gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

babanı kızdırmıcaksın arkadaş :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: babanı kızdırmıcaksın arkadaş :)
    ya harbıden vermısmı böyle ılan..ınanmıyorum ya...ama haketmıs yaa:):):):)paylasım için saol

babanı kızdırmıcaksın arkadaş :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babalarımıza

babalarımıza

80'ine merdiven dayamış yaşlı baba ile onu ziyarete gelen -45 yaşında ve saygın bir işi olan- oğlu salonda oturuyorlardı. Hal-hatırdan, çoluk-çocuktan, havadan-sudan sahbet ettikten sonra oğlu susmuş, ayrılmanın sinyalini vermişti. O anda üzerinde oturdukları sedirin yanındaki pencerenin pervazına bir karga kondu. Yaşlı baba kargaya gülümserek biraz baktıktan sonra oğluna sordu: -...
  2. Bitlisli babanın duygusal mektubu-okuyun arkadaşlar

Bitlisli babanın duygusal mektubu-okuyun arkadaşlar

duygusal mektup örnekleri arkadaşa mektup örnekleri arkadaşa örneği yazılan Üzerine olsun hakkın selamı, Kara gözlerinden öperem oğul Almışam elime kağıt galemi, Hali ahvalimizi tökerem oğul Hamd olsun iyiyiz şu ana gadar, Her senemiz geçen yıldan tey beter Buralardan sual ederisen eğer, Ne var ne yok tek tek sayarem oğul İnan bu gış altı metre yağdı gar, Şepe geldi her yan oldu...
  3. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  4. Arkadaşlar Babalar Gününde Babalara Ne Alınır

Arkadaşlar Babalar Gününde Babalara Ne Alınır

Merhaba arkadaşlar babalar günü de geliyor ve ben hala babam için bir hediye bulamadım hoş o kadar param da yok ama ona güzel birşey almak istiyorum ve karar vermem için siz
  5. babalar

babalar

babalara söylenebilecek en güzel sözler ☺☺☺☺♥

Sayfayı Paylaş