Babam Sağolsun Dizisi Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canım Babam Dizisi Oyuncu Kadrosu

Canım Babam Dizisi Oyuncu Kadrosu

canım babam dizisi oyuncu kadrosu Mehmet Aslantuğun yeni dizisi,canım babam dizisi, Mehmet Aslantuğ canım babam, Mehmet Aslantuğun yeni dizisinin adı, canım babam dizisi nezaman başlıyor, canım babam dizisinin konusu, canım babam dizisi oyuncuları, canım babam dizisi oyuncu kadrosu Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk'in başrollerinde olacağı Canım Babam dizisi hakkında ayrıntılı bilgiler...
  2. Babam Sağolsun (ATV)

Babam Sağolsun (ATV)

babam sağolsun atv atv babam sağolsun oyuncuları Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Yaz dizilerinin fragmanları birer birer dönmeye başladı...Atv'de yakında başlayacak olan Babam Sağolsun'da bu dizilerden biri... ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Babam Sağolsun dizisi daha önceden yayınlanmakta olan "En Son Babalar...
  3. Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Tanıtım fragmanları dönen dizi bakalım nezaman başlayacak... Babam Sağolsun dizisi ATV nin yeni dizisi. Fragmanlarından anlaşıldığı kadarıyla "En Son Babalar Duyar" dizisinin devamı yada bir benzeri. Babam Sağolsun dizisi ATV ekranlarında başlayacak olan bir aile dizisi. Henüz yayın tarihi belli...
  4. Babam Sınıfta Kaldı dizisi oyuncuları

Babam Sınıfta Kaldı dizisi oyuncuları

Babam Sınıfta Kaldı dizisi oyuncuları Babam Sınıfta Kaldı dizisinde kimler oynuyor Pek Yakında Atv ekranlarında başrollerini Cem Davran ve Ezgi Asaroğlu'nun paylaştığı Babam Sınıfta Kaldı adlı dizi de bakalım kimler oynayacak ve bu dizi nasıl bir idiz olacak buyrun bilgilere Melek'ler; Bu yaz başında ATV ekranlarında başlayacak olan Babam Sınıfta kaldı dizisi seyirciden güzel reyting...
  5. Babam Sınıfta Kaldı Dizisi Oyuncuları

Babam Sınıfta Kaldı Dizisi Oyuncuları

babam sınıfta kaldı dizisi oyuncuları babam sınıfta kaldı dizisi kadrosu Sevgili melekler, Fox Tvnin yaz sezonu komedi dizisi Babam Sınıfta Kaldı, çok yakında ekranlara gelmeye başlayacak. İlk fragmanı yayına giren Babam Sınıfta Kaldı dizisinin oyuncu kadrosu da hayli zengin. Temmuz ayında FOX ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Cem Davran, Halit Akçatepe, Defne Samyeli,...

Sayfayı Paylaş