gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

babamı ikna etmem lazım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar benim bir doktorum var evinde tedavi yapıyor bu günde gittik bana dediki ben seni çok sevdim yanımda 4-5 gün kal dedi kadın psikoloji ve bioenerji ile ilgileniyor babamın garip ve sinir bir insan olduğunu görünce bir kaç gün yanımda kalsın dedi ama babam eve gelince kalamazsın dedi babamı nasıl ikna edebilirim çünkü evde tıkılı kaldım ve artık canım sıkılıyor hava değişikliğine ihtiyacım yok hiç bir yere çıkamıyorum lütfen yardım edin.nasıl ikna edebilirim.

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar yardım edin lütfen acil bir konu bu............

3. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    CNM önclıkle mrhba babanı ıkna konusuna gelınce arkdsmda falan kalcam 3 4 gun desen dktrda kalsan bırde doktorun bayanmı erkemı erkekse bılmıyorum bu yuzden sana kg

4. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    canım bence babanı ikna etmek biraz zor bence nede olsa kızına zarar gelmesinden korkar ama sen illa istiyosan anneni araya koy:çapkın: annen babanı yumuşatmanın bir yolunu bulup ikna eder:) ama sen yinede dikkatli ol biliyosun bu devirde kimseye güven olmuyo :)

5. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    buzamanda kimseye güven olmaz,bence gitme,ne alaka doktorun evinde kalmak...bence sen macera ariyorsun..

burçinduman bunu beğendi.
  6. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    ben dedım ama dınleyen yok :)))

7. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya neyse ben de vazgeçtim artık zaten sizinde dediğiniz gibi bu zamanda insanlara güvenmek zor.

babamı ikna etmem lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkna

İkna

Bir psikoterapi tekniği olarak ikna Freud tarafından geliştirilmiştir. Tartışma ve hekimin bilgisini kullanması yoluyla, hasta semptomlarını aslında yalnızca kendisinin uydurduğuna, bunların kendisine de, başkalarına da zararlı olduğuna ikna olur. Bu yöntemi uygulayabilmek için, hekim kendi bilgisine ve hastası üzerindeki hâkimiyetine güvenir. Bkz. Psikoterapi
  2. yardıma etmeniz lazım lütfen

yardıma etmeniz lazım lütfen

melekler benim sorunum çok karışık. sevglm bi başka kızla beni aldatıyor.yardım etmeniz lazım lütfen ne yapmalıyım???
  3. İkna Etmenin 10 Büyük Sırrı

İkna Etmenin 10 Büyük Sırrı

iyi bir satış elemanı nasıl olmalı iyi bir satıcı nasıl olmalı eleman tezgahtar satış danışmanı 1- Olumlu olun. Başarılı satış elemanları, olumlu kişilerdir. Kendileri, temsil ettikleri firmalar, sattıkları ürün ya da hizmetler, ikna etmeye çalıştıkları müşteri adayları ve yaşadıkları ülke hakkında olumlu düşünce ve yaklaşımlara sahiptirler. Her şeye olumlu bakarlar. Coşku,...
  4. Beşik alırken neler dikkat etmem lazım?

Beşik alırken neler dikkat etmem lazım?

bebek beşiği nasıl olmalı,bebeğe beşik alırken neler dikkat edilmeli,bebek beşiği nasıl seçilir,bebekler için uygun beşik nasıl olmalı,bebek beşiği hakkında bilgiler Yeni doğmuş bebeğiniz vaktinin en az yarısını uyuyarak geçireceğinden , bebeğinizi nerede yatıracağınız önemli bir konudur.Bebeğinizi alacağınız beşiğin güvenlik açısından kaliteli bir beşik olmasına dikkat edin.Her...
  5. Tüp bebek yaptırıcam nelere dikkat etmem lazım?

Tüp bebek yaptırıcam nelere dikkat etmem lazım?

tüp bebek nedir,tüp bebek nasıl yapılır,tüp bebek tedavisi,tüp bebek tedavi öncesi yapılacaklar,tüp bebek tedavisinde dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler Tüp bebek merkezinin seçiminde çiftlerin titiz davranması, tedavinin başarıyla tamamlanmasını direkt olarak etkiler. Anne adayının tüp bebek tedavisinin uygulanacağı merkeze güven duyması, bu uzun ve zorlu süreçte yaşayacağı...

Sayfayı Paylaş