gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

baban süperman olunca

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Oğlum ... Sana artık bir şey itiraf edicem ... - ... Nedir baba? - Ben Süpermen'im ...
    - Oh beeee
    - Ne oldu evladım ... şaşırmamış, aksine rahatlamış gözüküyorsun
    - Ne biliyim baba ya ... öyle kırmızı donlar, sarı kemerler filan ... Ben seni top filan sanıyodum bugüne kadar ...
    - Ulan bu 5 karışı görüyor musun? Bi kodummu çine sallarım ona göre ... Adam gibi konuş babanla ...
    - Tamam baba yaa ... ama bişey sorucam, neden kırmızı ?
    - Gel lan buraya...

* way baba en sonunda bisikletimi almışsın ya! süpersinn!!
    * nerden anladın lan kerata?

- oolum ben süpermenim.
    - geçti o baba olcaxan matrix neyim olaydın bari

-O bir şimşek,o bir göktaşı o bir superman...
    -Hass...Benim babam lan o

- baba o gömleğin altındaki 's' harfi ne?
    - annenin isminin baş harfi.
    - hımm ama annemin ismi 's' ile başlamıyor.
    - sus eşşek sıpası!

- aaa aa baba havada ne yapıyorsun anneme ?
    - çık dışarııı, çık...

--kriko vurmana gerek yok evlat. sen lastiği değiştirene kadar ben arabanın ucundan tutarım.
    --

- evladım gel buraya,
    - efendim baba ?
    - bugun azıtmışın, evin altını üstüne getirmişin, müziğin sesini açmışın
    - gencim baba ben, enerjiğim, karışmayın bana be
    - be mi ?
    - baba, babaaa, hasss!!! gözünden kırmızı ışık çıkıyor adamın lan, eşhedüüü

baba ya, şu arabayı bizim otoparka atar mısın sana zahmet??
    -- tabii yavrum! ııııırrghhh
    [ booooommmmmmhhh!!!]
    - park et anlamında demiştim baba.

-babaaaaaaa....babaaaaaaaaaaghhh......hastr süpo lan bu...
    -süpo senin babandır eşşşooolusu...

nüfus kağıdına bakılan an:
    -adıı, john; soyadı, kent; baba adı, clark; anne adı, louis, do... ne!! baba adı clark mı?? anaaa!!

babaaa süperman'sin di mi seenn
    -evet olm
    -peki baba süper çükebilme yeteneğine de sahip misinm
    -allaha şükür orası da eksik kalmadı

-baba sen süpermansin di mi
    -evet oğlum
    -ben de süper çocuk oldum o zaman

-baba senin için super adamdır diyorlar, doğru mu
    -bazı artılarımız var tabi
    -ne gibi baba mesela
    -saatte 200 km hızla giden treni durdurabilirim, en yüksek binaların tepesindeki paradonere sürtmeden üstünden atlayabilirim, gözümle laze çıkararak duvarların arkasını görür,şeyy son kısmı es geçelim
    -baba ben nasıl super olucam
    -onu anana sor. normalde ikimizden olan çocuğun da süper olması lazımdı ama sende bi puşluk var
    -baba ben bu gözlüğü çıkarınca bizim tüpçü salih abiye çok benziyorum di mi
    -vay mnıskym neden düşünemedim lan ben bunu
    :puhas::puhas::puhas:

baban süperman olunca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim babam Süperman

benim babam Süperman

- Oğlum ... Sana artık bir şey itiraf edicem ... - ... Nedir baba? - Ben Süpermen'im ... - Oh beeee - Ne oldu evladım ... şaşırmamış, aksine rahatlamış gözüküyorsun - Ne biliyim baba ya ... öyle kırmızı donlar, sarı kemerler filan ... Ben seni top filan sanıyodum bugüne kadar ... - Ulan bu 5 karışı görüyor musun? Bi kodummu çine sallarım ona göre ... Adam gibi konuş babanla ... - Tamam...
  2. Süperman Yeni Kıyafetleriylee

Süperman Yeni Kıyafetleriylee

Ahh süperman ahh hayatı birilerini kurtarmakla geçiyor bu yüzden hiç üstüne başıa bakmıyor biz ne yaptık süpermanın kıyafetlerinde yenilikler yaptık işte size yeni son model süperman
  3. Babalar gününüz kutlu olsun!

Babalar gününüz kutlu olsun!

Başta rahmetli babamın ve sevgili eşimin ayrıca tüm babaların babalar gününü şahsen ve melekler mekani.com olarak içtenlikle kutluyoruz. Babalar gününüz kutlu olsun:)
  4. Hadise Süperman Şarkı sözleri

Hadise Süperman Şarkı sözleri

hadise süperman sözleri hadise süperman şarkı sözü superman sözleri süpermen süpermen şarkı sözü hadise süperman şarkı sözleri, süpermen şarkısı, süpermen sözleri Bu süpermen değilmiydi ya, nasıl olduda süperman olarak değişti anlamadım. Neyse, 13/04/2011 de kral tv yayınından aynen sözleri sizlerle paylaşıyoruz meleklerim. Hadise Superman Şarkı Sözleri Kay biraz ileri, konumuz yasak ihlali...
  5. Doğukan Manço Babasının Heykeli İçin Model Oldu!

Doğukan Manço Babasının Heykeli İçin Model Oldu!

doğukan manço, barış manço heykeli, barış manço Sevgili melekler, merhum sanatçı Barış Manço'nun müzesi için hazırlanacak heykele modellik yapan oğlu Doğukan Manço, bu büyük çalışmanın resimlerini instagram hesabından paylaştı. Doğukan Manço, önceki gün babası Barış Manço'nun heykeli için modellik yaptı. Manço, 14 yıl önce hayatını kaybeden babasının müzeye konacak heykeli için...

Sayfayı Paylaş