gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

babamın bağkur prim borcunu nasıl öğreneceğiz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babam bağkurlu ve prim borçları var,Yalnız ne kadar borcu var bilemiyoruz, nerden nasıl öğrenebiliriz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bağkur prim borcunuzu sorgulamak çin aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz..

Bağkur Prim Sorgulama

babamın bağkur prim borcunu nasıl öğreneceğiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağkur borç durumu sorgulama sayfası

Bağkur borç durumu sorgulama sayfası

bağkur borç durumu sorgulama bagkur borç durumu bağkur sayfası sorgulama Uzun zamandır bağ kur borcunuzu yatırmıyor musunuz ? Peki acaba toplam borcunuz ne oldu bunu aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz. Bağkur Borcunuzu sorgulamak için BURAYI TIKLAYINIZ.
  2. Bağkur borç sorgulama sayfası

Bağkur borç sorgulama sayfası

bağkur gün toplamı bagkur gün toplamı bağkur borç sorgulama bakurborc bakurborc sorgulama Buradan bağ kura ait olan toplam borçlarınızı sorgulayabilirsiniz arkadaşlarım. İlgili yerleri doldurun ve sorgulatın BURAYI TIKLAYIN
  3. Bağkur prim borcu olan sağlıktan faydalanabilirmi

Bağkur prim borcu olan sağlıktan faydalanabilirmi

Bu yıldan bağkura prim borcum var ve sormak istediğim şu; ben sağlık hizmetlerinden faydalanabilir miyim ?
  4. 2013 ssk bağkur prim affı çıktı

2013 ssk bağkur prim affı çıktı

Sosyal güvenlik kurumu primlerine ve bağkur primlerine büyük af çıkıyor. Sizlere sitemiz sgk.net üzerinden bu tür haberleri özellikle seçime az zaman kala af çıkacak yorumları ile yazmıştık. Nihayet bununla alakalı habarler çıkmaya başladı bile bakın af durumu hakkında yapılan haberler ve detaylarında neler yazıyor. Milyonlarca kişinin gözü kulağı sosyal güvenlik ile ilgili radikal adımlar...
  5. GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?

GSS prim borçları nasıl iptal edilir ?

Gss prim borcu nasıl iptal edilir ? Benim haberim bile yok adıma bir kağat geldi ve benim ortalama bin tl üzerinde gss prim borcum olmuş yahu bunu iptal ettirebilir miyiz ben üniversitede okuyorum bu konuda bilgisi olan var ise bana yazabilirmi çok müşkül durumdayım ki ben zaten okulda bile zor okuyorum lütfen bana bir yol gösterin ne izlemeliyim nasıl iptal ettirebilirim bu gss borçlarını ?...

Sayfayı Paylaş