babamı çok özlüyorum

nur1835

Yeni Üye
Üye
babamı çok özlüyorum
65 gün önce kaybettm babamı ve onu çok özlüyorum. canım acı içimde bi yerler çok sızlıyo. heryerde herşyde o geliyo gözümün önüne.

arkadaşım başın sağolsun ALLAH RAHMET ETSİN,Allah cennette kavuştursun babana,Allah cennet mekanı etsin kabri nur toprağı bol olsun...Ben de babamo okadar çok seviyorumki senin gibi baba özlemi çekenleri gördüğümde ona bir kat daha sarılıyom yaşarken babamızın annemizin değerini kıymetini bilenlerden olmak dileğiyle...........

Allah günahlarını affetsin, hayat bu işte. Deniz sana katılıyorum sağken kıymetlerini bilmek gerek ana babalarımızın.
Başın sağolsun nur, Allah geride kalanlara sağlıklı hayırlı ömürler versin..

amin. dualarınız için teşkkrler. ben hiç sarılmadım babama, hiç sevdiğimi söylemedim. o kdar çok pişmanlık var ki içimde. onu bu kadar çok sevdiğimi bilmiyordm.

amin. dualarınız için teşkkrler. ben hiç sarılmadım babama, hiç sevdiğimi söylemedim. o kdar çok pişmanlık var ki içimde. onu bu kadar çok sevdiğimi bilmiyordm.

Nur artık bunları düşünüp kendini harab etmemelisin. Tek yapacağın onun için dua etmek, affedilmesi için Allah'a niyaz etmektir. İçini bize açtığıun için de ayrıca teşekkür ederim, sayende ana-baba kıymeti bilmeyenlerin kulağına küpe olur bu yazdıkların...

Allah rahmet eğlesin.Ben de 3 sene önce kaybettim babamı,seni çok iyi anlıyorum.Zamanla ,bir şekilde yaşamaya,tekrar gülebilmeye ve hatta eğlenebilmeye başlıyosun ama insanın bir yanı hep eksik kalıyo ..Ve onu düşünmeden geçirdiğin bir tek gün bile olmuyo...Yeni bir evreye geçiyosun,boyut atlıyosun sanki..Hiçbirşey eskisi gibi olmuyo ama hayat devam ediyo kardeşim.Başın sağolsun tekrardan.

Baba özlemi çekenlerden biride ben olarak seni çok iyi anlıyorum. İnsanın yaşı kaç olursa olsun bir babanın yokluğunu ve özlemini çekecek kadar küçüktür yaşı diye düşünüyorum...Sadece baba için değil aslında yaşarken herkesin, sevdiklerimizin kıymetini bilmek gerekiyor. 3 Günlük dünya ve hepimiz bu dünyada emanet bir can taşıyoruz. Kalp kırmaya, küs kalmaya değmiyor hiçbirşey..Hani sevdiklerimizi kaybettiğimiz zaman hep şunu deriz "KEŞKE" İşte daha sonra bu keşkelerle yaşamamak için eğer sevdikleriniz şu an hayatta ve yanınızda ise onlara sıkıca sarılın ve bırakmayın... Sevdiklerini, yakınlarını kaybeden herkese sonsuz sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun...

65 gün önce kaybettm babamı ve onu çok özlüyorum. canım acı içimde bi yerler çok sızlıyo. heryerde herşyde o geliyo gözümün önüne.

Başın saolsun canım bende babamı 16 nisanda kaybettim aniden gitti aramzıdan hiç beklemiyoduk karnımda bebeğimle dualar ettim babama tek çocuktum torununu göremeden gitti babacım ne kadar çok sevinmişti torunum olucak diye babamı kaybetmemden 30 gün sonra bebeğimi kucağıma aldım herkes bebeğimi kaybedeceğimi düşündü bu üzüntüyle yasamaz dediler ama Allaha şükürler olsun kızımı hayırlısı ile kucağıma aldım ve beni hayata bağlayan en önemli şey o oldu. Acılarımı biraz olsun hafifletiyor minik meleğim Babamı ise rüyalarımda görüyorum sürekli sarılıyorum ona öpüyorum ölmemişte şaka yapmış bize...Allah onların günahlarını bağışlasın, cennettine kabul etsin, kabir azabı yaşatmasın inş.

canim rabbim acini insallah dindiriri, Allah c.c rahmet eylesin gitti yerde babani utandirmasin...
Yasin oku canim o senin icinde baban icinde cok iyi gelecek bir ilac...

Geri