gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

babama sözler arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

babama sözler arıyorum bu önümüzde ki babalar günü için hediye alamıyorum ama çok güzel sözlerle onu mutlu etmeyi ve ne kadar sevdiğimi göstermeyi istiyorum:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

babama sözler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalarimiz ve sözleri

Babalarimiz ve sözleri

kimden izin aldın? *bu evde yaşadığın sürece benim kurallarıma uymak zorundasın *ne parası? git çalış eşşek kadar adam oldun ben mi bakıcam sana? *ben senin ya$indayken .... ile ba$layan 3546 cümle *-bu saatler evde ailecek olabildiğimiz saatler, arkadaşlarınıza söyleyin bu saatlerde telefon etmesinler *ben bütün gün sizin için çalışıp yoruluyorum, akşam ölmüş bi halde eve...
  2. Etkileyici kısa sözler arıyorum ?

Etkileyici kısa sözler arıyorum ?

Kısa olacak etkileyici olarak bazen facebookta da bunları kullanmak istiyorum. Msn nick gibide düşünebilirsiniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
  3. Babalarımızla alakalı kısa şiirler arıyorum

Babalarımızla alakalı kısa şiirler arıyorum

Melek ablalarım ben babalamızı konu alan kısa kısa şiirler arıyorum.Bana yardım edebilir misiniz acaba ?
  4. sorumlulukla alakalı sözler arıyorum

sorumlulukla alakalı sözler arıyorum

Selamlar melekler, sorumlulukla ilgili sözler arıyorum hiçbir yerde bulamadım.Bir arkadaşım burayı tavsiye etti, yardım eder misiniz bana da :)
  5. komik babalar günü mesajları arıyorum

komik babalar günü mesajları arıyorum

Arkadaşlar merhaba, biliyorum babalar gününe daha çok var ama şimdiden arayanlara da kolaylık olur dedim, sormak istedim.Komik babalar günü mesajlarınız var mı?

Sayfayı Paylaş