gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Babamı ilk görüsüm

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

Hatunlar benim annem babam ayrı .ben çok kucukken ayrıldılar ve annem benı babamda kaçırdı yanı ben 8 yıl boyunca babamı hıc gormedım ve suratını tam olarak hatırlamıyordum bıle.her neyse ben 14 yaslarında falanım artık annemle duzen kurmusuz kucuk evımızde guzel hafta sonu kahvaltısı yaparken kapı caldı kapıyı actım ve kapıda bayanın bırı aglamaya basladı ve hemen bana sarıldı tabı ben sasırdım tanıyamadım annem gorunce sok oldu megersem halammıs. Sonrada babam geldı ve bnenı gordugunde aglamıstı ela gozlerınden yaslar akıyordu bır bır ... Ben ınanamıyordum bıle koltukta saatlerce sarılmıstık gobegıne kafamı koymustum. O gun benım ıçın çok onmlıydı ve hayatımda yer ettı hıc bır zaman unutmucam guzel bır anı oldu ve sızınle paylasmak ıstedım =)

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

benimde annem babam ayrı 22yaşındayım şuan,ben 2yaşımdayken ayrılmışlar,doğal olarak hiç mi hiç hatırlamıyorum.senin adına çok sevindim açıkcası sonunu öyle beklemiyordum,şaşırdım,Allah birdaha ayırmasın sizi,zor babasızlık. benim başıma öyle birşey gelse bırak sarılıp beraber oturmayı eve bile almam,ama işte durumlar,yaşananlar eminim ki çok çok farklı.valla Allahtan diliyorum onu benim karşıma çıkarmasın.
    paylaşımın için teşekkürler..

3. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Allah birdaha ayırmasın inşaallah.

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    babanla görüşüyo musun

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm hayatındaki en önemli anlardan birisi olmalı :)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım adına cok sewındım canım benım allah bundan sonra hıc ayırmasın ;
    benım durumda senın gıbı ama ben hala tanımıyorum gormedım duymadım ben doğmadan ayrılmısşar su an 27 yasndayım ve sadece 1 babam oldugunu bılıyorum sewmıyorumda onu düşünsene ya taaa12 yaşlarındayken ogrenıyorum aman zaten umrumda bıle deıl....

ama senın adına sevındım..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ağustos 2010
Babamı ilk görüsüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BabaM....

BabaM....

06 yaş -- Babam her şeyi biliyor. 10 yaş -- Babam çok şey biliyor. 15 yaş -- Ben de babam kadar biliyorum. 20 yaş -- Şu muhakkak ki babamın öyle pek fazla bir şey bildiği yok. 30 yaş -- Bir kere daha babamın fikrini sorsam iyi olur. 40 yaş -- Ne de olsa babam bazı şeyleri bilir. 50 yaş -- Babam her şeyi bilir. 60 yaş -- Ah, babam hayatta olsa da kendisine danışabilsem!
  2. atatürkün ekomomik görüsleri

atatürkün ekomomik görüsleri

ATATÜRK'ÜN GÖRÜŞLERİ Ekonomi üzerine Atatürk Devrimlerinin sonucunda, Türkiye'nin ekonomik yapısı tümüyle iyi yönde bir gelişme göstermiştir. Kapitülasyonların kaldırılması ile birlikte, ulusal bir ekonomi için gerekli olan temel atılmıştır. Atatürk'ün ülke ekonomisi hakkındaki düşüncesini, "Memleketin efendisi hakiki müstahsil olan köylüdür" sözlerinde bulmak mümkündür. Dış...
  3. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  5. Babam Sınıfta Kaldı Dizinin İlk Fragmanı

Babam Sınıfta Kaldı Dizinin İlk Fragmanı

babam sınıfta kaldı dizisi babam sınıfta kaldı fragman Sevgili melekler, Fox Tv ekranlarında Temmuz ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak olan yeni komedi dizisi Babam Sınıfta Kaldı'nın ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Cem Davran, Halit Akçatepe, Defne Samyeli, Mesut Yar, Ani İpekkaya, Melis Tüzüngüç, Çağrı Çıtanak, Hatice Pınar Köklü'nün rol alacağı dizide bakalım bizleri neler...

Sayfayı Paylaş