gebe
  1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

babanız bile mezardan çıkacak

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

Çok değil... Sadece 20 yıl sonra bu dediklerinin olacağını iddia ediyor. O teknoloji tahmin dahisi olarak biliniyor. Ve diyor ki; Yeni teknolojileri icat edilmeden önce tahmin etmesiyle tanınan Amerikalı bilim adamı Ray Kurzweil, android (insanımsı robot) sayesinde sonsuza kadar yaşayabileceğimizi iddia etti.

Birçok insanın hayatını değiştiren buluşlar yapan Kurzweil, ‘ölümsüzlük’ teorisinin tamamen gerçekçi olduğunu ve mezardan alınan DNA ve gelecekteki teknolojilerle 1970’te ölen babasının bile yaşama döndürülebileceğini savunuyor.

Bu teorisini ise özetle şöyle açıklıyor: “Bir insanın beynini bilgisayara 2030’larda aktarabileceğiz. Tüm kişiliği, anıları, yetenekleri ve geçmişiyle birlikte. Ardından insanlar ve biyolojik olmayan makineler gelişmiş genetik, nanoteknoloji ve robot teknolojisi sayesinde öyle etkili bir şekilde birleşecekler ki insan, daha da gelişmiş bir zekayla yaşamını sürdürecek”.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok sacma bisey yaaaa...
    Insanlar sasirmis artik neyle gündeme geleceklerini ...

tskler cnm paylasim icin

3. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Kendi çaplarında "Tanrıcılık" oynuyorlar ve şirkin içine çirkince düşüyorlar. Bilim mi şimdi bu? Madem çok zekiler dünyanın gidişatını değiştirsinler, bıraksınlar genlerle bilmem nelerle oynamayı...

Paylaşım için teşekkürler BİTTERİM...

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için ben teşekkür ederim kızlar:)

babanız bile mezardan çıkacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşçi yüzme bilse de iskeleye emniyet kemeri ile çıkacak

İşçi yüzme bilse de iskeleye emniyet kemeri ile çıkacak

Tuzla tersanelerine 82.kurbanın verilmesinden sonra, heyetler halinde "tersane turu"na çıkan siyasi partiler, bugün Meclis’te "Tuzla zirvesi" yapacaklar. AKP, CHP, MHP ve DTP’nin oybirliğiyle "Tuzla’daki iş kazalarını araştırma komisyonu" kurulacak. TBMM İnsan Hakları ve Sağlık Komisyonları’nın daha önce oluşturdukları alt komisyonlarla birlikte Meclis’teki Tuzla...
  2. civciv çıkacak kuş çıkacak:)))

civciv çıkacak kuş çıkacak:)))

cikcik cıkacak kuş cıkacak civciv cikacak kus cikacak .
  3. babam

babam

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Mezardan çıkan adam (Adam Mezardan çıkacak Olsa Ne Yapardı )

Mezardan çıkan adam (Adam Mezardan çıkacak Olsa Ne Yapardı )

mezardan çıkan sesler mezardan çıkan adam kadın çıkarılan kadın çocuk Mezardan Çıkan Adam Evliyanin biri talebeleriyle beraber bir sohbetten dönerken, bir kabristanın yanından geçiyorlarmış O veli zat bir kabri işaret ederek talebelere sormuş - “Şimdi su kabirde yatan sahış kalksa , sizce neler yapar?” Talebeler en başta saşırmış ancak herkes kendine ait fikri beyan etmiş Kimisi; -...
  5. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...

Sayfayı Paylaş