gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

babanın haykırışı.....

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

İNTERNETE YAYDILAR Yaşananların ardından lise öğrencisi 3 genç, cinsel içerikli cep telefonu görüntülerini bazı internet siteleri ile lise öğrencilerinin cep telefonlarına kopyaladı. İlişkiden yaklaşık 15 gün sonra, E.K.’ye ait cinsel içerikli görüntülerin elden ele dolaştığı duyumlarının ardından okul yönetiminin yaptığı şikayet üzerine polis, 3 öğrenciyi gözaltına aldı. Sorgularında suçlarını itiraf eden öğrenciler sevk edildikleri nöbetçi mahkemece tutuklandı. E.K. de yaşının küçük olması ve töreye kurban gitme ihtimali göz önünde bulundurularak devlet koruması altına alınıp, bir yetiştirme yurduna yerleştirildi.
    18’ER YIL HAPİS İSTEMİ
    Soruşturma sonunda 3 zanlı hakkında Şanlıurfa 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde 9’ar yıldan 18’er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. İlk duruşmada, liseli kızla ilişkiye girdiğini doğrulayan T.Ö., bu ilişkinin telefonla görüntülendiğinden ise haberdar olmadığını öne sürdü. Diğer 2 zanlı ise, ilişkiyi kameralı cep telefonuna çekip, yaymadıklarını, suçsuz olduklarını öne sürdü.
    ‘KIZIMLA EVLENİP NAMUSUMU TEMİZLESİN’ Duruşma ertelenirken, E.K.’nin babası 53 yaşındaki H.K., utancından sokağa çıkamadığını belirterek, “Namusum ayaklar altına alındı. Kızımın kanına giren T.Ö.’nün ailesi bana davadan vazgeçmem için para teklifinde bulundu. Ben namusumu parayla değişmem. Tek isteğim kızımın kendisini bu iğrenç tuzağa düşüren T.Ö. ile evlenmesi ve namusumuzun temizlenmesi” diye konuştu.

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: babanın haykırışı.....
    of ya yazık kime üzülelim babaya çocuklaramı kızamı offf kimseyi Rabbim bu durumlara düşürmesinn

babanın haykırışı..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Haykırış

Kenan Doğulu - Haykırış

Aşk aşk diye yollara düştüm Gitme seninle gelemem artık Acısı tarifsiz hallere düştüm Her yolun sonunu bilemem artık Aşkın beni parça parça ayırsın Feryadımı yıldızlara duyursun Ecel gelmiş kapım açık buyursun Fakat sen yokken ölemem artık Topaldır yürümez bahtımın atı Kimi sevsem yüreği kayadan katı Beni bir hiç eden sensiz şu hayatı Sevmek istesemde sevemem artık Aşkın beni parça parça...
  2. ''Son haykırışım bu''

''Son haykırışım bu''

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bitsin bu haykırış geceleri

Bitsin bu haykırış geceleri

İşte . . . Sensiz geçirdiğim bir gece daha oluyor.İçimde yine hüzün, yine yalnızlığın buruk acısı, yine büyük özlemin içimi kemiriyor bu gecede. İstemiyorum gece olmasını… Korkuyorum sensiz karanlıktan, her geceki gibi yine sensiz hayallerim, yine bu ızdırap, yine bu yüreğimin çığlığı, yine bu derin çığ…. Ne zaman son bulacak bu bekleyiş, ne zaman bitecek bu isyan… Sevmiyorum geceleri…...
  4. yürekteki haykırış ....

yürekteki haykırış ....

hayat bu meleklerim bazen istediklerimiz olmaz ve geriye kalan koca bir yalnızlıktır...gecmeyen gecemeyen acıdır yalnızlık .... bu yazım içinde yalnız olan meleklerime gelsin ... Bırak Beni YaLnızLığıma. . ! Belki bir hayaldi öncesinde. . Adın konmuş aşk dilinde. . Bense senin sadece imkansızındım. . . Seni gördüğüm ilk anda başladı her şey ve sonrasında tanımadığım bir...
  5. babalar

babalar

babalara söylenebilecek en güzel sözler ☺☺☺☺♥

Sayfayı Paylaş