gebe
  1. turkuaz85

turkuaz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

babamın müthiş gafı:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında turkuaz85 tarafından paylaşıldı.

babam yıl 200 de ilk cep telefonunu aldıgında ericson 688 ler vardı o zaman tlf yi açar açmaz şebeke arıyor yazardı ve açılırdı.babamda cep telefonunu açarken bu yazıyı görmüş ve bagırıyor 'kızımmmm koş şebeke die biri arıyor':D canım babacım

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: babamın müthiş gafı:)
    komik ama konunun yeri doğrumu bilmiorum keşke itiraf bölümüne yazsaydın cnm ayrıca yılı yanlış yazmışsın teşekkürler:)

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

canım yaa......oluyor öle.....duymustum bı kac arkadastan bu hıkayeyı...
    paylasım için saol:D

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

konu doğru yere taşınmıştır.
    bu arada süperdi ya gülmekten öldüm:D

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    benim annemde ayni takimdan sabit telefonu bir kac gun odemeye geciktim robot konusuyor annemde hemen kadina(kadin sesi)cikisti biz odedik tamam neden acmiyorsunuz diye bende bi sey diyemiyorum cunku gulme krizine girdim.
    bir keresinde 1990 falan bir arkadaslarimizin burosiundaydik faks geldi annem ilk defa faksin nasil calistigini gordu beni cagiriyor kizim cabuk gel bu telefon kagit kusuyor.ay gulmekten olduk ablamla ikimiz.

6. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

süpersin nisan yağmuru yaa:D çok komik:D

7. CHATLAK

CHATLAK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr öldüm gülmekten :D:D:D
    annemmm babammmmmm iyiki varsınızz:D

8. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çok hoş enstantaneler, paylaşımlar için teşekkürler melekler :)

babamın müthiş gafı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÜnlÜlerden Gaflar

ÜnlÜlerden Gaflar

Bugün 10 kasım,Atatürk'ün 74. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz...ELİFNAĞME Atatürk ne demiş;yurtta sulh barışta sulh...NİHAT DOĞAN Cumhuriyet 1927 yılında ilan edildi...TUĞBA ÖZAY Sigara içmek öldürür,öldüğümüzde hayatımızın önemli bir bölümünü kaybederiz...BROOKE SHIELDS Cinayetler dışında en düşük suç oranına sahibiz...WASHİNGTON D.C. VALİSİ MARION BARRY Eminem dünyaca ünlü bür...
  2. gaf yapmak

gaf yapmak

Rüyada bir konusma sirasinda gaf yaptiginizi veya gaf yapan bir kimse ile karsilastiginizi görmek, sözünün nereye gidecegini hesap etmeden salla parti konusan patavat-siz bir kimse ile dost oldugunuza ve onun yüzünden zaman ,zaman çirkin durumlara düsüp mahcup oldugunuza isarettir.
  3. gaf

gaf

Uygunsuz söz ve davranışta bulunmak fevri ve hissi davranmaya, özür dilemeyi gerektirecek bir duruma, Her çeşit yersiz ve uygunsuz söz ve davranış aklıyla değil hisleriyle hareket etmeye ve akılsızlığa delalet eder.
  4. 2008 gafları

2008 gafları

2008 YILINA DAMGA VURAN GAFLAR AYSUN KAYACI, BÜLENT ERSOY VE DEMET AKALIN'DAN GELDİ. 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında gaf üzerine gaf yapan Aysun Kayacı'nın 2008 yılına damga vuran gaflarından biri, 'Babasız çocuğa piç derim!' cümlesi oldu. Kayacı bu olaydan sonra da yine aynı programda 'Dağdaki çoban ile benim oyum bir değil' diyerek yine büyük bir gafa imza attı. Bülent Ersoy’un...
  5. Demet Akalın'dan Gaf Üstüne Gaf!

Demet Akalın'dan Gaf Üstüne Gaf!

demet akalın gafları demet akalın, gafları, öpçü gafı, ne dedi, sözleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu yılın enleri seçilse, en çok gaf yapan ünlü olarak Demet Akalın seçilir herhalde!.. Hangi birini saysak ki melekler? LERZAN MUTLU'NUN PROGRAMINDA yaptığı gafı mı, AKŞEHİR'DE yaptığı gafı mı? Bu sefer de, önce ki gece Reina çıkışı yeni bir gafa imzasını...

Sayfayı Paylaş