gebe
  1. gulcanuslu

gulcanuslu Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Babama Sen Söylesene Anne

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında gulcanuslu tarafından paylaşıldı.

bu video çok güzel olmuş sizlerle de paylaşmak istedim anneler gününe çok güzel bir video babama sen söylesene anne. :)

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Gerçekten çok güzel bi video :)

Babama Sen Söylesene Anne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. söylesene!!!

söylesene!!!

söyLesene nasıL bitti.. nasıL bitebiLdik biz.. ßöyLesine içimdeyken sen nasıL eksiLdin benden.. söyLesene.. hep_akLımdasın.. unutamam ki.. nemLi gözLerim...
  2. Annem babam cahil Öğretmenim! Ya sen?

Annem babam cahil Öğretmenim! Ya sen?

Öğrencilerin hatalarını asla veli toplantısına bırakmıyorum. Anında söylüyor ya da veliyi haberdar ediyorum. Velilerin duymasını istediğim bir iki güzel sözle başlıyorum ve eğer gerçekten varsa mutlaka iyi davranışları ve o ay en iyi çalışan öğrenciyi iyi şeyler yapan çocukları velilerine bildiriyorum. Toplu şikayetlerim varsa onları söylüyorum. Arkasından da velilere dersleri nasıl...
  3. Sen Babana...

Sen Babana...

baba, özel günler hakkında, babalar günü ile ilgili yazımızı burada bulabilirsiniz Hayatımızın en önemli insanlarıdır şüphesiz babalarımız... Yılda bir günde olsa onlara teşekkür edebilmek, sımsıkı sarılabilmek ve yüzlerinde ufak bir tebessüm oluşturabilmek istemektir Babalar Günü'nün anlamı... Şimdi bir telaş var her yerde O güne dair... Kimisi saray'a davet ediyor "Aslan...

Sayfayı Paylaş